Hajdukovac27 je napisao/la:

Nitkoinista je napisao/la:

Samo da nesto nadodam oko Bena.

Ono kad je pucao sa centra, mislim da je bilo kod 0:1 (u to nisam siguran)

Ali on je to napravio nakon sto je bio evidentan faul i ocekivajuci da ce Pajac sudit faul, opucao nerezonski i htio ukrast koju sekundu. Kad je skuzio da ovaj nije sudio bio je iznenadjen i poceo negodovat i rukama mahat.

Nije pucao da bi zabio gol.

Dal je to opravdanje ili ne ne znam, al iz moje perspektive je tako izgledalo.

Kakav god razapinjat ga zbog toga nema puno smisla.

Vidi cijeli citat

Objašnjava mu krov vidi što si sad napravio jer je došlo do kornera za njih Ben mu nešto objašnjava ovaj mu odmahne rukom ko malom ditetu 😅 nisam znao da krov to ima u sebi ...ponoviti ću još jednom nakon nekoliko minuta Ben ide po lijevoj strani u kontru Osijek ovo igrači skroz uvaceni na petama a Malenica na 40m i frajer NE PUCA na prazan gol sa centra jer predpostavljam da se nemore dobacit ...kako sam razumio na TV se nije vodila cijeli teren

Sad sam pogledao ponovno situaciju.

82 minuta, aut cisti faul nad Pukstasom, Pajac htio sudit faul, lopta se odbila njemu a ovaj sa centra opalio i jedva dobacio.

Kako sam ga u prvom postu branio, sad ga napadam jer je totalno nerezonski to napravio a otvarala se dobra šansa.

Šarlija ako mu je zaljepio odgojnu, opravdano :D.

nije ben sam sebe uveo.

samo ga izgubljena osoba uvodi kao prvu zamjenu i na rijeci i sad u osijeku, lika koji u pločama nije moga okrenut Kuqia, pekara iz Čakovca

KYLA je napisao/la:

Ogradjujem se unaprijed možda je Brajković ozljedjen ...tu se vidi lutanje...Brajković nam bio u kadru cilu ovu sezonu i dio prošle ...u Osijeku ga nema di bi tih 20 minuta on životom išao i sigurno rasteretio sredinu i brekala jer bi se osijekova momčad ipak malo trebala rastegnuti jer joj cilu utakmicu naša desna strana nije bila zanimljiva poradi brzine i stigli su je svaki put zatvoriti kad bi lopta tamo išla a on je ipak krilo

Dubi_bj
Dubi_bj
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 3.825
06. veljače 2024. u 12:47

Fratri Korteze je napisao/la:

Bolje da je Hrgovića stavio na krilo nego ovog leptira..

bezimeni
bezimeni
Pristupio: 14.08.2006.
Poruka: 7.212
06. veljače 2024. u 12:48

meni je najgore bilo vidit kad je vuka kontru i stiga ga nejašmić za kog sam mislio da je najsporiji igrač na svitu

e da, kad smo kod neje sport, veliki minus vejiću zbog "naše dijete, žrtva sulude Jakobušićeve borbe s Caktašem. ". Kad je mali ispa iz sastava, "virozu" su dobili on, caktaš i blagaić - sva 3 igrača agencije

06. veljače 2024. u 12:53

Pa kad igra na krivoj poziciji, lani kad je igra iz napadaca bija je nas najbolji igrac

John450
John450
Pristupio: 02.03.2020.
Poruka: 2.506
06. veljače 2024. u 12:56

Jura Zeleni je napisao/la:

Obzirom na razliku u kvaliteti igračkog kadra - jedini pravi protivnik za Hajduk je - pritisak (publika, mediji, susjedi, prijatelji, bliža i daljnja

rodbina koji svi redom očekuju pobjedu uz atraktivnu igru i 3-4 gola u mreži protivnika).

Kad bi naučili takvu pozitivnu atmosferu i toliko dobre vibre i podrške iskoristiti kao "poguranac" Hajdukovci bi projurili prvenstvom

ko na motoru.  Ali - to nije lako i često može biti kontraproduktivno.