Čavo Ledeni je napisao/la:
gorky16 je napisao/la:
Sve se suze liju za Rebićem.
Nebi da je zabio 15 golova i 15 asista i ima 20-ak godina.
Cilu karijeru igra na silu i fizikalije, ali i tome je došao kraj
Vidi cijeli citat
HAHAHAHAH a stvarno imamo najbesramnije navijače ikad. stvarno je to istina, može pričat tko šta hoće.
plačemo za tipom iz arapskih emirata kojem je najbolja sezona u karijeri 3 gola i 3 asistencije, a Rebić ne valja ku*cu.
brate ne valja mu trener ili se nije mogao dogovorit oko plaće, sve 5, ide ća i gotovo.
ali ove stvari šta pišu "navijači" Hajduka, graniče sa zdravom pameti.
eto ne valja Rebić, star, izgubio fizikalije, ali će zato brat iz druge poljske ubit HNL!
Vidi cijeli citat
Svake sezone ista priča, svaki novi SD je Mesija jer mu ispadaju bomboni iz usta, a kad klub tresne glavom u armirani beton od njihovih briljiranja sa agencijskim igračima, onda nikad obrijani klinci iz akademije vade kestenje iz vatre.
Ovdje se pljuje po jednom Anti Rebiću, a baca majmuna na igrača s 3 gola u dvije sezone španjolske druge lige.
Zato volim ovakve poteze kao izbornika Meksika sa Ocho-om, velike igrače treba poštovati, a vodonoša ima i u Uskoku.
Nogomet je jednostavan sport, a malo je igrača koji ga tako igraju.
[uredio Bila bandira - 25. lipnja 2026. u 18:39]