HNK Hajduk Split 2025/2026

MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.150
17. svibnja 2026. u 12:45

s@lko dinamita$ je napisao/la:

MKND je napisao/la:

Jedino pozitivno je da smo pod nadzorom Uefe još i cijelu sljedeću godinu.

Ne vjerujem da će trenutna uprava ići u neke goleme rezove znači da će i sljedeće godine trebat ulovit jedno 10-ak miljuna eura od transfera jer ćemo teško igrati europu.

Prodajom Sigura i Pukštasa mi već nemamo neke igrače sa kojima to možemo lako nadomjestiti sljedeće sezone, pa me baš zanima kako misle rješiti taj problem.

Vidi cijeli citat


Ajde kao da su njih dvojica neke klasetine :D 

Almena na 10, brajkovic desno krilo, zadnji vezni zaper kakav god bio pored pajazitija, desni bek hodak, naprid šego. ništa to lošije ne bi bilo nego ovo sad. 

Vidi cijeli citat

Nisam mislio na ekipu nego da ćemo mi dogodine sigurno trebat uprihodit 5-10 miljuna eura od transfera da bi zadovoljili fair play, a da mi bas nemamo igrače koje možemo prodati za taj iznos.

Jedino se za veći iznos mogu prodati Sigur i Puki a ovo drugo je sve oko miljun eura po igraču osim ako netko ne iskoči kao Mlačić.

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.108
17. svibnja 2026. u 12:46

MKND je napisao/la:

s@lko dinamita$ je napisao/la:

MKND je napisao/la:

Jedino pozitivno je da smo pod nadzorom Uefe još i cijelu sljedeću godinu.

Ne vjerujem da će trenutna uprava ići u neke goleme rezove znači da će i sljedeće godine trebat ulovit jedno 10-ak miljuna eura od transfera jer ćemo teško igrati europu.

Prodajom Sigura i Pukštasa mi već nemamo neke igrače sa kojima to možemo lako nadomjestiti sljedeće sezone, pa me baš zanima kako misle rješiti taj problem.

Vidi cijeli citat


Ajde kao da su njih dvojica neke klasetine :D 

Almena na 10, brajkovic desno krilo, zadnji vezni zaper kakav god bio pored pajazitija, desni bek hodak, naprid šego. ništa to lošije ne bi bilo nego ovo sad. 

Vidi cijeli citat

Nisam mislio na ekipu nego da ćemo mi dogodine sigurno trebat uprihodit 5-10 miljuna eura od transfera da bi zadovoljili fair play, a da mi bas nemamo igrače koje možemo prodati za taj iznos.

Jedino se za veći iznos mogu prodati Sigur i Puki a ovo drugo je sve oko miljun eura po igraču osim ako netko ne iskoči kao Mlačić.

Vidi cijeli citat


Sigur i Pukstas bi skupa morali iznositi 10milijuna eura. S time da se ja ne bi libio prodati ni ostale, Silića, Hrgovića, Brajkovića, pa ni Hodaka svakoga tko ima suvislu ponudu. Durdov je teško može dobiti

Veliki Reset
Veliki Reset
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.01.2026.
Poruka: 185
17. svibnja 2026. u 12:48

MKND je napisao/la:

s@lko dinamita$ je napisao/la:

MKND je napisao/la:

Jedino pozitivno je da smo pod nadzorom Uefe još i cijelu sljedeću godinu.

Ne vjerujem da će trenutna uprava ići u neke goleme rezove znači da će i sljedeće godine trebat ulovit jedno 10-ak miljuna eura od transfera jer ćemo teško igrati europu.

Prodajom Sigura i Pukštasa mi već nemamo neke igrače sa kojima to možemo lako nadomjestiti sljedeće sezone, pa me baš zanima kako misle rješiti taj problem.

Vidi cijeli citat


Ajde kao da su njih dvojica neke klasetine :D 

Almena na 10, brajkovic desno krilo, zadnji vezni zaper kakav god bio pored pajazitija, desni bek hodak, naprid šego. ništa to lošije ne bi bilo nego ovo sad. 

