Jesam li ja jedini ovdje koji misli da nam je igra loša i da nas današnji trijumf ne smije zavarat?

Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.05.2021.
Poruka: 3.499
31. listopada 2023. u 21:57

Diallo se napadački neće popravit, on ima 26 godina i ozbiljne probleme s elementarnom tehnikom, njemu je prekasno da se popravi.

Zato je za njega dobra pozicija stopera di se to more sakrit, a ako igramo plitko; njegova brzina će svakako doći do izražaja.

No, nažalost će vrlo vjerojatno morat igrat beka.

Bravura je živit bez lavura / Pravda za johnnya
Nostradamaud
Pristupio: 17.07.2018.
Poruka: 2.182
31. listopada 2023. u 21:59

Ekipa se pari ubijena psihicki i fizicki

Pitam se zasto psihicki ako su na -2 od prvog, zar je razlog tolikog pada jedna izgubljena utakmica od Istre?

Pitam se zasto fizicki, ako igraju jednom tjedno, a i ako su pretrenirani sad ce rezim treninga valjda bit pametniji pa ce i to doci na svoje

Imamo objektivnih razloga, ozljede Pukštasa,Livaje i sad Melnjaka, dolazaka u zadnji tren Žapera i Trajkovskog

Ali opet radi se o jako iskusnoj i na papiru kvalitetnoj ekipi, ne mogu reci ni beskarakternim igracima jer dosta njih su bili kapetani ili lideri u svojim bivsim klubovima

Moje mišljenje je da uz ove ostale probleme koje razglabamo trebali bi se dotaći i realizacije, stvarno promašujemo neke velike prilike koje ozbiljna momcad ne bi smila, mi ne mozemo za 5 super prilika bit bolji od protivnika, ali i ovakvi smo toliko dobri da kreiramo mi uvik vise prilika od protivnika, ali ne realiziramo

Istra doma i 1.poluvrime imas rijesit utakmicu u hedikepu

Gorica vani jako losa utakmica, ali sansa Livaje (posebno me boli ta šansa) i Sahiti-a

Rijeka vani i stativa na pocetku utakmice

Ocu rec da prakticno osim gnk u Zg u 1.kolu mi nismo zabili iz prve dvi sanse koje smo imali

Fali i to da se rasterete igraci i momcad

Teddy Riner
Teddy Riner
Pristupio: 19.09.2016.
Poruka: 1.272
31. listopada 2023. u 22:04

Pogledao sazetak. Po onome sta sam procitao na forumu ocekivao sam da su nas ovi sabili u 16 i da smo iz dva prelaska centra zabili dva gola. Vidio sam 5-6 promasenih zicera i njihovog golmana koji je bio igrac utakmice. Da je pao bar jedan gol u prvom poluvremenu pisalo bi se o rutinskoj pobjedi uz minimalnu potrosnju.

31. listopada 2023. u 22:11

Teddy Riner je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Jebiga

Da, Ćosić nije falija penal, Pušnik bi bija dotur

Da Sigurdson nije zabija s centra i da Said nije sjeba penal Karijola bi valjda i dan danas bija trener

Da Kopića Zebec nije sjeba u kupu i da nije ima peh kontra Steaue, bija bi prvi purger nakon Bajde Vukasa

Da Kalinić nije dobija pacerske golove u Kostanyu, Gustafsson bi bija novi Klopp

Da Ljubičić nije faliva ka na traci, Dambrauskas je moga bit prvak Hrvatske

Da Mlakar nije falija zicere, i da Ođiđa nije napravija glup penal, sad bi Leko hara Europom.

Da baba ima muda, bila bi dida.

31. listopada 2023. u 22:13

A kad se vec pisu formacije za sub, kako znamo da vjerojatno nece moc ni Sigur evo moje

Lučić - Moufi Uremović Šarlija Diallo -  Sahiti Pukštas Žaper Benrahou Trajkovski - N.Kalinić

Nostradamaud je napisao/la:

Tko će Kalinića mijenjati u 30-toj minuti?

Lučić - Moufi, Uremović, Šarlija, Diallo - Žaper, Pukštaš - Dajaku, Benrahou, Sahiti - Trajkovski

U drugom poluvremenu Odjidja i N. Kalinić (ako stvarno dode) jer nisu u stanju trčati 90 min.

samohajduk.com
majing
majing

Galileo Maravić je napisao/la:

Livaja

Lučič

Krov i Livaja nemaju pravo nastupa iduću utakmicu.

Teddy Riner
Teddy Riner
31. listopada 2023. u 22:24

Jebiga

Pa mozemo se mi sprdati, ali ovo sta ti pises je zapravo glavni problem naseg kluba. Jedna lopta te cini pukovnikom ili pokojnikom, zato i ne moze nijedan trener dobiti kontinuitet. Leko je odlican primjer: prije dva mjeseca je izjednacio rekord po broju uzastopnih pobjeda i bio je nedodirljiv, a par tjedana kasnije je zadnja skovaca.