A samo jedan pas, od onih mislim 5 ili 6, da je bio precizniji
i odmjereniji kad su izašli s obranom praktički na centar bi
bio adio Mare. Ovako prošla baba s kolačima i ove skuže o
igračima za prvu momčad i slično kako juniorsko prvenstvo
nije bitno okačite mačku o rep. Da se u govno igra imaš sve
napraviti da ga dobiješ, a gdje nećeš prvenstvo.
P.S. I bilo bi lijepo pogledati prema upisima kako su juniorska
prvenstva nevažna i bezvezna bila kad su nam ukrali ono u koroni.
[uredio johnny_m - 31. svibnja 2023. u 14:37]
Verbea ligant homines, taurorum cornua funes! "ajde glupane kakav faul, on je pre jak samo ti to ne razumiš" Jebeš čovjeka koji ne promijeni mišljenje. Jesam duša al mi ne treba ništa. Bolje svašta pojesti nego svašta reći.