HNK Hajduk Split 2026./2027.

Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.505
jučer u 13:07

Nicolas Velez je napisao/la:

Etnik Brutti, Anđelo Šutalo, Alec Van Hoorenbeeck ✅ ajmoo dalje ❤️💙

Vidi cijeli citat


Spavate li mirno, Lokomotivo i Istro?

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.196
jučer u 13:07

Bila bandira je napisao/la:

Gordan13 je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Nego nismo potegli bitno pitanje, za koju plaću je doša?

Vidi cijeli citat

Malo sam istraživa i što sam moga pronać je da mu je plaća u nizozemskoj bila 300k€ sa bonusima do 380k€ 

Vidi cijeli citat


Znači igraču iz Nizozemskog "Vukovara" dajemo više nego Rebiću.

 

Vidi cijeli citat

Van Helsing je bio igrač Twentea, a ne nizozemskog "Vukovara"

Nego, šta se čeka, ajmo dalje

[uredio FranckConstanzaZolja - 25. lipnja 2026. u 13:08]
Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.493
jučer u 13:12

Hajduk ispada iz Europe od slovačkih "Vukovara", a sad nam je nizozemski "Vukovar" ispod časti. Ljudi, stavite se u realne okvire. Nama je, nažalost, svaki igrač koji se ponaša i trenira ka profesionalac pojačanje. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Marjan Šoštarić
Marjan Šoštarić
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.06.2026.
Poruka: 78
jučer u 13:15

Vidi cijeli citat


Znači igraču iz Nizozemskog "Vukovara" dajemo više nego Rebiću.

 

Vidi cijeli citat

Rebiću je bilo ponuđeno 450k 

023Zadar
023Zadar
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.07.2025.
Poruka: 866
jučer u 13:23

Ako ovi koje smo doveli nisu krepaline koje trče ka s padobranom u dupetu i u duel idu 100%, mi smo već jači 3x u odnosu na lani. Još ako im lopta ne smeta, ajme majko...

Mr. Q
Mr. Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2011.
Poruka: 1.676
jučer u 13:24

Dobrodošao belgijac.

Ne brinem za debi, kod nas svi igraju nogomet života prva dva-tri tjedna.

Ja oću da za dva miseca daš intervju nekom belgijskom Toniju Biliću i da mu u šoku objašnjavaš kako su treninzi u Belgiji goli kurac za Hajdukove.

Da se trava mijenja svaki mjesec jer je potrošite od treniranja.

 

U banani smo i u banani ćemo vrlo vjerojatno ostat.
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.099
jučer u 13:28

Alec ima determination na 18 na FMu, takvi nam trebaju!

 

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Lakat broja 91
Lakat broja 91
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2026.
Poruka: 138
jučer u 13:29

023Zadar je napisao/la:

Lakat broja 91 je napisao/la:

Nicolas Velez je napisao/la:

Etnik Brutti, Anđelo Šutalo, Alec Van Hoorenbeeck ✅ ajmoo dalje ❤️💙

Vidi cijeli citat

Pravo pitanje je: tko je slijedeći Fomitschow-pojačanje u klubu? Ovakvim imenima se pojačavao Vukovar prošlo lito, samo podsjećam.

Vidi cijeli citat


Čekaj bar da vidimo malo jesu il nisu. Ja za ove nisam cua u životu, to ne znači da su loši, nego da se ja kurca ne razumin u balun van Hajduka. A za masu igrača sam cua, pa su bili škart. Pomalo, ako je Graf zajeba vezati će ga za avion, kad smo već ka klub pali s raketa.

Vidi cijeli citat

Jebiga prijatelju, poučen iskustvom dajem zaključke. Ne znam ih ni ja, ali kad vidim statistiku ovog stopera nije baš da sam ispunjen entuzijazmom.

mk10
mk10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.06.2012.
Poruka: 1.894
jučer u 13:30

HiSTerija je napisao/la:

Hajduk ispada iz Europe od slovačkih "Vukovara", a sad nam je nizozemski "Vukovar" ispod časti. Ljudi, stavite se u realne okvire. Nama je, nažalost, svaki igrač koji se ponaša i trenira ka profesionalac pojačanje. 

Vidi cijeli citat


Bilo koji mulac iz juniora > stoper "nizozemskog Vukovara". Kad vec nemamo nikakve ambicije zasto trositi uopce? 

Kroz_noge_Zebini
Kroz_noge_Zebini
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.11.2021.
Poruka: 225
jučer u 13:33

Da išta valja došao bi poslije priprema, odnosno krajem 8. mjeseca.

  • Najnovije
  • Najčitanije