HNK Hajduk Split 2025/2026

tovar12
tovar12
Mali dioničar
Pristupio: 18.07.2016.
Poruka: 7.261
25. siječnja 2026. u 20:13

maestro82 je napisao/la:

70% od ovih šta je danas u kadru, 1.9.2026g nece bit. Nekih cemo se riješit istekom ugovora. Hvala Bogu. Neke ćemo prodat, a neki će ostat jer ih niko neće. Opet ćemo pričat kako smo dočekali nespremni Europu, kad nas izbace neki zidari, električari itd. Trener će bit ko zna ko, i tako dalje i tako bliže.

Volia bi da san sve u krivu, al rijetko kad falijen, a kad falijen onda je gore nego šta san mislia da će bit.

Vidi cijeli citat

Sve jasno ko dan!

galinjo
galinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 3.709
25. siječnja 2026. u 20:15

Garciji se mora dati dvoje godine. I nekakav suport u smislu igraca koje zeli, a ne samo bezveze nabacivati igrace koji se ne mogu uklopiti u sustav. 

Mislim da smo s ovom utakmicim zapecatili sebi sudbinu sto se tice birbe za naslov. Mozda i nekad dodjemo blize, ali ih vise preskociti necemo. Nazalost opet se lose radilo u prelaznom roku ako se razmisljalo o tituli. Sad treba forsirati mlade do kraja sezone, valjda mozemo zadrzati mjesto za Europu, igramo zaista dobro naprijed, valjda će i nas početi srati sreća ko sjevernjake. 

[uredio galinjo - 25. siječnja 2026. u 20:18]
Lažni svjedok
Lažni svjedok
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.01.2026.
Poruka: 182
25. siječnja 2026. u 20:16

maestro82 je napisao/la:

70% od ovih šta je danas u kadru, 1.9.2026g nece bit. Nekih cemo se riješit istekom ugovora. Hvala Bogu. Neke ćemo prodat, a neki će ostat jer ih niko neće. Opet ćemo pričat kako smo dočekali nespremni Europu, kad nas izbace neki zidari, električari itd. Trener će bit ko zna ko, i tako dalje i tako bliže.

Volia bi da san sve u krivu, al rijetko kad falijen, a kad falijen onda je gore nego šta san mislia da će bit.

Vidi cijeli citat

više manje i ja to mislim, mi kurca ove zime nismo napravili da nam na ljeto bude lakše, ne riješavamo se škarta, što prodanih igrača, što itekom roka ide nam 70% ekipe, sportski direktor šuti, nigdje ništa, ne govori o nikakvim planovima, možda jer bi se vidilo da ni on sam nezna šta bi, mi smo ove zime trebali dovest jedno krilo i zadnjeg veznog, ne govorim o klasama, normalni sistemski igrači za garcijin nogomet.

Nama vodstvo kluba umjesto da olakša treneru posao, oni ga kacaju i utapaju. Ovo je sramota s kojim oskudnim kadrom trener ulazi u polusezonu. 

Prodali mu prpića i uremovića, a kao zamjene doveli račija i edgara, prvi klupa (najlošiji naš stoper objektivno), drugog ni nema više. Godinama zadnji vezni rak rana, branjenje tranzicije užas i treneru dovedeš mrtvaca Huga? Pa jel to sabotiranje vlastitog trenera?

mk10
mk10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.06.2012.
Poruka: 1.890
25. siječnja 2026. u 20:20

Kinez-i-olog je napisao/la:

Jack Carver je napisao/la:

Dinamo je razbija osijeka 3 dana nakon Fcsb-a,sumnjam da ce tako lako ostat bez naslova i ove godine,nasa je najveca nada njihov prolazak u europa ligi,sto su duze tamo triba in puvat za vrat,uz to posteno se potuci u kupu protiv rijeke,izaci s mudima i nozem u zubima,ja bi na kraju sezone bija zadovoljan s 2 mistom i osvojenim kupom,ipak je godina stablizacije...

Vidi cijeli citat


godina stabilizacije? 
a cega to?

igras sa djecjim vrticem

i pola te dice ces prodat do starta iduce sezone

Sta se tocno stabilizira?

 

Vidi cijeli citat


Stabiliziras to da neces kljuc u bravu jer si se ponasao kao pijani milijarder. 

Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.616
25. siječnja 2026. u 20:20

10 juniora i Šego. 

PlaviKarton
PlaviKarton
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2021.
Poruka: 1.056
25. siječnja 2026. u 20:21

Dikod ude, dikod ne ude...

Ako dobijemo sve do kraja prvaci smo

22.11.-21.12 + disi bia?
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.116
25. siječnja 2026. u 20:25

Bolje zadnji s dicom nego prvi bez dice!

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
frane matosic
frane matosic
Mali dioničar
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 7.542
25. siječnja 2026. u 20:30

maestro82 je napisao/la:

70% od ovih šta je danas u kadru, 1.9.2026g nece bit. Nekih cemo se riješit istekom ugovora. Hvala Bogu. Neke ćemo prodat, a neki će ostat jer ih niko neće. Opet ćemo pričat kako smo dočekali nespremni Europu, kad nas izbace neki zidari, električari itd. Trener će bit ko zna ko, i tako dalje i tako bliže.

Volia bi da san sve u krivu, al rijetko kad falijen, a kad falijen onda je gore nego šta san mislia da će bit.

Vidi cijeli citat

U sridu🎯

🎶🎶 Leti vrime idu dani, sve je isto ko i lani 🎶🎶
023Zadar
023Zadar
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.07.2025.
Poruka: 861
25. siječnja 2026. u 20:32

Pa onda je isključivi problem na drugoj adresi, a ne u treneru/igračima i struci. Ali taj problem 90% ljudi neće i boji se adresirati. I ajmo se pomiriti da ćemo se vrtiti u krug dok se nebesa ne smiluju, a kugina kuća propadne. Do tad, neka onda igraju mladi da barem klub ostane koliko toliko likvidan.

Emotional_touch
Emotional_touch
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.12.2025.
Poruka: 366
25. siječnja 2026. u 20:36

Kinez-i-olog je napisao/la:

Jack Carver je napisao/la:

Dinamo je razbija osijeka 3 dana nakon Fcsb-a,sumnjam da ce tako lako ostat bez naslova i ove godine,nasa je najveca nada njihov prolazak u europa ligi,sto su duze tamo triba in puvat za vrat,uz to posteno se potuci u kupu protiv rijeke,izaci s mudima i nozem u zubima,ja bi na kraju sezone bija zadovoljan s 2 mistom i osvojenim kupom,ipak je godina stablizacije...

Vidi cijeli citat


godina stabilizacije? 
a cega to?

igras sa djecjim vrticem

i pola te dice ces prodat do starta iduce sezone

Sta se tocno stabilizira?

 

Vidi cijeli citat

Nista on ne stabilizira vec prodaje maglu,nazalost

  • Najnovije
  • Najčitanije