HNK HAJDUK SPLIT 2022./'23.
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
brane1950 je napisao/la:
Bijeli_10 je napisao/la:
Jameson je napisao/la:
Bijeli_10 je napisao/la:
Poseren im se na ovo priopćenje tj damage control.
Tjedan dana prije imaš kampanju o nekoj prgavost pa se onda ispričavaš nekome radi navijačkih pjesmuljaka koji se pivaju 30 godina i to onima koji samo traže nešto da mogu po cile dane visit po netu i srat i mrzit sve vezano za Hajduk.
Lukša poseren ti se na prgavost.
Vidi cijeli citat
ne bi se složija..
priča ima puno širi kontekst ..
Šibenik je Dalmacija a Dalmacija je Hajduk i za vi ljudi kojih je ogroman broj tamo upravo navijača Hajduka, za vi legendi kluba koje je taj kraj dao i za vi samog Marka koji je uzor brojnoj djeci u Hrvatskoj i ikona ove lige upravo je Hajduk taj koji treba reagirati na ovakav način u skladu sa svojim imenom i veličinom..
danas sam ima raspravu na temi kupa oko značenja "prgave familije" ali nisam isa do kraja jer je rasprava bila s onima koji ne navijaju za Hajduk pa vjv slabije su upoznati s njegovom poviješcu..
upravo je prgavost ono šta nas je obilježilo kroz povijest
Hajduk kao klub treba misliti na sve uključujući naravno i na svog najboljeg igrača i igračku legendu već sada
Vidi cijeli citat
ja san upravo od tamo pa mi ne smeta ta pismica, ni ne smeta mi kad druga strana viče ubi tovara, čisti navijački folklor
jbt stv smo ošli u kurac kad se radi ovakvih stvari stvara neviđena hajka po medijima i u društvu
da smo bar ovako pravedni i bučni bili kad su neki lagali prid hr sudom i bili osobni bankomati bjeguncima... al jbg njih je spasilo to šta su prošli par serija penala pa su sad općenarodni heroji
ma gadi mi se ovo sve
Vidi cijeli citat
Ja isto te stvari ne uziman osobno niti me osobno vriđaju, al ti ne razumiš da takve stvari utječu na neke ljude, a pogotovo na mlade.
Ja iman 26 i živin u Zagrebu zadnjih 7 godina i s obzirom da san do sad i dosta izlazija i upoznava dosta ljudi, susrea san se sa svime i svačim i ti ne bi virova kolko kod nekih mržnja daleko ide i šta su sve spremni samo zato šta si Dalmatinac (a Hajdukovac da ne govorin). Ti to ne razumiš jer ti nemaš taj doticaj i za tebe je to samo "folklor" bez posljedica koji se svede na neku raspravu na forumu.
I ja se slažen da je to folklor kad to pivaju navijači. To je tako uvik bilo i nikad se neće prominit. Al kad to počnu radit i profesionalni sportaši onda je to ipak nova dimenzija.
Aj sad zamisli da Dinamovi igrači naprave običaj da na kraju utakmcie s BBB pivaju ubi tovara. Šta misliš da mržnja ne bi postala još veća, a time i posljedice?
Da napomenen, ja ne uspoređujen to s ovim šta je Livaja napravija, al moran uzet ekstreman primjer da ti objasnin poantu koju ti ne vidiš. Stvar je principa i takve stvari su neprihvatljive kod onih koji imaju veliki utjecaj na ljude, a pogotovo na dicu koja ih idoliziraju.
Vidi cijeli citat
u zagrebu zivin toliko dugo da san vise dana izbiva iz njega zbog posla nego sta ti u njemu zivis.
zagreb je predivan grad kojeg obozavan vise od ijednog dalmatinskog. tolerantan i otvoren. nikad nisan ima problem s porijeklom i hajdukom a svi znaju ko san i sta san. gustan u njemu.
ako zivis i druzis se s ljudima koji ce prominit misljenje o tebi zbog livajine pisme ili onog pivanja proslave dinamove momcadi na busu....promini drustvo.
jebali vas sve ultrasi i livaja i pismice.
debila je bilo i bit ce. normalni ljudi ne ovise o tim debilarijama ni na koji nacin. ako ovise, imaju problem jebeni.
ne mogu virovat sta se sve uskokodakalo zbog jednog debilnog ispada nogometasa... u picku materinu vise....
biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Ne mogu drugo je napisao/la:
[
u zagrebu zivin toliko dugo da san vise dana izbiva iz njega zbog posla nego sta ti u njemu zivis.
zagreb je predivan grad kojeg obozavan vise od ijednog dalmatinskog. tolerantan i otvoren. nikad nisan ima problem s porijeklom i hajdukom a svi znaju ko san i sta san. gustan u njemu.
