Čavo Ledeni je napisao/la:
HiSTerija je napisao/la:
Čavo Ledeni je napisao/la:
HiSTerija je napisao/la:
Opet ovi sa HAHAHAHAH argumentacijom. Nego koji je to brat iz druge poljske doša zaminit Rebića?
Vidi cijeli citat
FUN FACT: Ante Rebić u jednoj sezoni u Hajduku ima više golova i asista nego Iker Almena cijelu svoju karijeru
Vidi cijeli citat
Zaboli me penis. Šta tribaš se posrat po Almeni da bi pohvalija Rebića? Čovik je otiša, fala mu i doviđenja, ne znan koji kurac svaki put kad dođe novi igrač triba to povezat sa Rebićen u stilu doveli ste ovu prevaru a potrali Rebića kme kme. Rebić bi triba postat offtopic isto ka Perišić, koju pizdu materinu imamo više o Rebiću raspravljat? Svi su u Sloveniji, a njega nema i amen.
Vidi cijeli citat
tko je pokrenuo priču o Rebiću? opet ćete meni natovarit da offtopičarim.
jednostavno ne dam da se po takvom igraču sere, maksimalno profesionalan, nema mu se šta loše reći za sezonu u Hajduku, a o karijeri kakvu je imao, Almena može samo na playstationu to igrati.
Almenu koristim zato što kroz cijelu prošlu sezonu masturbirate kako je dobaaaar, strašaaan, ali jbg neće ga gol HAHAHAHA. "Kako igra Almena ovo je nevjerojatno, al neće ga pa neće. " - ovo si ti napisao, zato koristim Almenu za usporedbu.
Almena igra nevjerojatno, al neće ga, a kad Rebić u sezoni zabije i asistira što ovaj ne može kroz cijelu sezonu onda je Rebić star, mrtav, pokvaren, ogavan, ne treba nam, bezveze sezonu odigrao itd.
Vidi cijeli citat
Ne znan koliko si daleko skrola da bi naša šta sam pisa o Almeni, svaka čast.
Primijetit ćeš isto tako da Almenu nisam spomenija otkad je otiša, a ne bi ni Rebića da ga stalno ne vadite iz naftalina za guranje nekih glupih narativa.
Za Rebića sam napisa da mu iskreno hvala na svemu u ovoj sezoni i doviđenja. Reka sam isto i da ga ne bi ostavlja ni vraća ako se ne pojavi na treningu na prvi dan priprema i to je to.
Ne sićam se da sam za Rebića govorija da je star, mrtav, pokvaren, ogavan, ne treba nam, bezveze sezonu odigrao itd., al eto prokopaj po mom profilu opet pa probaj nać.
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...