Poruka: 2.053
28. listopada 2023. u 08:47

aaaaaj je napisao/la:

Jucer po prvi put vidija osnove baluna za trošit vrime.

Znači klasičnih zadnjih 15 minuti di mi kad vodimo, stisnija bi nas i Junak iz Sinja. Klasična panika i kendačina i 5 udaraca Slavena u jednom napadu u jednoj minuti. Srića sve u blok i srića nikog nije pogodilo u ruku jer bi zsvršilo 1 : 1.

I onda zadnju minutu nešto šta se učilo u osnovnoj školi nogometa kako ukrast vrime. Maknit igru najdalje od svoje branke. Livaja i Alex ....pa diš drugo nego kraj njihove korner zastavice. Izvedeš kratki korner pa dodavanje i držanje baluna u toj zoni di jecopet najčršće ili novi korner ili aut za nas.

Pa to san jucer prvi put vidija u miljon godina, osnovu svih osnova. Dosad bi bia haos i kendačina u kojoj  bi mi redovito primili.

Vidi cijeli citat

Meni je zao vidit te osnove kao navijac Hajduka protiv jednog Slaven Belupa. U mojoj glavi kod 2:0 trebamo ic po treci, kod 1:0 dominirat da Belupo ne moze prici Lucicu, ali eto doslo smo do standarda da nam je super kad se kod kornera u Koprivnici trosi vrijeme.

Slazem se s tobom.

Al to je neki dublji problem. Istra, Gorica, Slaven.....nemamo kvalitetu za kontrolirat i mirno privest utakmicu kraju protiv bilo kog od nabrojanih.

Zato kazen, u odnosu na Goricu, korak naprid jer bilo bi 1 :1 ako ne 2:1.

DeRossi16 je napisao/la:

Livaja treba nažalost 10 krugova i 10 dijagonala prije i iza treninga samo da ne izgleda ovako trkački niemočan

Postovani, inace ne pratite Hajduk, pa Vam je promakla informacija da je covjek pod blokadama?

sam pa, sam se ubija.

inače najveće blamaže protiv dinama potpisuju on i prika mu.

veliki trenerski znalci.

i još veći hajdukovci.

pokazali su nam i znanje i ostvarili rezultat uz prekrasnu igru.

normalno da je onda red i pošteno ih platit.

Zanimljivo mi je je bilo to busanje u prsa kako je leko odbio bolje ponude kako je on veliki nas igrač legenda i hop cup eto leko izvuka 800 000 plus otpremninu a ovo na što momčad izgleda karoglan izgleda ko the special one za trenera Zmijavcin iz kine i belgije.

Tako da tu je jedino srića u pitanju.  Ko što je bjelica di god dosa je truba nakon što je sve poosvajao u tramvaj ligi,  i to je problem većina današnjih trenera su ćelave prevare.

Leko je nas veliki igrač i legenda ,to je točno.

Leko i stožer su mogli naći i vjerojatno će opet nac financijski bolji angažman od Hajduka ,i to je točno.

Ono sta nije točno jest da je Karoglan po videnom special one za Leku jer je drugo poluvrime bilo vjv najgore nesto od Hajduka ove sezone.

Najlakse ic u krajnost i odma nekog bacat u govna a drugog dizat u nebesa. Klasična alealeštinska priča..

Bjelica je sa gnk napravia rezultat i to je dovoljno za rec da nije nikakva prevara.

Leko je također napravija rezultat i to u puno boljoj ligi od naše i sa zapazenim rezultatom u Europi kontra jačih ekipa pa onda za njega pogotovo se ne može rec da je prevara.

Karogalan nema ništa za šta se može uvatit po pitanju rezultata al eto on je već sad special one za ove gore ,how,yes and no

Da se razumimo, da Bog da se dokaza već u Hajduku i uzme sve al ja san bliže tome da Luksa već razmatra nove opcije na zimu ako ovaj zapne 2 puta zaredom .To je naša realnost.

[uredio Jameson - 28. listopada 2023. u 09:05]
Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!! M.Livaja - dok god igram iz ljubavi ,ne opterećujem se.Nikad mi novac nije bia na prvom mistu, igram iz ljubavi !
Jameson
Jameson
28. listopada 2023. u 09:00

Čestitke našoj najvećoj skupini. Ljudima koji svojim inicijativama doveli Hajduk na granice koje su većini nedostizne na ovim prostorima kad je u pitanju upravljanje i vjernost.

Blokade e

Igramo protiv Juventusa, ja mislim na Belupo!

Poruka: 2.635

xG nas jucer 2,46... drugi najveci ove sezone...

prvi je bio na poljudu protiv belupa...(2,87)

Od one sanse uremovica i trajkovskog mora biti barem jedan gol...

Bas me zanima sada kako cemo izgledati protiv rudesa bez livaje i krova... bio bi red da jednom pobjedimo... napad vjerojatno sahiti trajkovski dolcek, a veza sigur zaper pukstas...