Gaz97 je napisao/la:
KUP JE NAŠ!!!🤍
Čestitke svima, jako sam ponosan i sretan, valjda sada možemo graditi konačno na ovo i ići još prema gore.
Turbulentna sezona, drago mi je da smo je ovako priveli kraju
Ne znam jel bih nekoga posebno istaknuo danas, ali mislim najviše Sigura, Pukija i Krovinovića, nekako su mi se činili najsigurniji u izvršavanju obrambenih zadataka
Vidi cijeli citat
Sigur... Na stranu što još nismk primili nijedan otkad je u prvih 11, danas nenormalna količina hladnih reakcija pod pritiskom. Zapela mi je u oko situacija nakon prvog gola kad je Šibenik išao na glavu, pritisnuli su ga unutar 16, našao je najjednostavniji pas, i dalje ide duga lopta na Livaju i skoro 2-0 u 2 minute.