ako zivis i druzis se s ljudima koji ce prominit misljenje o tebi zbog livajine pisme ili onog pivanja proslave dinamove momcadi na busu....promini drustvo.
jebali vas sve ultrasi i livaja i pismice.
debila je bilo i bit ce. normalni ljudi ne ovise o tim debilarijama ni na koji nacin. ako ovise, imaju problem jebeni.
ne mogu virovat sta se sve uskokodakalo zbog jednog debilnog ispada nogometasa... u picku materinu vise....
Vidi cijeli citat
ovo je vannogometni post, ali je post svih 7802 stranice Hajdukova topica
bravo i svaka cast, rescpect od mene
Domovine sin
Vilenjak je napisao/la:
Ne mogu drugo je napisao/la:
[
u zagrebu zivin toliko dugo da san vise dana izbiva iz njega zbog posla nego sta ti u njemu zivis.
zagreb je predivan grad kojeg obozavan vise od ijednog dalmatinskog. tolerantan i otvoren. nikad nisan ima problem s porijeklom i hajdukom a svi znaju ko san i sta san. gustan u njemu.
ako zivis i druzis se s ljudima koji ce prominit misljenje o tebi zbog livajine pisme ili onog pivanja proslave dinamove momcadi na busu....promini drustvo.
jebali vas sve ultrasi i livaja i pismice.
debila je bilo i bit ce. normalni ljudi ne ovise o tim debilarijama ni na koji nacin. ako ovise, imaju problem jebeni.
ne mogu virovat sta se sve uskokodakalo zbog jednog debilnog ispada nogometasa... u picku materinu vise....
Vidi cijeli citat
ovo je vannogometni post, ali je post svih 7802 stranice Hajdukova topica
bravo i svaka cast, rescpect od mene
Vidi cijeli citat
sad vrati magnusa onda.
biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Ne mogu drugo je napisao/la:
brane1950 je napisao/la:
Bijeli_10 je napisao/la:
Jameson je napisao/la:
Bijeli_10 je napisao/la:
Poseren im se na ovo priopćenje tj damage control.
Tjedan dana prije imaš kampanju o nekoj prgavost pa se onda ispričavaš nekome radi navijačkih pjesmuljaka koji se pivaju 30 godina i to onima koji samo traže nešto da mogu po cile dane visit po netu i srat i mrzit sve vezano za Hajduk.
Lukša poseren ti se na prgavost.
Vidi cijeli citat
ne bi se složija..
priča ima puno širi kontekst ..
Šibenik je Dalmacija a Dalmacija je Hajduk i za vi ljudi kojih je ogroman broj tamo upravo navijača Hajduka, za vi legendi kluba koje je taj kraj dao i za vi samog Marka koji je uzor brojnoj djeci u Hrvatskoj i ikona ove lige upravo je Hajduk taj koji treba reagirati na ovakav način u skladu sa svojim imenom i veličinom..
danas sam ima raspravu na temi kupa oko značenja "prgave familije" ali nisam isa do kraja jer je rasprava bila s onima koji ne navijaju za Hajduk pa vjv slabije su upoznati s njegovom poviješcu..
upravo je prgavost ono šta nas je obilježilo kroz povijest
Hajduk kao klub treba misliti na sve uključujući naravno i na svog najboljeg igrača i igračku legendu već sada
Vidi cijeli citat
ja san upravo od tamo pa mi ne smeta ta pismica, ni ne smeta mi kad druga strana viče ubi tovara, čisti navijački folklor
jbt stv smo ošli u kurac kad se radi ovakvih stvari stvara neviđena hajka po medijima i u društvu
da smo bar ovako pravedni i bučni bili kad su neki lagali prid hr sudom i bili osobni bankomati bjeguncima... al jbg njih je spasilo to šta su prošli par serija penala pa su sad općenarodni heroji
ma gadi mi se ovo sve
Vidi cijeli citat
Ja isto te stvari ne uziman osobno niti me osobno vriđaju, al ti ne razumiš da takve stvari utječu na neke ljude, a pogotovo na mlade.
Ja iman 26 i živin u Zagrebu zadnjih 7 godina i s obzirom da san do sad i dosta izlazija i upoznava dosta ljudi, susrea san se sa svime i svačim i ti ne bi virova kolko kod nekih mržnja daleko ide i šta su sve spremni samo zato šta si Dalmatinac (a Hajdukovac da ne govorin). Ti to ne razumiš jer ti nemaš taj doticaj i za tebe je to samo "folklor" bez posljedica koji se svede na neku raspravu na forumu.
