HNK Hajduk Split 2025/2026

Coney
Coney
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.05.2022.
Poruka: 4.404
12. srpnja 2025. u 09:19

haldol_66 je napisao/la:

ako ne bude ima onu kvadratinu na leđima bit će i bolji.

Vidi cijeli citat


To je trenerov put, ako vam se ne sviđa, vrata su vam tamo
hZD
hZD
Mali dioničar
Pristupio: 19.08.2017.
Poruka: 5.123
12. srpnja 2025. u 09:20

Oba dresa Top i ova će tokom sezone u kolekciju

Jedina zamjerka su mi na gostujućem plava leđa , lipše mi je kad je isti sprid i zada

vanka regule
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.527
12. srpnja 2025. u 09:22

Odličan i rezervni😍. Mali odmak od klasike, iako cijenin tradiciju ovo mi je ludilo. Očekujen žutu 3.garnituru sa plavo, crvenim detaljima

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.182
12. srpnja 2025. u 09:22

Coney je napisao/la:

haldol_66 je napisao/la:

ako ne bude ima onu kvadratinu na leđima bit će i bolji.

Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat

A ne ne ne...ovo nisan vidija...dealbreaker nažalost, ipak bili kupujen...a tako mi je bija lip sprida, zada stvarno loš...

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
brajo
brajo
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.08.2024.
Poruka: 131
12. srpnja 2025. u 09:23

haldol_66 je napisao/la:

ne sviđa  mi se ali izgleda svjetski

ako ne bude ima onu kvadratinu na leđima bit će i bolji

uglavnom oba su puna boja i detalja koje do sada nismo imali

ako se zeleni prodava ovaj će se prodavat i bolje ma koliko svi srali i pizdili

Vidi cijeli citat


Ima plavu kvadratinu na leđima 

 

[uredio brajo - 12. srpnja 2025. u 09:24]
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.063
12. srpnja 2025. u 09:24

Sviđa mi se gostujući dres ali domaći je baš teška bomba.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
zbrojovka
zbrojovka
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.08.2021.
Poruka: 2.973
12. srpnja 2025. u 09:24

Coney je napisao/la:

haldol_66 je napisao/la:

ako ne bude ima onu kvadratinu na leđima bit će i bolji.

Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat


 

ne kužim, u čemu je problem ostavit uzorak ka naprid i preko toga stavit broj i ime... bar se ova žuta vidi iz aviona

Amstaff
Amstaff
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2021.
Poruka: 2.164
12. srpnja 2025. u 09:29

Samo da i ovogodisnji dres ne bude težak tonu,a kako  izgleda briga me.

Ne virujem da je uvik do trenera a nikada do preplacenih igraca.
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.762
12. srpnja 2025. u 09:30

U ponedjeljak Ivušić i to je za mene 3 od 7...

Desni bek - riješeno

Lijeva osmica - riješeno

Golman - loading

Lijevi stoper za 11 - čekamo

Desna osmica jaka 1 na 1 za 11 - čekamo (šlag na torti, ako se bude moglo)

Krilo za 11 - čekamo

Špica za klupu - čekamo

 

I sam Bilić je rekao da će biti još par ili nekoliko (2-4 procjena) pojačanja...

Osobno mislim da su krilo i špica sad prioritet, a onda stoper i vezni jak 1 na 1...

Malo je uopće riješenja u napadačkom dijelu ekipe, malo igrača...

Za backup šesticu može Krov, a i da stoperi ostanu ovakvi čak, nije to kraj svijeta, ako je ostatak ekipe moćan i dobro posložen, nije tragedija imati Urem, Šarlija, Skelin, a tu je i Diallo, pa i Žaper...(Nijedan nije stoper kao Prpić, koji je moćan sa loptom i zna igrati, povući loptu, ali jbg, takve nije lako ni naći)

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Mali dioničar
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 9.988
12. srpnja 2025. u 09:38

kakav vlasnik takav gostujuci dres. prvi je top.

[uredio Ne mogu drugo - 12. srpnja 2025. u 09:44]
biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
  • Najnovije
  • Najčitanije