HNK Hajduk Split 2026./2027.

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.222
jučer u 18:51

Znači na po puta smo... Alec, Mathieu, Brruti, Šutalo

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.232
jučer u 18:57

LazialZD je napisao/la:

Znači na po puta smo... Alec, Mathieu, Brruti, Šutalo

Vidi cijeli citat

Kaže đejmi da se brutti ne broji jer je on ispa vragu iz torbe, a nije Grafov

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Čavo Ledeni
Čavo Ledeni
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.12.2025.
Poruka: 695
jučer u 18:58

maestro82 je napisao/la:

Da bar dođe zadnji vezni...

Vidi cijeli citat

Daj neku sliku koga bi tia..

Vidi cijeli citat

Evo hint koga bi Frane Žeravica

pušač k* Marka Livaje
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.587
jučer u 19:00

stoper ✅ 

Bek ✅ 

Zadnji vezni⏳ 

Krilo⏳ 

Ja bi išao obrnutim redom od krila do stopera..

Ali kuća je radi od temelja..

 

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.502
jučer u 19:00

Čavo Ledeni je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Čavo Ledeni je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Opet ovi sa HAHAHAHAH argumentacijom. Nego koji je to brat iz druge poljske doša zaminit Rebića? 

Vidi cijeli citat

FUN FACT: Ante Rebić u jednoj sezoni u Hajduku ima više golova i asista nego Iker Almena cijelu svoju karijeru

Vidi cijeli citat

Zaboli me penis. Šta tribaš se posrat po Almeni da bi pohvalija Rebića? Čovik je otiša, fala mu i doviđenja, ne znan koji kurac svaki put kad dođe novi igrač triba to povezat sa Rebićen u stilu doveli ste ovu prevaru a potrali Rebića kme kme. Rebić bi triba postat offtopic isto ka Perišić, koju pizdu materinu imamo više o Rebiću raspravljat? Svi su u Sloveniji, a njega nema i amen. 

Vidi cijeli citat

tko je pokrenuo priču o Rebiću? opet ćete meni natovarit da offtopičarim.

jednostavno ne dam da se po takvom igraču sere, maksimalno profesionalan, nema mu se šta loše reći za sezonu u Hajduku, a o karijeri kakvu je imao, Almena može samo na playstationu to igrati.

Almenu koristim zato što kroz cijelu prošlu sezonu masturbirate kako je dobaaaar, strašaaan, ali jbg neće ga gol HAHAHAHA. "Kako igra Almena ovo je nevjerojatno, al neće ga pa neće. " - ovo si ti napisao, zato koristim Almenu za usporedbu.

Almena igra nevjerojatno, al neće ga, a kad Rebić u sezoni zabije i asistira što ovaj ne može kroz cijelu sezonu onda je Rebić star, mrtav, pokvaren, ogavan, ne treba nam, bezveze sezonu odigrao itd.

Vidi cijeli citat

Ne znan koliko si daleko skrola da bi naša šta sam pisa o Almeni, svaka čast.

Primijetit ćeš isto tako da Almenu nisam spomenija otkad je otiša, a ne bi ni Rebića da ga stalno ne vadite iz naftalina za guranje nekih glupih narativa.

Za Rebića sam napisa da mu iskreno hvala na svemu u ovoj sezoni i doviđenja. Reka sam isto i da ga ne bi ostavlja ni vraća ako se ne pojavi na treningu na prvi dan priprema i to je to.

Ne sićam se da sam za Rebića govorija da je star, mrtav, pokvaren, ogavan, ne treba nam, bezveze sezonu odigrao itd., al eto prokopaj po mom profilu opet pa probaj nać. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.633
jučer u 19:00

Čavo Ledeni je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Da bar dođe zadnji vezni...

Vidi cijeli citat

Daj neku sliku koga bi tia..

Vidi cijeli citat

Evo hint koga bi Frane Žeravica

Vidi cijeli citat

Dobro je kralju..

FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 149
jučer u 19:01

Čavo Ledeni je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Da bar dođe zadnji vezni...

Vidi cijeli citat

Daj neku sliku koga bi tia..

Vidi cijeli citat

Evo hint koga bi Frane Žeravica

Vidi cijeli citat


A znaš brate koga bi ja, al mi se neće ispunit

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.232
jučer u 19:08

FraneZeravica je napisao/la:

Čavo Ledeni je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Da bar dođe zadnji vezni...

Vidi cijeli citat

Daj neku sliku koga bi tia..

Vidi cijeli citat

Evo hint koga bi Frane Žeravica

Vidi cijeli citat


A znaš brate koga bi ja, al mi se neće ispunit

Vidi cijeli citat

Onoga iz Paname?

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.721
jučer u 19:11

Bivši igrači Hajduka su offtopic, ljudi, naporni ste. Sve vam se mora crtat. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.506
jučer u 19:14

bron-yr-aur je napisao/la:

da čujemo sad forum struku što ne valja s ovim

Vidi cijeli citat


Igrac druge momcadi Nantesa. Ne sumnjam da ce ajducija pasti u ekstazu.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
  • Najnovije
  • Najčitanije