HNK Hajduk Split 2026./2027.

Čavo Ledeni
Čavo Ledeni
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.12.2025.
Poruka: 695
jučer u 18:42

HiSTerija je napisao/la:

Čavo Ledeni je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Opet ovi sa HAHAHAHAH argumentacijom. Nego koji je to brat iz druge poljske doša zaminit Rebića? 

Vidi cijeli citat

FUN FACT: Ante Rebić u jednoj sezoni u Hajduku ima više golova i asista nego Iker Almena cijelu svoju karijeru

Vidi cijeli citat

Zaboli me penis. Šta tribaš se posrat po Almeni da bi pohvalija Rebića? Čovik je otiša, fala mu i doviđenja, ne znan koji kurac svaki put kad dođe novi igrač triba to povezat sa Rebićen u stilu doveli ste ovu prevaru a potrali Rebića kme kme. Rebić bi triba postat offtopic isto ka Perišić, koju pizdu materinu imamo više o Rebiću raspravljat? Svi su u Sloveniji, a njega nema i amen. 

Vidi cijeli citat

tko je pokrenuo priču o Rebiću? opet ćete meni natovarit da offtopičarim.

jednostavno ne dam da se po takvom igraču sere, maksimalno profesionalan, nema mu se šta loše reći za sezonu u Hajduku, a o karijeri kakvu je imao, Almena može samo na playstationu to igrati.

Almenu koristim zato što kroz cijelu prošlu sezonu masturbirate kako je dobaaaar, strašaaan, ali jbg neće ga gol HAHAHAHA. "Kako igra Almena ovo je nevjerojatno, al neće ga pa neće. " - ovo si ti napisao, zato koristim Almenu za usporedbu.

Almena igra nevjerojatno, al neće ga, a kad Rebić u sezoni zabije i asistira što ovaj ne može kroz cijelu sezonu onda je Rebić star, mrtav, pokvaren, ogavan, ne treba nam, bezveze sezonu odigrao itd.

pušač k* Marka Livaje
bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.674
jučer u 18:43

a i vi se ulovite na jadan mamac našeg trolerskog odjela...

Toliko su loši da će uskoro osnovat udrugu Naša bandira da ne moraju trolat u markerima.

p.s. Dobro došao Aleče, tko si da si, odsad nadalje, sretno ti bilo

[uredio bron-yr-aur - 25. lipnja 2026. u 18:44]
boggartman
boggartman
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.07.2024.
Poruka: 670
jučer u 18:45

Opet se odlazi u krajnosti, a mislim da bi svakome trebalo biti jasno da su i Rebić i Almena nešto najbolje što smo na krilima imali zadnjih puno godina. Sad se tu umanjuje Rebićev doprinos a kad sam na proljeće pitao kakav je konsenzus o njemu, 99% vas je reklo da radi odlično i da treba ostat.

Ovi drugi istu stvar rade s Almenom.

Ajmo bit jednom normalni i priznat da su obojica bili dobri/vrlo dobri/odlični za Hajduk u toj jednoj sezoni koju su odigrali. Dali su dosta i bili profesionalni, sad kad su otišli nema smisla da se za njima plače, ali nema ni smisla da se omalovažavaju njihovi doprinosi.

Nije sve u statistici kao što dobro znate. A i tih Rebićevih 5+5 ili kolko je već imao je zadnje imao valjda Sahiti u sezoni 22/23 i ako se ne varam nitko nakon njega, tako da tolko o tome da je Rebić bio neučinkovit.

Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 372
jučer u 18:46

Sluzbeno za francuza

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.222
jučer u 18:46

Duple potvrdia desnog beka

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.637
jučer u 18:47

LazialZD je napisao/la:

Duple potvrdia desnog beka

Vidi cijeli citat

Duple je @FraneZeravica za sirotinju

bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.674
jučer u 18:48

da čujemo sad forum struku što ne valja s ovim

Emotional_touch
Emotional_touch
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.12.2025.
Poruka: 377
jučer u 18:48

leonida.trolstoy je napisao/la:

slaže roberto... slaže li ga slaže. bravo roberto! samo slaži!

bit će hajduk ne-pre-po-znat-ljiv!!!

Vidi cijeli citat


Taman slaze roster za 3-4 mjesto 🤔

tovar12
tovar12
Mali dioničar
Pristupio: 18.07.2016.
Poruka: 7.271
jučer u 18:49

Reprezentativac Madagaskara....!? A u k...

maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.637
jučer u 18:50

FraneZeravica je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

FraneZeravica je napisao/la:

anetisi je napisao/la:

Frano nam gađa mete ko Cernogorazz

Evo i telesport navodi iduće:

"Hajduk će uskoro dovesti novog igrača. Mathieu Acapandié, desni bočni francuskog Nantesa pred potpisom je ugovora i postat će pojačanje Bijelih na dosta ranjivoj poziciji desnog bočnog."

Vidi cijeli citat


Graf mi ispunjava želje

Vidi cijeli citat

Poželi zadnjeg veznog, ali sve mi se čini da tu ni ti ni 1000 zlatnih ribica ne bi pomoglo, očito smo jedini klub na svitu koji nije u stanju riješit tu poziciju. 

Vidi cijeli citat

 

Da bar dođe zadnji vezni...

Vidi cijeli citat

Daj neku sliku koga bi tia..

  • Najnovije
  • Najčitanije