HNK Hajduk Split 2026./2027.

maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.633
danas u 08:54

pantigana je napisao/la:

Nego, zna li se štogod o sponzorstvu, evo par dana prošlo a grobna tišina oko toga ?

Vidi cijeli citat

Uvridilo nas samo 2 milijuna

Gaz97
Gaz97
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.04.2018.
Poruka: 1.720
danas u 08:57

ŠubiDubi je napisao/la:

Arena je napisao/la:

Novaljac je napisao/la:

boggartman je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Ajme ovog idiota hajdučke štorije, prioriteti, gori zadnji vezni, gore krila, jeba ti ja m.... 25.06. pitaj bolje šta ti nikoličius i Vučević u 5god nisu doveli zadnjeg veznog 

Sad žuga šta dovodimo desnog beka pokraj 3 beka. O jebem ti život, govna jebena, a onda doli komentari dovode se igrači samo da se dovode, pas vam m... Gadljivo

Dovodiš igrače na vrime nakon godina i godina, ne, to ne valja,dovodimo samo da dovodimo,  triba čekat da ispadnemo iz Evrope i onda ići po zvijezde 

Vidi cijeli citat

Šteta, slušao sam ga dosta često negdje do prije 2 godine, djelovao je kao jedan od rijetkih normalnih u medijskom prostoru oko kluba, nije donosio brze zaključke, davao igračima vremena, bio nekako realan i odmjeren, a opet se nije libio reći svoje mišljenje.

Nisam znao da je baš ovolko zaglibio ako je istina ovo što se tu piše o njemu s vremena na vrijeme.

S jedne strane ga ipak barem donekle razumijem, i ja bi rađe da smo doveli krilo i zadnjeg veznog za prva dva pojačanja, ali za nas je čudo da konačno dovodimo igrače na vrijeme i da SD očito ima neki plan unaprijed, tako da se ne mogu žalit, a i nije da nam stoper nije trebao.

Za beka ćemo vidjeti, možda je potreban ako Karačić baš ne može (mada je izgledao okej na početku prošle godine), svejedno se nadam da je tamo Hodak prvi izbor zasad.

Vidi cijeli citat

S Karačićem je bila neka priča da stvara nered u svlačionici i da izdaje postavu protivničkim trenerima i da je zato poslan na posudbu. Sad jel to istina ili ne neznan

Vidi cijeli citat

I ni u Osijeku nije igrao...

Vidi cijeli citat


Biće da je i u Osijeku druka sastav kad su skoro ispali iz lige.. :))

Vidi cijeli citat

Za to ne znam ali momački život je volio

[uredio Gaz97 - 26. lipnja 2026. u 08:57]
Prkos moćnome, zaštita slabome
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.106
danas u 09:03

Maledetto je napisao/la:

Pozdrav svima!

 

Dugo vas čitam te sam se napokon odlučio registrirat(to sigurno nikad niste čuli, he he)

 

Insider nisam, biciklist nisam, zagadur po potribi, podržavam Garciu i Grafa u svojim naumima, volim analize igrača i humor na ovoj temi smatram briljantnim i jedino me čudi kako nitko nije nabavio Anitin graf sa FM-a da se i to skautira malo 🤭

 

Modovi ne zamjerite na ovoj maloj šali, dobar sam ja i bit ću dobar, želim vam dobro svima i Bog vas blagoslovio

Ajmo bijeli!

Vidi cijeli citat


Koliko imaš Beograda?

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.690
danas u 09:05

Maledetto je napisao/la:

Pozdrav svima!

 

Dugo vas čitam te sam se napokon odlučio registrirat(to sigurno nikad niste čuli, he he)

 

Insider nisam, biciklist nisam, zagadur po potribi, podržavam Garciu i Grafa u svojim naumima, volim analize igrača i humor na ovoj temi smatram briljantnim i jedino me čudi kako nitko nije nabavio Anitin graf sa FM-a da se i to skautira malo 🤭

 

Modovi ne zamjerite na ovoj maloj šali, dobar sam ja i bit ću dobar, želim vam dobro svima i Bog vas blagoslovio

Ajmo bijeli!

Vidi cijeli citat


Jesi ti slučajno iz Malog Polja?

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.106
danas u 09:25

Toliko nas ima na pripremama da je Garcia u najužoj konkurenciji za zaigrati stopera na sljedećoj pripremnoj utakmici. Nakon treninga mu je došao Graf i rekao da mu je GPS u kurcu pa mu je Gonzalo objasnio da je on ipak samo trener.

Može biti slika sljedećeg: nogomet, nogomet i tekst

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.682
danas u 09:37

https://samohajduk.com/2026/06/26/profiliranje-alec-van-hoorenbeeck/

Profiliranje: Alec van Hoorenbeeck

(spoiler alert: brz je!)

samohajduk.com
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 594
danas u 09:45

sutra igramo protiv ukrajinaca mogli bi vidit belgijca i pingvina s madagaskara

Bilićev sin
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.792
danas u 09:58

kraajki je napisao/la:

Toliko nas ima na pripremama da je Garcia u najužoj konkurenciji za zaigrati stopera na sljedećoj pripremnoj utakmici. Nakon treninga mu je došao Graf i rekao da mu je GPS u kurcu pa mu je Gonzalo objasnio da je on ipak samo trener.

Može biti slika sljedećeg: nogomet, nogomet i tekst

Vidi cijeli citat

Kakvi su igrali vezne zadnje 4 godine, Garcia je upgrade

frane matosic
frane matosic
Mali dioničar
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 7.546
danas u 10:03

Gimli91 je napisao/la:

Lionheart je napisao/la:

Kako me nervira ovo prozivanje Zapera, generali poslije bitke, ti si znao da ce Zaper polomit ligamente, takodjer volio bi neki carobni stapic kojim bi mogao vidit koliko vas koji optuzujete druge da izvlace novac iz Hajduka, sto bi vi napravili na njihovom mjestu

Vidi cijeli citat

Ja nebi od srama radio u nekoj firmi 4,5 godine a da sam radno nesposoban dok primam punu plaću. Dao bi otkaz i otišao. A poglavito kad bi već okrenuo par stotina tisuća eura u međuvremenu. Ali jbg, nije bezveze žaper pljeskao na kraju svog videa. Lik će još pune dvi jebene godine bit na plaći i poslije neće ni u hnlu igrat, sljedeće poslodavac mu neće davati niti 50 iljada godišnje

Vidi cijeli citat

Skoro kavu prolija od smija 🤣🤣

🎶🎶 Leti vrime idu dani, sve je isto ko i lani 🎶🎶
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.226
danas u 10:09

A šta ako Žaper uspije

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
  • Najnovije
  • Najčitanije