horog DP je napisao/la:
bilaštorija je napisao/la:
Da, nažalost financije su u pitanju, ka i uvik sa fetivim hajdukovcima šta su otišli jer im klub nije osigura pokazne, štucne ili vizije.Kako se kaže, samo posao, ništa osobno.
Vidi cijeli citat
Lani je bilo koliko sam čua 2 puta više traženo nego mi možemo ponudit. Naravno ovo nije službeno ništa nego samo priča i to sa pouzdanim izvorom,ali neću grišit dušu da sam u krivu i to govorit da je 100% tako.. Tako da ne virujem da ako se ne može odma dogovorit nema smisla da se provlaci naknadno
Vidi cijeli citat
zna li se otprilike na koliko mu je sada ugovor?
koliko bi mi uopće para mogli ponudit nekom za kojeg smatramo da je pravo pojačanje?
pretpostavljam da iznad milje eura sigurno ne možemo..
edit. izaša video skupštine na HDTV-u, valjalo bi pogledati...
[uredio Sledge - 02. lipnja 2023. u 10:37]