Vidi cijeli citat

Nisam mislio na ekipu nego da ćemo mi dogodine sigurno trebat uprihodit 5-10 miljuna eura od transfera da bi zadovoljili fair play, a da mi bas nemamo igrače koje možemo prodati za taj iznos.

Jedino se za veći iznos mogu prodati Sigur i Puki a ovo drugo je sve oko miljun eura po igraču osim ako netko ne iskoči kao Mlačić.

Vidi cijeli citat


Sigur uz dobro svjetsko (Kanada je domaćin, mogli bi relativno daleko) ide za 6-8 milijuna.

Mrijeti ti ćeš, kada počneš sam U ideale svoje sumnjati.
Adriano10
Adriano10
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2025.
Poruka: 567
17. svibnja 2026. u 12:48

Bila bandira je napisao/la:

Apologetska logika propušta iz dana u dan. Drži vodu kao krov Poljuda.

Ako je trener na višoj instanci od igrača, ako pričamo da niti jedan igrač ne može potkopavati trenera, kako onda istovremeno trener nije odgovoran što je već 2 mjeseca bolik*rčina na terenu.

Nego tko je odgovoran nego trener prvi ?

Zbog takve logike Hajduk i je tu gdje je zadnjih 20 godina.

Vidi cijeli citat

Apsolutno si u pravu.

Nastavimo, ako je trener odgovoran za boli..nu, a na višoj istanci je SD, kako onda SD nije odgovoran za to.

Dakle, ako je SD nezainteresiran za boli..nu, kako onda Predsjednik Uprave koji mu je nadređeni, nije odgovoran? Tko je onda?

A ako je PU izabran od NO, a PU je totalno nezainteresiran za rad SDa i totalnu boli...nu, tko je onda odgovoran ako nije NO?

Ali taj NO je izabran od udruge Naš Hajduk, pa kad sudjeluješ u izboru nekoga koje je totalno nezainteresiran i nesposoban, tko je onda odgovoran ako nije Naš Hajduk?

Ima nekog više? Mislim da nema.

Ergo.... za boli...nu, sve dobro i sve loše je odgovoran Naš Hajduk.

Isto kao šta sam i ja odgovoran dal moja familija ima šta jest, jesu moja djeca narkomani i dal mi se žena kurva.

[uredio Adriano10 - 17. svibnja 2026. u 12:48]
15 godina. Nismo prvaci, nismo u Europi, kampa nema, dug isti.
s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.108
17. svibnja 2026. u 12:51

Veliki Reset je napisao/la:

MKND je napisao/la:

s@lko dinamita$ je napisao/la:

MKND je napisao/la:

Jedino pozitivno je da smo pod nadzorom Uefe još i cijelu sljedeću godinu.

Ne vjerujem da će trenutna uprava ići u neke goleme rezove znači da će i sljedeće godine trebat ulovit jedno 10-ak miljuna eura od transfera jer ćemo teško igrati europu.

Prodajom Sigura i Pukštasa mi već nemamo neke igrače sa kojima to možemo lako nadomjestiti sljedeće sezone, pa me baš zanima kako misle rješiti taj problem.

Vidi cijeli citat


Ajde kao da su njih dvojica neke klasetine :D 

Almena na 10, brajkovic desno krilo, zadnji vezni zaper kakav god bio pored pajazitija, desni bek hodak, naprid šego. ništa to lošije ne bi bilo nego ovo sad. 

Vidi cijeli citat

Nisam mislio na ekipu nego da ćemo mi dogodine sigurno trebat uprihodit 5-10 miljuna eura od transfera da bi zadovoljili fair play, a da mi bas nemamo igrače koje možemo prodati za taj iznos.

Jedino se za veći iznos mogu prodati Sigur i Puki a ovo drugo je sve oko miljun eura po igraču osim ako netko ne iskoči kao Mlačić.

Vidi cijeli citat


Sigur uz dobro svjetsko (Kanada je domaćin, mogli bi relativno daleko) ide za 6-8 milijuna.

