Celtics2607 je napisao/la:
Leglo moralnih vertikala... Qrac moj bi itko dao otkaz u toj situaciji i odrekao se primanja. Momak si je tim ugovorom riješio egzistenciju.
Šta bi sad trebao igrati negdje za 4-5k mjesečno da se vi ne uvrijedite? Dobro je netko gore napisao-rizik posla .
Vidi cijeli citat
Jebi ga, Hajduk je u financijskim poteškoćama, Žaper kao mrtvi teret dobiva visoku plaću, vrlo je lako samo tako naći se kao netko tko je stao na žulj hajdučiji u trenucima kad se traži krivca zašto se ne mogu dovoditi 'macani'.
Svakome je savršeno jasno da su to mladići koji se žele obogatiti kroz nogomet i rade naporno svakog dana i šta bi trebali prilikom ozljede? Vraćat novac?
Nitko neće ići na temu La Lige i srat po Umtitiju kako je 4 godine primao plaću u Barci od 12 milijuna eura godina nizašto da barem pokaže dosljednost. Ali jer je Hajduk u priči pa je drugačija priča. To je već povod za omalovažavanje.
[uredio majing - 26. lipnja 2026. u 10:51]