HNK Hajduk Split 2025/2026

Čavo Ledeni
Čavo Ledeni
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.12.2025.
Poruka: 682
17. svibnja 2026. u 13:03

Sm27 je napisao/la:

Moramo shvatit da trener i SD imaju vezane ruke kod statusa igraca kojima ugovor ne istice ovo ljeto.

Nebitno je zele li se rijesiti Livaje, Krova, Bambe itd.

Igracima je predobro u Splitu i to je to.

U skladu s tim okolnostima trebali bi i ocijenjivati poteze Grafa.

Vidi cijeli citat

a kaže ovaj gore u postu da je Graf već rekao igračima na koje ne računa, da na njih ne računa.

ko će dat bambi, livaji, šarliji, kaliku, krovinoviću, kome god, plaću koliku imaju u Hajduku? nitko.

može ti dat rus ili netko takav di nećeš ići i u ludilu.

Split, lijepo vrijeme, more, dobra plaća, pa normalno da im se nigdje ne ide.

pušač k* Marka Livaje
MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.150
17. svibnja 2026. u 13:05

Sm27 je napisao/la:

Moramo shvatit da trener i SD imaju vezane ruke kod statusa igraca kojima ugovor ne istice ovo ljeto.

Nebitno je zele li se rijesiti Livaje, Krova, Bambe itd.

Igracima je predobro u Splitu i to je to.

U skladu s tim okolnostima trebali bi i ocijenjivati poteze Grafa.

Vidi cijeli citat

Graf se može rješiti Kalika, Juraka, Dialla i Melnjaka jer im istječu ugovori.

Mora prodati Sigura i Pukija za zatvoriti proračun.

Za dovesti još kojega igrača vjv će trebati prodati još kojega juniora.

Za ovu ekipu kojoj sljedeće sezone istječu ugovori: Livaja, Krovinović, Šarlija, Bamba i Hugo. Teško da ih se može rješiti prvo ovdje imaju dobre ugovore a da idu gdje drugo išli bi za manje love i još bi se trebali dobro oznojiti na poslu.

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 354
17. svibnja 2026. u 13:07

Melnjak ostaje.

s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.108
17. svibnja 2026. u 13:07

Tko zna, mozda bude NBA scenarij, pa seratori potegnu u zadnjoj godini ugovora da se izbore za jos jedan

PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
17. svibnja 2026. u 13:07

Kako ide sa ton uefon i financijama i  sto sve ulazi u to bas i nisan neki ekspert al recimo meni nebi bilo mrsko da se proda koji mladi za nesto para i da se to ulozi u nekoliko sporazumnih raskida ugovora ovih karijesa u ekipi. Nek neko ima 600-700, mi ti damo 350 i probamo ti nac novog poslodavca ili ako mozes sam ga nađi. Ako neces, ok, na tebe se vise ne racuna, omogucit cemo ti sve moguce po propisima sto treba, trenere, treninge, ali do isteka ugovora igrat neces pa ti vidi sto ti je bolje. 
Pojacanja nam ne trebaju, ako je moguce potpisat Almenu (malo vjerojatno) i nek Graf proba iskopat 1-2 koji bi se u buducnosti mogli razvit i nametnut i ja zadovoljan. 

Sto se Marka tice, tu je rastanak neminovan, dal gospotski ili na "pas mater" to cemo vidit. 

Od durdova bi napravija primjer i posla poruku svakon slijedecen mulcu koji pomisli na bilo  koji nacin  okaljat ugled kluba ili omalovazit instituciju  bilo kojeg xy trenera. 



zbrojovka
zbrojovka
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.08.2021.
Poruka: 2.973
17. svibnja 2026. u 13:12

CoccoBill je napisao/la:

Melnjak ostaje.

Vidi cijeli citat


Da, piše DP da je još 2 godine na narodnoj sisi, bit će mu toplo i neće bit gladan 

Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.950
17. svibnja 2026. u 13:15

Bellygunner je napisao/la:

Vidit ćemo ovo lito koliko je Graf vješt prodavač, to me zanima-za koliko će utopit Sigura i Pukija

Vidi cijeli citat


Te poslove ce jos mesija Vucevic odradit.

Zato ga i držimo jos.

