GabrieleBatistuta1997 je napisao/la:
Frane iz Omiša je napisao/la:
ako nista baren je sad silic siguran prvi golman.
Vidi cijeli citat
Meni je to zalosno, mi smo doveli golmana koji ce nas kostati jedno 2m eura, a mogli smo recimo Banica dovesti i gurati Silica
Vidi cijeli citat
upravo tako je bilo zamišljeno početkon lita.
zašto se to prominilo, zašto se preko noći odjednon odjebalo banića i još ona sramota da mu se nije tilo javit na telefon, da dođe ka potpora i odlučilo dat ogromne pineze za ivušića. ne znan.
razumija bi da je silic bija totalna nepoznanica. ali ima si ga priliku testirat pred kraj prošle sezone i momak je položija.
[uredio Frane iz Omiša - 06. prosinca 2025. u 21:32]