mandrak je napisao/la:
zanimljivo je, da je na ove dvi pripremne utakmice, zamjena livaji bija ben
nikad bi ne bi palo na pamet njega stavit na tu poziciju
ali uopće nije izgledalo loše, snalazi se ben tu
spusti se po balun, razigra
uvik u nogometu imaš priliku naučiti nešto novo, osim ako već ne znaš sve
takvih koji znaju sve, zapravo ima puno više, nego nas koji smo voljni naučiti nešto novo
Vidi cijeli citat
Vjerojatno zato što je Ben najmanje blizu prvoj postavi jer nije ni krilo ni osmica, pa možeš priušiti da igra dodatno van svoje uloge.
Kao drugo, Ben je jedan od najboljih igrača po pitanju tehnike, kao i Livaja, tako da je samo htio vježbati protok lopte, hoće li zabiti gol nije toliko bitno.
[uredio majing - 09. srpnja 2025. u 14:14]