HNK Hajduk Split 2025/2026

Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.136
30. studenog 2025. u 14:33

kancelskis je napisao/la:

Zakljucak danasnjeg dana livaja i rebic nisu neki igraci al zato bi lawal i mamut bili nam u prvih 11 :)

Sta ocekivat od ekipe kojoj vise vrijedi slusat mihu topica i onog losa sto je prognoziro da ce luis diaz bit najgori transfer sezone nego npr luku modrica jer sta kurac zlatna lopta i jedan od najtrofejnijih igraca svih vremena zna u usporedbi sa xG, dolazak u zadnju trecinu, overload i kontra presing strucnjacima

jedan ante cacic bi se sa livajom i rebicem isprdo sa ovom ligom... dinamo je slabiji nekoliko svjetlosnih godina nego prosle sezone, a rijeka je 8. na tablici trenutno ... :)

Vidi cijeli citat


Napokon da sam pronašao forumaša koji nije nogomet učio od influensera i po podcastima.

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 798
30. studenog 2025. u 14:34

Bila bandira je napisao/la:

 

Napokon da sam pronašao forumaša koji nije nogomet učio od influensera i po podcastima.

Vidi cijeli citat

Vec od Reica i Pezzija

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.455
30. studenog 2025. u 14:34

Najjači su mi ovi šta misle da bi trener triba 3 puta past u nesvist uz rub terena i doživit dva moždana na presici nakon svake utakmice koju oni smatraju kiksom.

To je ta stabilnost koja nam treba, odakle Garciji pravo da bude miran i staložen u javnosti i da ne pada u afan na presicama.

Da doživi moždani nakon utakmice bar bi pokaza da mu je stalo i da razumi veličinu Hajduka! Veličinu trećeg kluba 22. (slovima: dvadeset druge!) lige Europe. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
NevjerniMitoma
NevjerniMitoma
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.06.2024.
Poruka: 485
30. studenog 2025. u 14:37

kancelskis je napisao/la:

Zakljucak danasnjeg dana livaja i rebic nisu neki igraci al zato bi lawal i mamut bili nam u prvih 11 :)

Sta ocekivat od ekipe kojoj vise vrijedi slusat mihu topica i onog losa sto je prognoziro da ce luis diaz bit najgori transfer sezone nego npr luku modrica jer sta kurac zlatna lopta i jedan od najtrofejnijih igraca svih vremena zna u usporedbi sa xG, dolazak u zadnju trecinu, overload i kontra presing strucnjacima

jedan ante cacic bi se sa livajom i rebicem isprdo sa ovom ligom... dinamo je slabiji nekoliko svjetlosnih godina nego prosle sezone, a rijeka je 8. na tablici trenutno ... :)

Vidi cijeli citat


Sta nisi ti onaj koji je tvrdio da se Hajduk treba ispricat radi regularnog gola Lokomotivi?

[uredio NevjerniMitoma - 30. studenog 2025. u 14:40]
El_Presidente2707
El_Presidente2707
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2021.
Poruka: 3.395
30. studenog 2025. u 15:10

Arena je napisao/la:

Istok struka je napisao/la:

Ne razumijem drvlje i kamenje po Rebiću, za mene je on dosad pokazao puno više dobrog nego lošeg. Čak je i u ovoj utakmici imao tu stativu, protiv Slavena stvorio mrtvu šansu za Šegu. Cijele sezone odlično surađuje s Hrgovićem, osvaja duele i što je najvažnije, vidi se da svaku grize i ostavlja sve na terenu.

Neupućeni bi čitajući upise ovdje pomislili da nam je konkurencija na krilima zadnjih godina bila Kvaratskhelia, Mbappe i Neymar iz najboljih dana

Vidi cijeli citat

11 utakmica, 1 gol i 1 asist..

Trudi se.

Krilo bez 10 golova i asista u zbroju je baš prejadno.

15 bi bilo odlično.

 

Vidi cijeli citat


Inace Almena je trenutno na indenticnom ucinku 1+1.

Meni osobno je on korisniji nego rebic i to dosta ,kombinatorno krilo koje bas i nemamo al za te ucinke od 15 G+A pa kad smo to zadnji put imali?

Cak i 10 je poprilicno nedostizno. Mislim da jednom sahiti uvatia priko 10 i mozda brekalo al on mi je isto za ucinak koji je nabilda na losim momcadima bia debelo preplacen to san vec tu pisa.

Doris24
Doris24
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 30.11.2025.
Poruka: 27
30. studenog 2025. u 15:16

Aj zamisli kakvi su ti Edgar i Hugo kad ne mogu ni prismrdit prvoj postavi, a zamisli tek kakav je Raci kad pored njega onaj Šarlija, koji veze s balunom nema, igra prvih 11. A moj Gogi, ti veze s životon nimaš. Može li ko molit’ Garciju da na presicama ne izvaljuje one njegove gluposti zbog kojih mu se cila novinarska scena u Hrvatskoj ruga? Čuj, utakmica protiv Varaždina pokazala da je rezultat na Rujevici bila samo slučajnost. E, u Splitu ti je očito drukčiji zrak, jer svi treneri u Hajduku svisnu nakon tri miseca.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.101
30. studenog 2025. u 15:22

Čovjek Ne uči o nogometu od Mihe Topića, ali očito uči od Jele Strijele sudeći po komentarima

[uredio FranckConstanzaZolja - 30. studenog 2025. u 15:23]
Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.765
30. studenog 2025. u 15:36

El_Presidente2707 je napisao/la:

Arena je napisao/la:

Istok struka je napisao/la:

Ne razumijem drvlje i kamenje po Rebiću, za mene je on dosad pokazao puno više dobrog nego lošeg. Čak je i u ovoj utakmici imao tu stativu, protiv Slavena stvorio mrtvu šansu za Šegu. Cijele sezone odlično surađuje s Hrgovićem, osvaja duele i što je najvažnije, vidi se da svaku grize i ostavlja sve na terenu.