Kako je dizao cijenu dok je Vitali bio, sad isto slijedi.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.150
17. svibnja 2026. u 13:16

PetarKružić je napisao/la:

Kako ide sa ton uefon i financijama i  sto sve ulazi u to bas i nisan neki ekspert al recimo meni nebi bilo mrsko da se proda koji mladi za nesto para i da se to ulozi u nekoliko sporazumnih raskida ugovora ovih karijesa u ekipi. Nek neko ima 600-700, mi ti damo 350 i probamo ti nac novog poslodavca ili ako mozes sam ga nađi. Ako neces, ok, na tebe se vise ne racuna, omogucit cemo ti sve moguce po propisima sto treba, trenere, treninge, ali do isteka ugovora igrat neces pa ti vidi sto ti je bolje. 
Pojacanja nam ne trebaju, ako je moguce potpisat Almenu (malo vjerojatno) i nek Graf proba iskopat 1-2 koji bi se u buducnosti mogli razvit i nametnut i ja zadovoljan. 

Sto se Marka tice, tu je rastanak neminovan, dal gospotski ili na "pas mater" to cemo vidit. 

Od durdova bi napravija primjer i posla poruku svakon slijedecen mulcu koji pomisli na bilo  koji nacin  okaljat ugled kluba ili omalovazit instituciju  bilo kojeg xy trenera. 



Vidi cijeli citat


2025 smo mogli završiti 5 miljuna eura u minusu sa ukupnim budžetom.

2026. i 2027. moramo završiti na nuli ili u plusu.

Prošle sezone za europska natjecanja nismo mogli registrirati nove igrače osim ako je transfer bilanca pozitivna.

Neznam da li se to pravilo odnosi i na sezonu 26/27 i 27/28.

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
Unikat86
Unikat86
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2012.
Poruka: 2.575
17. svibnja 2026. u 13:17

Dvi godine jos Melji. Godinu previse.

Pozdravija bi posal da je produzenje na jednu godinu za OK pare. Time si rijesija pitanje rezervnoga beka i odgodija taj "problem" za godinu dan i dozvolija sebi da se fokusiras na bitnije stvari koje triba napraviti, a koji, Bogu fala, ne nedostaje.

Dvi godine je puno za covika koji rapidno fizicki propada

Veliki Reset
Veliki Reset
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.01.2026.
Poruka: 185
17. svibnja 2026. u 13:17

MKND je napisao/la:

s@lko dinamita$ je napisao/la:

MKND je napisao/la:

s@lko dinamita$ je napisao/la:

MKND je napisao/la:

Jedino pozitivno je da smo pod nadzorom Uefe još i cijelu sljedeću godinu.

Ne vjerujem da će trenutna uprava ići u neke goleme rezove znači da će i sljedeće godine trebat ulovit jedno 10-ak miljuna eura od transfera jer ćemo teško igrati europu.

Prodajom Sigura i Pukštasa mi već nemamo neke igrače sa kojima to možemo lako nadomjestiti sljedeće sezone, pa me baš zanima kako misle rješiti taj problem.

Vidi cijeli citat


Ajde kao da su njih dvojica neke klasetine :D 

Almena na 10, brajkovic desno krilo, zadnji vezni zaper kakav god bio pored pajazitija, desni bek hodak, naprid šego. ništa to lošije ne bi bilo nego ovo sad. 

Vidi cijeli citat

Nisam mislio na ekipu nego da ćemo mi dogodine sigurno trebat uprihodit 5-10 miljuna eura od transfera da bi zadovoljili fair play, a da mi bas nemamo igrače koje možemo prodati za taj iznos.

Jedino se za veći iznos mogu prodati Sigur i Puki a ovo drugo je sve oko miljun eura po igraču osim ako netko ne iskoči kao Mlačić.

Vidi cijeli citat


Sigur i Pukstas bi skupa morali iznositi 10milijuna eura. S time da se ja ne bi libio prodati ni ostale, Silića, Hrgovića, Brajkovića, pa ni Hodaka svakoga tko ima suvislu ponudu. Durdov je teško može dobiti

Vidi cijeli citat

Po meni će vjv Sigur otići za preko 6 mil. eur, Puki bi mogao za 4 mil eur. I s tim iznosima će se zatvoriti proračun za 2026. Za dovesti još nekoga igrača vjv će trebati prodati još kojega.

Jer po meni teško da će se klub uspjeti rješiti nekoga od: Livaje, Krovinovića, Šarlije, Huga ili Bambe.

Vidi cijeli citat

Šarlija bi moga za 500k-800k, odigrao je ok sezonu a lani je bilo interesa iz Cipra.

Pozivam sve savjesne građane da glasaju za Pukštasa u izboru za igrača sezone i mladog igrača sezone da bismo mu digli prodajnu vrijednost.

Mrijeti ti ćeš, kada počneš sam U ideale svoje sumnjati.
  • Najnovije
  • Najčitanije