HNK Hajduk Split 2025/2026

Gaz97
Gaz97
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.04.2018.
Poruka: 1.720
07. prosinca 2025. u 22:12

Bulevar je napisao/la:

Cisti prekrsaj kod ponistenog dinamovog gola i to namjerno saplitanje, ne slucajno nego bas namjerno !!! Nisam htio suditi dok ne vidim snimku svojim ocima.
Kolaric stoji na 10 metara u ravnini i ne sudi. Decku bi trebalo provjeriti dioptriju i to ozbiljno !

Vidi cijeli citat

Ja sam isto mislio da nije, ali sapleo ga je

I nije problem u tome nego kako to drugi predstavljaju i u koji kontekst nas u to stavljaju

No comment 

Prkos moćnome, zaštita slabome
Dalmatino-lero
Dalmatino-lero
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.03.2023.
Poruka: 972
07. prosinca 2025. u 22:16

Dnevni podsjetnik da Hajduk nema postotak od Vuskovica

A vama rozocvikasima sta je pozitivno to sta necemo dobit tih 10ak milja jer nece rijesit nijedan problem - roge

A lik ce se prodat za puno vise od 40milja, cak bi reka duplo vise ako odigra bar jednu dobru sezonu u Premier ligi

Generacijski talent

Gosparun i Minđaugas su prevare (svaka cast za Livaju al za milju godisnje nije neka mudrolija)

Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.124
07. prosinca 2025. u 22:18

soecc je napisao/la:

Bulevar je napisao/la:

Cisti prekrsaj kod ponistenog dinamovog gola i to namjerno saplitanje, ne slucajno nego bas namjerno !!! Nisam htio suditi dok ne vidim snimku svojim ocima.
Kolaric stoji na 10 metara u ravnini i ne sudi. Decku bi trebalo provjeriti dioptriju i to ozbiljno !

Vidi cijeli citat


Gdje se vidi dobro? Jer ovi tvrde da se Sigur sam sapleo.

Vidi cijeli citat


Sad sam na fejsu negdje naletio neki ludjak je to bas usporio, Benacer iz trka dize glavu pogleda Siguru u noge, promjeni smjer i poklopi ga. Tocno se vidi namjerno saplitanje. 

Kolaric se lijepo vidi na snimci, prati i nevidi.

 

 

Revolucija i giljotina !
mk10
mk10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.06.2012.
Poruka: 1.894
07. prosinca 2025. u 22:25

Dalmatino-lero je napisao/la:

Dnevni podsjetnik da Hajduk nema postotak od Vuskovica

A vama rozocvikasima sta je pozitivno to sta necemo dobit tih 10ak milja jer nece rijesit nijedan problem - roge

A lik ce se prodat za puno vise od 40milja, cak bi reka duplo vise ako odigra bar jednu dobru sezonu u Premier ligi

Generacijski talent

Gosparun i Minđaugas su prevare (svaka cast za Livaju al za milju godisnje nije neka mudrolija)

Vidi cijeli citat


Kakve smo srece i da imamo postotak Vuskovic bi odigrao 20 sezona za Tottenham. 

MikosGaal
MikosGaal
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2023.
Poruka: 510
07. prosinca 2025. u 22:35

Davorin Olivari

Dražen Krušelj

Josip Kvasina

Najveći crvi od crva, ološ, smrad iz crne jame, dno dna.

🤮

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.163
07. prosinca 2025. u 23:02

nakon navijača uključili su se i prvoborci hanza medije s propagandom o suđenju 

ja bi osobno najradije da se utakmica ponovi i neka Boban osobno izabere neku stranu sudacku delegaciju 

uvjeren sam da mi lošije ne možemo odigrat ,dapače a oni sigurno bolje ne mogu 

u subotu očekujem nikad puniji maximir od kad je lokomotiva tamo domaćin, 3 boda su imperativ i izgovora nema

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.305
07. prosinca 2025. u 23:10

Samo da Hajduk pobijedi u zadnje dvije da ne moram više gledati podcaste o vanzemaljcima i teorijama zavjere.

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
Jackman1996
Jackman1996
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2023.
Poruka: 1.721
07. prosinca 2025. u 23:12

zadnji put smo gostovali na Maksimiru protiv Lokomotive prije točno osam godina, protiv njih smo igrali redovito na ruglu do 2014. još dok su bila teška Dinamova filijala

a doista se rado sjećam finala kupa 2013. kad smo tamo igrali baš sa Lokomotivom

[uredio Jackman1996 - 07. prosinca 2025. u 23:13]
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.507
07. prosinca 2025. u 23:16

soecc je napisao/la:

Bulevar je napisao/la:

Cisti prekrsaj kod ponistenog dinamovog gola i to namjerno saplitanje, ne slucajno nego bas namjerno !!! Nisam htio suditi dok ne vidim snimku svojim ocima.
Kolaric stoji na 10 metara u ravnini i ne sudi. Decku bi trebalo provjeriti dioptriju i to ozbiljno !

Vidi cijeli citat


Gdje se vidi dobro? Jer ovi tvrde da se Sigur sam sapleo.

Vidi cijeli citat


Iskuatvo me uci da kad god izgleda kao da je igrac sapleo sam sebe, uvijek tome prethodi kontakt protivnika. Cisto zdravorazumski, vjerujem da su svi ovdje mnogo puta u zivotu trcali, pa i sprintali. Jeste li ikad u trku sami sebi sapleli noge? Ili ste ikad ikog vidjeli da trci i odjednom sam sebi zaplete noge? Naravno da niste, jer za to je potrebna ultra neprirodna kretnja i to uciniti bez vanjskog utjecaja je zapravo jako tesko izvedivo. A mi ovdje pricamo o profesionalnom sportasu i predbacuje mu se da je iz cista mira u trku sam sebi zapeo za nogu. Suludo.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.305
07. prosinca 2025. u 23:23

Jackman1996 je napisao/la:

zadnji put smo gostovali na Maksimiru protiv Lokomotive prije točno osam godina, protiv njih smo igrali redovito na ruglu do 2014. još dok su bila teška Dinamova filijala

a doista se rado sjećam finala kupa 2013. kad smo tamo igrali baš sa Lokomotivom

Vidi cijeli citat

Mene jako zanima navijački dekor na toj utakmici. Hoće li nam priuštiti sjever? Hoće li Torca ostaviti poklone na zidovima zapada i eventualno sjevera..

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
  • Najnovije
  • Najčitanije