I ja se slažen da je to folklor kad to pivaju navijači. To je tako uvik bilo i nikad se neće prominit. Al kad to počnu radit i profesionalni sportaši onda je to ipak nova dimenzija.
Aj sad zamisli da Dinamovi igrači naprave običaj da na kraju utakmcie s BBB pivaju ubi tovara. Šta misliš da mržnja ne bi postala još veća, a time i posljedice?
Da napomenen, ja ne uspoređujen to s ovim šta je Livaja napravija, al moran uzet ekstreman primjer da ti objasnin poantu koju ti ne vidiš. Stvar je principa i takve stvari su neprihvatljive kod onih koji imaju veliki utjecaj na ljude, a pogotovo na dicu koja ih idoliziraju.
Vidi cijeli citat
u zagrebu zivin toliko dugo da san vise dana izbiva iz njega zbog posla nego sta ti u njemu zivis.
zagreb je predivan grad kojeg obozavan vise od ijednog dalmatinskog. tolerantan i otvoren. nikad nisan ima problem s porijeklom i hajdukom a svi znaju ko san i sta san. gustan u njemu.
ako zivis i druzis se s ljudima koji ce prominit misljenje o tebi zbog livajine pisme ili onog pivanja proslave dinamove momcadi na busu....promini drustvo.
jebali vas sve ultrasi i livaja i pismice.
debila je bilo i bit ce. normalni ljudi ne ovise o tim debilarijama ni na koji nacin. ako ovise, imaju problem jebeni.
ne mogu virovat sta se sve uskokodakalo zbog jednog debilnog ispada nogometasa... u picku materinu vise....
Vidi cijeli citat
Hebate nakon ovog upisa san se zaljubia u oti Zagreb !
Bunker Resnik je napisao/la:
Ne mogu drugo je napisao/la:
brane1950 je napisao/la:
Bijeli_10 je napisao/la:
Jameson je napisao/la:
Bijeli_10 je napisao/la:
Poseren im se na ovo priopćenje tj damage control.
Tjedan dana prije imaš kampanju o nekoj prgavost pa se onda ispričavaš nekome radi navijačkih pjesmuljaka koji se pivaju 30 godina i to onima koji samo traže nešto da mogu po cile dane visit po netu i srat i mrzit sve vezano za Hajduk.
Lukša poseren ti se na prgavost.
Vidi cijeli citat
ne bi se složija..
priča ima puno širi kontekst ..
Šibenik je Dalmacija a Dalmacija je Hajduk i za vi ljudi kojih je ogroman broj tamo upravo navijača Hajduka, za vi legendi kluba koje je taj kraj dao i za vi samog Marka koji je uzor brojnoj djeci u Hrvatskoj i ikona ove lige upravo je Hajduk taj koji treba reagirati na ovakav način u skladu sa svojim imenom i veličinom..
danas sam ima raspravu na temi kupa oko značenja "prgave familije" ali nisam isa do kraja jer je rasprava bila s onima koji ne navijaju za Hajduk pa vjv slabije su upoznati s njegovom poviješcu..
upravo je prgavost ono šta nas je obilježilo kroz povijest
Hajduk kao klub treba misliti na sve uključujući naravno i na svog najboljeg igrača i igračku legendu već sada
Vidi cijeli citat
ja san upravo od tamo pa mi ne smeta ta pismica, ni ne smeta mi kad druga strana viče ubi tovara, čisti navijački folklor
jbt stv smo ošli u kurac kad se radi ovakvih stvari stvara neviđena hajka po medijima i u društvu
da smo bar ovako pravedni i bučni bili kad su neki lagali prid hr sudom i bili osobni bankomati bjeguncima... al jbg njih je spasilo to šta su prošli par serija penala pa su sad općenarodni heroji
ma gadi mi se ovo sve
Vidi cijeli citat
Ja isto te stvari ne uziman osobno niti me osobno vriđaju, al ti ne razumiš da takve stvari utječu na neke ljude, a pogotovo na mlade.
Ja iman 26 i živin u Zagrebu zadnjih 7 godina i s obzirom da san do sad i dosta izlazija i upoznava dosta ljudi, susrea san se sa svime i svačim i ti ne bi virova kolko kod nekih mržnja daleko ide i šta su sve spremni samo zato šta si Dalmatinac (a Hajdukovac da ne govorin). Ti to ne razumiš jer ti nemaš taj doticaj i za tebe je to samo "folklor" bez posljedica koji se svede na neku raspravu na forumu.
I ja se slažen da je to folklor kad to pivaju navijači. To je tako uvik bilo i nikad se neće prominit. Al kad to počnu radit i profesionalni sportaši onda je to ipak nova dimenzija.
Aj sad zamisli da Dinamovi igrači naprave običaj da na kraju utakmcie s BBB pivaju ubi tovara. Šta misliš da mržnja ne bi postala još veća, a time i posljedice?