Vidi cijeli citat


Mislim da je realno 6 Pukstas, 6 Sigur. Ja bi volio da odu i ostali koji su imali suvisle minute ove godine. Vrime je i za iduću turu dice u prvoj ekipi (Huram, Kutia, Gabrić, Skelin, Kajtazi, Fesyuk kao zamjena za Ivušića, eventualno Skoko i Durdov ako to ima smisla)

Sm27
Sm27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2021.
Poruka: 1.101
17. svibnja 2026. u 12:57

Moramo shvatit da trener i SD imaju vezane ruke kod statusa igraca kojima ugovor ne istice ovo ljeto.

Nebitno je zele li se rijesiti Livaje, Krova, Bambe itd.

Igracima je predobro u Splitu i to je to.

U skladu s tim okolnostima trebali bi i ocijenjivati poteze Grafa.

Jer Isto je za sluge, isto je za gazde i najlipše stvari u životu su džabe
MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.150
17. svibnja 2026. u 12:59

s@lko dinamita$ je napisao/la:

MKND je napisao/la:

s@lko dinamita$ je napisao/la:

MKND je napisao/la:

Jedino pozitivno je da smo pod nadzorom Uefe još i cijelu sljedeću godinu.

Ne vjerujem da će trenutna uprava ići u neke goleme rezove znači da će i sljedeće godine trebat ulovit jedno 10-ak miljuna eura od transfera jer ćemo teško igrati europu.

Prodajom Sigura i Pukštasa mi već nemamo neke igrače sa kojima to možemo lako nadomjestiti sljedeće sezone, pa me baš zanima kako misle rješiti taj problem.

Vidi cijeli citat


Ajde kao da su njih dvojica neke klasetine :D 

Almena na 10, brajkovic desno krilo, zadnji vezni zaper kakav god bio pored pajazitija, desni bek hodak, naprid šego. ništa to lošije ne bi bilo nego ovo sad. 

Vidi cijeli citat

Nisam mislio na ekipu nego da ćemo mi dogodine sigurno trebat uprihodit 5-10 miljuna eura od transfera da bi zadovoljili fair play, a da mi bas nemamo igrače koje možemo prodati za taj iznos.

Jedino se za veći iznos mogu prodati Sigur i Puki a ovo drugo je sve oko miljun eura po igraču osim ako netko ne iskoči kao Mlačić.

Vidi cijeli citat


Sigur i Pukstas bi skupa morali iznositi 10milijuna eura. S time da se ja ne bi libio prodati ni ostale, Silića, Hrgovića, Brajkovića, pa ni Hodaka svakoga tko ima suvislu ponudu. Durdov je teško može dobiti

Vidi cijeli citat

Po meni će vjv Sigur otići za preko 6 mil. eur, Puki bi mogao za 4 mil eur. I s tim iznosima će se zatvoriti proračun za 2026. Za dovesti još nekoga igrača vjv će trebati prodati još kojega.

Jer po meni teško da će se klub uspjeti rješiti nekoga od: Livaje, Krovinovića, Šarlije, Huga ili Bambe.

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.527
17. svibnja 2026. u 13:00

Sm27 je napisao/la:

Moramo shvatit da trener i SD imaju vezane ruke kod statusa igraca kojima ugovor ne istice ovo ljeto.

Nebitno je zele li se rijesiti Livaje, Krova, Bambe itd.

Igracima je predobro u Splitu i to je to.

U skladu s tim okolnostima trebali bi i ocijenjivati poteze Grafa.

Vidi cijeli citat

Tu je jedino pitanje može li se složit ekipa sa njih troje na tribini? Jel nan to priuštivo? A senatori, jebivjetri nek se kisele na tribini. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.527
17. svibnja 2026. u 13:02

Vidit ćemo ovo lito koliko je Graf vješt prodavač, to me zanima-za koliko će utopit Sigura i Pukija

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.252
17. svibnja 2026. u 13:02

svak od njih ni otiša ako bi im isplatia ugovor (vjv i ako bi samo dio isplatia)

kolega nmd je jako dugo stavljao ankete što bi bilo jeftinije, isplatit cili ugovor skupog igrača kroz godinu dana, il isplatit 70% (bubam) odjednom

ne triba radit odma alibije Grafu, imaju sve u svojim rukama

just play fucking football
  • Najnovije
  • Najčitanije