HNK Hajduk Split 2025/2026

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.238
08. siječnja 2026. u 20:14

LazialZD je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Fabricio presudio Mlačiću, koje su onda šanse da Goran dovodi opet spanjolca stopera, samo drugog

Vidi cijeli citat

Što kaze Romano ?

Vidi cijeli citat

Da je rješavanje transfera ušlo u operativnu fazu, nešto tog tipa

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.222
08. siječnja 2026. u 20:16

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Fabricio presudio Mlačiću, koje su onda šanse da Goran dovodi opet spanjolca stopera, samo drugog

Vidi cijeli citat

Što kaze Romano ?

Vidi cijeli citat

Da je rješavanje transfera ušlo u operativnu fazu, nešto tog tipa

Vidi cijeli citat

Kuva se onda opasno

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Pohanimesnidoručak
Pohanimesnidoručak
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 08.01.2026.
Poruka: 8
08. siječnja 2026. u 20:29

Ako sad kad je Karačić otiša ne dovedu krštenog zadnjeg veznog, ozbiljno ću počet sumnjat u inteligenciju ekipe u kancelarijama.

 

Pozdrav svima od forum rookieja sa zapada

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.503
08. siječnja 2026. u 20:30

Edvin Pašagić (onaj kojeg smo doveli iz Malmoa ovo lito, stoper, 16 godina) potpisa do lita 2028.

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
jajan o'nil
jajan o'nil
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.01.2025.
Poruka: 261
08. siječnja 2026. u 20:31

Nadam se da stabilizacija koju planiraju Bilić i GV  znači da će ubuduće novac od prodaje mladića poput Skelina,Hodaka,Pukstasa ići u osiguravanje uvjeta da izrastu novi poput njih,a ne kao sad da se od prodaje Mlačića prvo moraju namiriti plaće za ugovore iz ere Mr.Footballa i najboljeg predsjednika u povijesti...

Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.587
08. siječnja 2026. u 20:31

Po upisu sa X Mlačić ide za 5 mil plus 2 bonusa skoro pa fiksni.

Rekao bih da je ovo top posao za 6mj igranja u klubu koji Europu redovito gleda na TV a naslov prvaka generacije nisu doživjele.

 

WallDeNino
WallDeNino
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.01.2015.
Poruka: 2.737
08. siječnja 2026. u 20:36

Ako čita neko od novinara nek upita Vučevića šta je sa Zudinom?

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.163
08. siječnja 2026. u 20:39

Fran ,Ivan,Marko,Miha.... fala i sretno !!❤️💙

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.587
08. siječnja 2026. u 20:40

jajan o'nil je napisao/la:

Nadam se da stabilizacija koju planiraju Bilić i GV  znači da će ubuduće novac od prodaje mladića poput Skelina,Hodaka,Pukstasa ići u osiguravanje uvjeta da izrastu novi poput njih,a ne kao sad da se od prodaje Mlačića prvo moraju namiriti plaće za ugovore iz ere Mr.Footballa i najboljeg predsjednika u povijesti...

Vidi cijeli citat

Treba prvo osiguranje ekipe koja će ovom klubu donijeti konačne igranje skupina Europe da klub konačno financijski prodiše bez prodaja pod mus da bi zatvorio proračun.

 

navijač11
navijač11
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.08.2025.
Poruka: 250
08. siječnja 2026. u 20:46

Karacic, Capan, Zaper... ali koji Ivan? 😂

  • Najnovije
  • Najčitanije