Da napomenen, ja ne uspoređujen to s ovim šta je Livaja napravija, al moran uzet ekstreman primjer da ti objasnin poantu koju ti ne vidiš. Stvar je principa i takve stvari su neprihvatljive kod onih koji imaju veliki utjecaj na ljude, a pogotovo na dicu koja ih idoliziraju.
Vidi cijeli citat
u zagrebu zivin toliko dugo da san vise dana izbiva iz njega zbog posla nego sta ti u njemu zivis.
zagreb je predivan grad kojeg obozavan vise od ijednog dalmatinskog. tolerantan i otvoren. nikad nisan ima problem s porijeklom i hajdukom a svi znaju ko san i sta san. gustan u njemu.
ako zivis i druzis se s ljudima koji ce prominit misljenje o tebi zbog livajine pisme ili onog pivanja proslave dinamove momcadi na busu....promini drustvo.
jebali vas sve ultrasi i livaja i pismice.
debila je bilo i bit ce. normalni ljudi ne ovise o tim debilarijama ni na koji nacin. ako ovise, imaju problem jebeni.
ne mogu virovat sta se sve uskokodakalo zbog jednog debilnog ispada nogometasa... u picku materinu vise....
Vidi cijeli citat
Hebate nakon ovog upisa san se zaljubia u oti Zagreb !
Vidi cijeli citat
kaj hoces?
biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Ne mogu drugo je napisao/la:
brane1950 je napisao/la:
Bijeli_10 je napisao/la:
Jameson je napisao/la:
Bijeli_10 je napisao/la:
Poseren im se na ovo priopćenje tj damage control.
Tjedan dana prije imaš kampanju o nekoj prgavost pa se onda ispričavaš nekome radi navijačkih pjesmuljaka koji se pivaju 30 godina i to onima koji samo traže nešto da mogu po cile dane visit po netu i srat i mrzit sve vezano za Hajduk.
Lukša poseren ti se na prgavost.
Vidi cijeli citat
ne bi se složija..
priča ima puno širi kontekst ..
Šibenik je Dalmacija a Dalmacija je Hajduk i za vi ljudi kojih je ogroman broj tamo upravo navijača Hajduka, za vi legendi kluba koje je taj kraj dao i za vi samog Marka koji je uzor brojnoj djeci u Hrvatskoj i ikona ove lige upravo je Hajduk taj koji treba reagirati na ovakav način u skladu sa svojim imenom i veličinom..
danas sam ima raspravu na temi kupa oko značenja "prgave familije" ali nisam isa do kraja jer je rasprava bila s onima koji ne navijaju za Hajduk pa vjv slabije su upoznati s njegovom poviješcu..
upravo je prgavost ono šta nas je obilježilo kroz povijest
Hajduk kao klub treba misliti na sve uključujući naravno i na svog najboljeg igrača i igračku legendu već sada
Vidi cijeli citat
ja san upravo od tamo pa mi ne smeta ta pismica, ni ne smeta mi kad druga strana viče ubi tovara, čisti navijački folklor
jbt stv smo ošli u kurac kad se radi ovakvih stvari stvara neviđena hajka po medijima i u društvu
da smo bar ovako pravedni i bučni bili kad su neki lagali prid hr sudom i bili osobni bankomati bjeguncima... al jbg njih je spasilo to šta su prošli par serija penala pa su sad općenarodni heroji
ma gadi mi se ovo sve
Vidi cijeli citat
Ja isto te stvari ne uziman osobno niti me osobno vriđaju, al ti ne razumiš da takve stvari utječu na neke ljude, a pogotovo na mlade.
Ja iman 26 i živin u Zagrebu zadnjih 7 godina i s obzirom da san do sad i dosta izlazija i upoznava dosta ljudi, susrea san se sa svime i svačim i ti ne bi virova kolko kod nekih mržnja daleko ide i šta su sve spremni samo zato šta si Dalmatinac (a Hajdukovac da ne govorin). Ti to ne razumiš jer ti nemaš taj doticaj i za tebe je to samo "folklor" bez posljedica koji se svede na neku raspravu na forumu.
I ja se slažen da je to folklor kad to pivaju navijači. To je tako uvik bilo i nikad se neće prominit. Al kad to počnu radit i profesionalni sportaši onda je to ipak nova dimenzija.
Aj sad zamisli da Dinamovi igrači naprave običaj da na kraju utakmcie s BBB pivaju ubi tovara. Šta misliš da mržnja ne bi postala još veća, a time i posljedice?
Da napomenen, ja ne uspoređujen to s ovim šta je Livaja napravija, al moran uzet ekstreman primjer da ti objasnin poantu koju ti ne vidiš. Stvar je principa i takve stvari su neprihvatljive kod onih koji imaju veliki utjecaj na ljude, a pogotovo na dicu koja ih idoliziraju.