Neupućeni bi čitajući upise ovdje pomislili da nam je konkurencija na krilima zadnjih godina bila Kvaratskhelia, Mbappe i Neymar iz najboljih dana

Vidi cijeli citat

11 utakmica, 1 gol i 1 asist..

Trudi se.

Krilo bez 10 golova i asista u zbroju je baš prejadno.

15 bi bilo odlično.

 

Vidi cijeli citat


Inace Almena je trenutno na indenticnom ucinku 1+1.

Meni osobno je on korisniji nego rebic i to dosta ,kombinatorno krilo koje bas i nemamo al za te ucinke od 15 G+A pa kad smo to zadnji put imali?

Cak i 10 je poprilicno nedostizno. Mislim da jednom sahiti uvatia priko 10 i mozda brekalo al on mi je isto za ucinak koji je nabilda na losim momcadima bia debelo preplacen to san vec tu pisa.

Vidi cijeli citat


Ali zato i nemamo rezultate što nema nitko ni 10, a kamoli 15...

Mi trebamo 2 igrača koja rade razlike umjesto Krova i Rebića.

Jagušić je na 4+5 još nije ni polusezona. 

Fruk 7+2

Hotxa 5+3

Lisica 4+2

Dantas 1+4

2 krila i ofenzivni vezni su nama svi zajedno (Krov, Rebić, Almena) na 3+2

Nama trebaju 2 extra igrača koja će raditi razliku u zadnjoj trećini, kao što rade Fruk ili Jagušić, kraj priče

 

 

NevjerniMitoma
NevjerniMitoma
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.06.2024.
Poruka: 485
30. studenog 2025. u 15:37

Doris, mozda sam ja njega krivo shvatio, a mozda ti. Mislim da ti je htio reci da se toliko tih sramota dogodilo Hajduku u zadnjih 20 godina, da je pitanje je li to sramota ili nesto sto je Hajduku normalno. 

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Mali dioničar
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 9.994
30. studenog 2025. u 15:44

Arena je napisao/la:

El_Presidente2707 je napisao/la:

Arena je napisao/la:

Istok struka je napisao/la:

Ne razumijem drvlje i kamenje po Rebiću, za mene je on dosad pokazao puno više dobrog nego lošeg. Čak je i u ovoj utakmici imao tu stativu, protiv Slavena stvorio mrtvu šansu za Šegu. Cijele sezone odlično surađuje s Hrgovićem, osvaja duele i što je najvažnije, vidi se da svaku grize i ostavlja sve na terenu.

Neupućeni bi čitajući upise ovdje pomislili da nam je konkurencija na krilima zadnjih godina bila Kvaratskhelia, Mbappe i Neymar iz najboljih dana

Vidi cijeli citat

11 utakmica, 1 gol i 1 asist..

Trudi se.

Krilo bez 10 golova i asista u zbroju je baš prejadno.

15 bi bilo odlično.

 

Vidi cijeli citat


Inace Almena je trenutno na indenticnom ucinku 1+1.

Meni osobno je on korisniji nego rebic i to dosta ,kombinatorno krilo koje bas i nemamo al za te ucinke od 15 G+A pa kad smo to zadnji put imali?

Cak i 10 je poprilicno nedostizno. Mislim da jednom sahiti uvatia priko 10 i mozda brekalo al on mi je isto za ucinak koji je nabilda na losim momcadima bia debelo preplacen to san vec tu pisa.

Vidi cijeli citat


Ali zato i nemamo rezultate što nema nitko ni 10, a kamoli 15...

Mi trebamo 2 igrača koja rade razlike umjesto Krova i Rebića.

Jagušić je na 4+5 još nije ni polusezona. 

Fruk 7+2

Hotxa 5+3

Lisica 4+2

Dantas 1+4

2 krila i ofenzivni vezni su nama svi zajedno (Krov, Rebić, Almena) na 3+2

Nama trebaju 2 extra igrača koja će raditi razliku u zadnjoj trećini, kao što rade Fruk ili Jagušić, kraj priče

Vidi cijeli citat

prijelazni rok nam je bija tragican, katastrofalan, sramotan.

uvik postavin isto pitanje u ovim situacijama. djeluje provokativno ali zapravo nije, a glasi: mislite li da postoji iko na ovom forumu ko bi u jednom prijelaznom roku 3mil eura placa potrosija losije? iko?

ali, prica li se vise o tome ili o treneru?

 

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
  • Najnovije
  • Najčitanije