HNK Hajduk Split 2025/2026

Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.144
01. prosinca 2025. u 15:44

Napokon treći dres dostojan Hajduka.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.124
01. prosinca 2025. u 15:45

Bila bandira je napisao/la:

Napokon treći dres dostojan Hajduka.

Vidi cijeli citat

Nije zelen, jel?

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.297
01. prosinca 2025. u 15:50

zeky1990 je napisao/la:

soecc je napisao/la:

Ok, dres sam po sebi izgleda jako dobro, ali zašto je bijeli??! Pa poanta trećeg dresa je da je totalno drukčiji. Ne kužim.

Vidi cijeli citat


 

Pa i gace i stucne su bijele. 

Sveukupno izgleda vrhunski.

Bolji milijun puta od onih zelenih, maslinastih itd.

 

Vidi cijeli citat

Kako znaš za gaće i štucne, možda bude smeđe..

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
023Zadar
023Zadar
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.07.2025.
Poruka: 862
01. prosinca 2025. u 15:53

Bila bandira je napisao/la:

Napokon treći dres dostojan Hajduka.

Vidi cijeli citat


Ovi dres je 3 klase iznad sadašnjeg Hajduka. Hajduk je u takvom stanju da je i oni zeleni premija. 

 

Kad cujen "triba igrat Hajducki", "dostojan Hajduka", "mi smo Hajduk" i slično, proliv dobijen. A iman nešto godina di san navika gledat malo boljeg Hajduka od ovog danas. Ajde da smo pokradeni 20 godina u prvenstvu, pa imaš skuzu (iako zadnje vrime je i to slaba skuza), ali nas su u Europi otresli redom Maltezani, Albanci, Slovaci, Kazahstanci... u tom periodu u Europu nije usa samo predstavnik Forske lige, a tu ne mislin na Farske otoke, di smo isto bili li la os proc il ne. Volia bi i ja da mogu rec da je nešto kvalitetno dostojno Hajduka, ali nije. Tuzno je, teško prihvatiti, ali tu smo di smo.

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.461
01. prosinca 2025. u 16:00

Dugarry u skoku je napisao/la:

zeky1990 je napisao/la:

soecc je napisao/la:

Ok, dres sam po sebi izgleda jako dobro, ali zašto je bijeli??! Pa poanta trećeg dresa je da je totalno drukčiji. Ne kužim.

Vidi cijeli citat


 

Pa i gace i stucne su bijele. 

Sveukupno izgleda vrhunski.

Bolji milijun puta od onih zelenih, maslinastih itd.

 

Vidi cijeli citat

Kako znaš za gaće i štucne, možda bude smeđe..

Vidi cijeli citat


Webshop ima sve. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
SemperFidelisHajduku
SemperFidelisHajduku
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.12.2024.
Poruka: 650
01. prosinca 2025. u 16:02

Dres je odličan. Potpuno bili dres odgovara jer u gostima igramo masu utakmica s klubovima čija je boja prva plava i dijelom bila ( Belupo, Vž, Dinamo,Lokosii itd)

[uredio SemperFidelisHajduku - 01. prosinca 2025. u 16:02]
haldol_66
haldol_66
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.07.2024.
Poruka: 525
01. prosinca 2025. u 16:09

nije bili nego šporko bili a gaće su ruzinave

[uredio haldol_66 - 01. prosinca 2025. u 16:09]
Znalaac
Znalaac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2024.
Poruka: 1.861
01. prosinca 2025. u 16:13

Dugarry u skoku je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Kako znaš za gaće i štucne, možda bude smeđe..

Vidi cijeli citat

Igra se i dogodine; Ulaz P
Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.116
01. prosinca 2025. u 16:13

frane matosic je napisao/la:

Barb1007 je napisao/la:

Ljudi, ain't that deep. To je samo fotografiranje za treći dres. Chill. 🤣

Vidi cijeli citat

A nije samo to kad ima materijala za ruganje...kome je ovo u klubu palo na pamet?

Jebote ko da reklamiraju LGBT+ ...

Objavi glupi video di trce davaju golove u novom dresu, nemojte radit pedere od igraca

Vidi cijeli citat


Malo se ostarilo, an ? 
Ovo je sad standard jbg.

Testosteron je povijesno nizak !

Edit:

Dokapetan 'Mucica' puci usne, tzv. ' Duck face'! Hahha

[uredio Bulevar - 01. prosinca 2025. u 16:18]
Revolucija i giljotina !
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.124
01. prosinca 2025. u 16:13

haldol_66 je napisao/la:

nije bili nego šporko bili a gaće su ruzinave

Vidi cijeli citat

Sad smo stvarno stupili u nježnost čim nam bila nije bila, nego postoji i šporka bila 😅

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
  • Najnovije
  • Najčitanije