HNK Hajduk Split 2026./2027.

Čavo Ledeni
Čavo Ledeni
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.12.2025.
Poruka: 695
jučer u 18:31

Arena je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

Sve se suze liju za Rebićem.

Nebi da je zabio 15 golova i 15 asista i ima 20-ak godina.

Cilu karijeru igra na silu i fizikalije, ali i tome je došao kraj

 

Vidi cijeli citat

Nema to veze, čuli su da je bio nekad igrač i poznato je ime i sad godinama budu tu pisali kao da je odigrao ne znam šta jer je u njihovim glavama on nešto extra

Vidi cijeli citat

šta su za Almenu čuli, zna li se?

pušač k* Marka Livaje
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.997
jučer u 18:31

Jameson je napisao/la:

Hajdukovac27 je napisao/la:

FraneZeravica je napisao/la:

Ja bi ovog 

Vidi cijeli citat


Da bar dođe.

Vidi cijeli citat


Da bar izađe video dobrodoslice sutra ili prekosutra 

Vidi cijeli citat


Alkar Frane opet u sridu.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.161
jučer u 18:32

anetisi je napisao/la:

FraneZeravica je napisao/la:

anetisi je napisao/la:

Frano nam gađa mete ko Cernogorazz

Evo i telesport navodi iduće:

"Hajduk će uskoro dovesti novog igrača. Mathieu Acapandié, desni bočni francuskog Nantesa pred potpisom je ugovora i postat će pojačanje Bijelih na dosta ranjivoj poziciji desnog bočnog."

Vidi cijeli citat


Graf mi ispunjava želje

Vidi cijeli citat


Koliko ti je još želja ostalo?

Vidi cijeli citat


Frane ,poželi Bašića

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Čavo Ledeni
Čavo Ledeni
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.12.2025.
Poruka: 695
jučer u 18:33

HiSTerija je napisao/la:


Opet ovi sa HAHAHAHAH argumentacijom. Nego koji je to brat iz druge poljske doša zaminit Rebića? 

Vidi cijeli citat

FUN FACT: Ante Rebić u jednoj sezoni u Hajduku ima više golova i asista nego Iker Almena cijelu svoju karijeru

pušač k* Marka Livaje
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.161
jučer u 18:34

Rebic nema problem ni sa ponudom ugovora ni sa Garcijom. Nema smisla više ta tema a pogotovo nema smisla gazit po momka koji je 100% dava sebe ,nije ima problema ni sa povratnom trkom ni slično. Bia je profesionalan ,takav je i otiša .

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 518
jučer u 18:36

FraneZeravica je napisao/la:

anetisi je napisao/la:

Frano nam gađa mete ko Cernogorazz

Evo i telesport navodi iduće:

"Hajduk će uskoro dovesti novog igrača. Mathieu Acapandié, desni bočni francuskog Nantesa pred potpisom je ugovora i postat će pojačanje Bijelih na dosta ranjivoj poziciji desnog bočnog."

Vidi cijeli citat


Graf mi ispunjava želje

Vidi cijeli citat

Poželi zadnjeg veznog, ali sve mi se čini da tu ni ti ni 1000 zlatnih ribica ne bi pomoglo, očito smo jedini klub na svitu koji nije u stanju riješit tu poziciju. 

[uredio Jonah - 25. lipnja 2026. u 18:36]
FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 149
jučer u 18:37

Jonah je napisao/la:

FraneZeravica je napisao/la:

anetisi je napisao/la:

Frano nam gađa mete ko Cernogorazz

Evo i telesport navodi iduće:

"Hajduk će uskoro dovesti novog igrača. Mathieu Acapandié, desni bočni francuskog Nantesa pred potpisom je ugovora i postat će pojačanje Bijelih na dosta ranjivoj poziciji desnog bočnog."

Vidi cijeli citat


Graf mi ispunjava želje

Vidi cijeli citat

Poželi zadnjeg veznog, ali sve mi se čini da tu ni ti ni 1000 zlatnih ribica ne bi pomoglo, očito smo jedini klub na svitu koji nije u stanju riješit tu poziciju. 

Vidi cijeli citat

 

Da bar dođe zadnji vezni...

Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.168
jučer u 18:37

Čavo Ledeni je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

Sve se suze liju za Rebićem.

Nebi da je zabio 15 golova i 15 asista i ima 20-ak godina.

Cilu karijeru igra na silu i fizikalije, ali i tome je došao kraj

 

Vidi cijeli citat

HAHAHAHAH a stvarno imamo najbesramnije navijače ikad. stvarno je to istina, može pričat tko šta hoće.

plačemo za tipom iz arapskih emirata kojem je najbolja sezona u karijeri 3 gola i 3 asistencije, a Rebić ne valja ku*cu.

brate ne valja mu trener ili se nije mogao dogovorit oko plaće, sve 5, ide ća i gotovo.

ali ove stvari šta pišu "navijači" Hajduka, graniče sa zdravom pameti.

eto ne valja Rebić, star, izgubio fizikalije, ali će zato brat iz druge poljske ubit HNL!

Vidi cijeli citat


Svake sezone ista priča, svaki novi SD je Mesija jer mu ispadaju bomboni iz usta, a kad klub tresne glavom u armirani beton od njihovih briljiranja sa agencijskim igračima, onda nikad obrijani klinci iz akademije vade kestenje iz vatre.

Ovdje se pljuje po jednom Anti Rebiću, a baca majmuna na igrača s 3 gola u dvije sezone španjolske druge lige.

Zato volim ovakve poteze kao izbornika Meksika sa Ocho-om, velike igrače treba poštovati, a vodonoša ima i u Uskoku.

Nogomet je jednostavan sport, a malo je igrača koji ga tako igraju.

[uredio Bila bandira - 25. lipnja 2026. u 18:39]
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.502
jučer u 18:39

Čavo Ledeni je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Opet ovi sa HAHAHAHAH argumentacijom. Nego koji je to brat iz druge poljske doša zaminit Rebića? 

Vidi cijeli citat

FUN FACT: Ante Rebić u jednoj sezoni u Hajduku ima više golova i asista nego Iker Almena cijelu svoju karijeru

Vidi cijeli citat

Zaboli me penis. Šta tribaš se posrat po Almeni da bi pohvalija Rebića? Čovik je otiša, fala mu i doviđenja, ne znan koji kurac svaki put kad dođe novi igrač triba to povezat sa Rebićen u stilu doveli ste ovu prevaru a potrali Rebića kme kme. Rebić bi triba postat offtopic isto ka Perišić, koju pizdu materinu imamo više o Rebiću raspravljat? Svi su u Sloveniji, a njega nema i amen. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.232
jučer u 18:42

Jameson je napisao/la:

Rebic nema problem ni sa ponudom ugovora ni sa Garcijom. Nema smisla više ta tema a pogotovo nema smisla gazit po momka koji je 100% dava sebe ,nije ima problema ni sa povratnom trkom ni slično. Bia je profesionalan ,takav je i otiša .

Vidi cijeli citat

Nedaju mu mira ovi što ga prostituiraju za svoje narative

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
  • Najnovije
  • Najčitanije