HNK Hajduk Split 2025/2026

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Sledge
Sledge
Dokazano ovisan
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 14.644
08. srpnja 2025. u 22:52

ako Ivušiću ide ugovor na 4 godine (valjda kompromis koji smo morali prihvatiti) to znači da je ta pozicija zaključana barem iduće dvi godine...

Siliću ugovor ističe za dvi godine, novi će teško potpisati jer realno nema velike šanse izboriti jedinicu..

jel momak spreman biti na klupi dok je tu? ako da onda bi ga ostavija kao rezervnu opciju godinu dana i nakon toga pustija negdi za postotak... to bi mi omogućilo da Lučića pokušam parkirati negdi ovaj prijelazni rok jer je sigurno skuplji od Silića..

 

 

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.555
08. srpnja 2025. u 22:53

Coney je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Zasad mu je taj dres težak par deki al kad istrčiš prid te navijače, dres postaje ovo 

Nek ti je sritno!

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Znalaac
Znalaac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2024.
Poruka: 1.862
08. srpnja 2025. u 22:55

Coney je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Čim vidim ovu četvorku neka me mučnina uhvati

Igra se i dogodine; Ulaz P
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.977
08. srpnja 2025. u 22:58

bezimeni je napisao/la:

Hajdukovac27 je napisao/la:

Ivusic mi je prije par dana, mozda i sati izgledao nerealno.

Stvarno dobar posao, najbolje pojacanje u zadnjih par rokova.

Vidi cijeli citat

Koja vam je pm, trazim sluzbenu objavu kad procitam ovakve idiotarije

Vidi cijeli citat


Izrazavaj se normalno, ljudi pisu o Brekalima, Erlicima i ostalim pa ne vidim da im pises da pisu idotarije na svaki post.

Idijtarija ko i za Pajazitija sto se znalo vec 20 dana a i za Karacica vec 5-10.

 

 

 

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
toniIII
toniIII
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.06.2021.
Poruka: 638
08. srpnja 2025. u 22:59

Znalaac je napisao/la:

Coney je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Čim vidim ovu četvorku neka me mučnina uhvati

Vidi cijeli citat

K.Dimitrov? 

mangup1911
mangup1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.06.2025.
Poruka: 295
08. srpnja 2025. u 22:59

silić drugi golman, ima ugovor do '27.šta se tu ima mislit,najbolje da isprid ivušića golman od 21 godinu traži jedinicu.muči,radi,bori se,skupljaj minutažu ovu godinu.iduću ako bude poslušan produžit mu ugovor i može posudba,ako se tamo pokaže eto njega nazad na jedinici ili u transferu za 2 godine. strpljenja će mu tribat ka i svakom golmanu.21 godina za golmana je ka 16 za igrača u polju.

bezimeni
bezimeni
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2006.
Poruka: 8.024
08. srpnja 2025. u 23:05

Hajdukovac27 je napisao/la:

bezimeni je napisao/la:

Hajdukovac27 je napisao/la:

Ivusic mi je prije par dana, mozda i sati izgledao nerealno.

Stvarno dobar posao, najbolje pojacanje u zadnjih par rokova.

Vidi cijeli citat

Koja vam je pm, trazim sluzbenu objavu kad procitam ovakve idiotarije

Vidi cijeli citat


Izrazavaj se normalno, ljudi pisu o Brekalima, Erlicima i ostalim pa ne vidim da im pises da pisu idotarije na svaki post.

Idijtarija ko i za Pajazitija sto se znalo vec 20 dana a i za Karacica vec 5-10.

 

 

 

Vidi cijeli citat

Izrazavam se ja normalno, a to sto te smeta je druga prica

Ne bi da nikad nije propalo nesto sto novine objave. I nije isto - za brekala i erlica nitko ne pise da je gotovo, nego ih ljudi prizeljkuju (sto ne znaci da moraju prdit o tome). I ne pisem ti da pises idiotarije na svaki post

[uredio bezimeni - 08. srpnja 2025. u 23:06]
Znalaac
Znalaac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2024.
Poruka: 1.862
08. srpnja 2025. u 23:05

toniIII je napisao/la:

Znalaac je napisao/la:

Coney je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Čim vidim ovu četvorku neka me mučnina uhvati

Vidi cijeli citat

K.Dimitrov? 

Vidi cijeli citat

Fossati 🙃

Igra se i dogodine; Ulaz P
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.137
08. srpnja 2025. u 23:05

https://x.com/CroatianNews/status/1942690336796479511?t=XsvWcnoSpNVr7I2OLUfxiA&s=09

 

bombe padaju i ne prestaju a ovakve ću uvik podržati

ima već misec dana je odabra nas ispred talijana ​

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.088
08. srpnja 2025. u 23:12

Realno ovo smo mi..

Laku noć hajdučijo, volim vas. ❤️💙

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
  • Najnovije
  • Najčitanije