Vidi cijeli citat
u zagrebu zivin toliko dugo da san vise dana izbiva iz njega zbog posla nego sta ti u njemu zivis.
zagreb je predivan grad kojeg obozavan vise od ijednog dalmatinskog. tolerantan i otvoren. nikad nisan ima problem s porijeklom i hajdukom a svi znaju ko san i sta san. gustan u njemu.
ako zivis i druzis se s ljudima koji ce prominit misljenje o tebi zbog livajine pisme ili onog pivanja proslave dinamove momcadi na busu....promini drustvo.
jebali vas sve ultrasi i livaja i pismice.
debila je bilo i bit ce. normalni ljudi ne ovise o tim debilarijama ni na koji nacin. ako ovise, imaju problem jebeni.
ne mogu virovat sta se sve uskokodakalo zbog jednog debilnog ispada nogometasa... u picku materinu vise....
Vidi cijeli citat
Pa nije to moje društvo, al se susrećen s time s obziron na svoju dob. Normalno da se ti ne susrećeš koji si biće duplo stariji od mene. Šta je tu čudno il neočekivano?
Uostalom, slika mlađih generacija danas će bit slika cilog društva za 20-30 godina, a valjda i sam vidiš da mržnja na regionalnoj razini nikad nije bila veća nego danas.
Isprike na offtopicu, neću više o ovome.
Vilenjak je napisao/la:
Ne mogu drugo je napisao/la:
[
u zagrebu zivin toliko dugo da san vise dana izbiva iz njega zbog posla nego sta ti u njemu zivis.
zagreb je predivan grad kojeg obozavan vise od ijednog dalmatinskog. tolerantan i otvoren. nikad nisan ima problem s porijeklom i hajdukom a svi znaju ko san i sta san. gustan u njemu.
ako zivis i druzis se s ljudima koji ce prominit misljenje o tebi zbog livajine pisme ili onog pivanja proslave dinamove momcadi na busu....promini drustvo.
jebali vas sve ultrasi i livaja i pismice.
debila je bilo i bit ce. normalni ljudi ne ovise o tim debilarijama ni na koji nacin. ako ovise, imaju problem jebeni.
ne mogu virovat sta se sve uskokodakalo zbog jednog debilnog ispada nogometasa... u picku materinu vise....
Vidi cijeli citat
ovo je vannogometni post, ali je post svih 7802 stranice Hajdukova topica
bravo i svaka cast, rescpect od mene
Vidi cijeli citat
kolega inače radi u marketingu turističke zajednice grada Zagreba
just for the record
Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
malo je sve skupa dopizdilo..
predlažem kolegi @horog da ka i lani objavi grafiku imena kandidata za otvaranje nove teme
najbolje krenit odma s glasanjem koje će trajati do isteka utakmice sa Sibenikom tj do službenog kraja sezone a onda neka izabrani kandidat otvori temu 2023/24
Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
- Najnovije
- Najčitanije


Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
1 sat•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
3 sata•Ostale lige

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
4 sata•SuperSport HNL

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
5 sati•SuperSport HNL

Zvučan posao na pomolu: Pariški prvoligaš želi dovesti bivšeg menadžera Chelseaja
10 sati•Francuski nogomet

Ekspresna zarada španjolskog giganta: Real aktivira klauzulu za veznjaka Coma
11 sati•Španjolski nogomet

Rješenje za napadačku krizu na San Siru: Nicolas Jackson prva želja Rossonera, a u igri je i skupa zvijezda PSG-a
12 sati•Talijanski nogomet

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
3 sata•Ostale lige

Ekspresna zarada španjolskog giganta: Real aktivira klauzulu za veznjaka Coma
11 sati•Španjolski nogomet

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
4 sata•SuperSport HNL

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
5 sati•SuperSport HNL

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
1 sat•SuperSport HNL

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
40 min•Španjolski nogomet

Tottenham u izravnom ratu s Unitedom: Preotima mu dva transfera, a sada želi i njegovog igrača
13 sati•Engleski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
2 dana•Španjolski nogomet





