Vidi se napredak u nekim stvarima i vidi se sta Garcia zeli igrat
Ali tribat ce vrimena i jos vise ofenzivne kvalitete koju cemo morat kupit
Jedno krilo i rezervni napadac, ode li Durdov 2 krila i rezervni napadac
Kasni se dosta, nije me toliko strah Zire jer imamo Livaju za te utakmice
Strah me Istre jer imamo stvarno dobar raspored i lipu priliku na pozitivan nacin uc u prvenstvo i samim tim dati mir Garcii i svima u klubu da nastave radit
Bez dobrog napadaca koji moze odigrat umisto Livaje strah me za to 1.kolo prvenstva na vjerojatno rasprodanom Poljudu
Nadam se da mini trakavica s Rebićem završava sutra i da od pon imamo barem jednog novog napadača
[uredio Nostradamaud - 12. srpnja 2025. u 22:50]