HNK Hajduk Split 2025/2026

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.593
08. srpnja 2025. u 12:31

kraajki je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Triba je stat ispod porušenog juga. 

Čak i ovakvi kijamet učini manje štete od oluje sa sjevera. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.261
08. srpnja 2025. u 12:37

Jameson je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

jako grmljavinsko nevrijeme praćeno obilnom kišom koje je zahvatilo Split i šire splitsko područje ,uzrokovalo je brojne probleme u prometu ali i štete te smo upravo i iz Hajduka dobili informaciju da se odgađa današnje predstavljanje igrača za 24 sata odnosno u srijedu u 12 sati..

ime igraca nije nikakvo spektakularno iznenađenje jer se vec provlacilo kroz medije ali sportski direktor Hajduka osobno zeli predstaviti igrača široj javnosti [ H.S.]

Vidi cijeli citat


neću se više zajebavati sa ovakvim proročanskim upisima 🙃

Vidi cijeli citat

ajde prorekni nam nešto pozitivno

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.317
08. srpnja 2025. u 12:39

Ivan0601 je napisao/la:

Ne razumijem zasto se mora cekat presica da se predstavi novi igrac/igraci.  Objavi bar sluzbenu vijest da svi znamo o komu se radi pa ga predstavljaj kad god hoces iako je realno nepotrebno

Vidi cijeli citat

Zato jer dolazi neviđeno pojačanje, najveće u povijesti, nitko tko se spominjao u medijima do sad.

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.261
08. srpnja 2025. u 12:44

Dugarry u skoku je napisao/la:

Ivan0601 je napisao/la:

Ne razumijem zasto se mora cekat presica da se predstavi novi igrac/igraci.  Objavi bar sluzbenu vijest da svi znamo o komu se radi pa ga predstavljaj kad god hoces iako je realno nepotrebno

Vidi cijeli citat

Zato jer dolazi neviđeno pojačanje, najveće u povijesti, nitko tko se spominjao u medijima do sad.

Vidi cijeli citat

Anthony Kalik produljenje ugovora

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.593
08. srpnja 2025. u 12:44

Di bi se moglo sa Ziron odigrat a di sa Goricom s obzirom da njima neće travnjak bit spreman? Može se zaminit domaćinstvo sa Istrom. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Hysen Memolla
Hysen Memolla
Moderator
Pristupio: 04.05.2020.
Poruka: 9.641
08. srpnja 2025. u 12:45

Bellygunner je napisao/la:

Di bi se moglo sa Ziron odigrat a di sa Goricom s obzirom da njima neće travnjak bit spreman? Može se zaminit domaćinstvo sa Istrom. 

Vidi cijeli citat


Dugopolje mislim da je jedina i najbolja opcija u slucaju da ne mozemo na Poljudu

Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
pepetine
pepetine
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 96
08. srpnja 2025. u 12:45

Dugarry u skoku je napisao/la:

Ivan0601 je napisao/la:

Ne razumijem zasto se mora cekat presica da se predstavi novi igrac/igraci.  Objavi bar sluzbenu vijest da svi znamo o komu se radi pa ga predstavljaj kad god hoces iako je realno nepotrebno

Vidi cijeli citat

Zato jer dolazi neviđeno pojačanje, najveće u povijesti, nitko tko se spominjao u medijima do sad.

Vidi cijeli citat


To neviđeno pojačanje je predstavio Bilić maloprije: po goste i njihove navijače opasan Krov.

horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.393
08. srpnja 2025. u 12:46

Daj sanirat će se u 3 tjedna sve.. Nije se srušija stadion

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 4.011
08. srpnja 2025. u 12:48

Teren vec upio svu vodu, mislim da teren nece nikaki problem bit.

Krov ce malo dotjerat u red u ova tri tjedna i dobro, mirni smo sljedecih 5g opet.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.593
08. srpnja 2025. u 12:52

Hysen Memolla je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Di bi se moglo sa Ziron odigrat a di sa Goricom s obzirom da njima neće travnjak bit spreman? Može se zaminit domaćinstvo sa Istrom. 

Vidi cijeli citat


Dugopolje mislim da je jedina i najbolja opcija u slucaju da ne mozemo na Poljudu

Vidi cijeli citat

A jedini dobri stadion u Dalmaciji. Takvo je žalosno stanje sa sporton u nas

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
  • Najnovije
  • Najčitanije