HNK Hajduk Split 2026./2027.

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 595
danas u 10:12

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

A šta ako Žaper uspije

Vidi cijeli citat

prije ću ja manje komentirat nego on uspit

Bilićev sin
Nicolas Velez
Nicolas Velez
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.05.2024.
Poruka: 414
danas u 10:18

Slobodna dalmacija piše da se Mathieu Acapandie vec prikljucio momcadi u Bledu i da danas potpisuje.

Momku nek je sretno, za besplatno dovest igraca od 21 godinu a da ima utakmica liga petice je rizik mal a moze biti veliki napredak i prodaja (moneyball).

Osobno podrzavam ovaj transfer.

Celtics2607
Celtics2607
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2015.
Poruka: 298
danas u 10:25

Leglo moralnih vertikala... Qrac moj bi itko dao otkaz u toj situaciji i odrekao se primanja. Momak si je tim ugovorom riješio egzistenciju. 

Šta bi sad trebao igrati negdje za 4-5k mjesečno da se vi ne uvrijedite? Dobro je netko gore napisao-rizik posla .

Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.167
danas u 10:37

Celtics2607 je napisao/la:

Leglo moralnih vertikala... Qrac moj bi itko dao otkaz u toj situaciji i odrekao se primanja. Momak si je tim ugovorom riješio egzistenciju. 

Šta bi sad trebao igrati negdje za 4-5k mjesečno da se vi ne uvrijedite? Dobro je netko gore napisao-rizik posla .

Vidi cijeli citat


Po stilu pisanja nema radnog vremena niti jedan sat, a drugima docira šta bi trebali sa svojim ugovorom o radu.

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.502
danas u 10:49

Ljetni Bamba se skroz prominija otkad je uzea broj 7. Na slikama pari da puca od samopouzdanja. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.682
danas u 10:50

Celtics2607 je napisao/la:

Leglo moralnih vertikala... Qrac moj bi itko dao otkaz u toj situaciji i odrekao se primanja. Momak si je tim ugovorom riješio egzistenciju. 

Šta bi sad trebao igrati negdje za 4-5k mjesečno da se vi ne uvrijedite? Dobro je netko gore napisao-rizik posla .

Vidi cijeli citat


Jebi ga, Hajduk je u financijskim poteškoćama, Žaper kao mrtvi teret dobiva visoku plaću, vrlo je lako samo tako naći se kao netko tko je stao na žulj hajdučiji u trenucima kad se traži krivca zašto se ne mogu dovoditi 'macani'. 

Svakome je savršeno jasno da su to mladići koji se žele obogatiti kroz nogomet i rade naporno svakog dana i šta bi trebali prilikom ozljede? Vraćat novac?

Nitko neće ići na temu La Lige i srat po Umtitiju kako je 4 godine primao plaću u Barci od 12 milijuna eura godina nizašto da barem pokaže dosljednost. Ali jer je Hajduk u priči pa je drugačija priča. To je već povod za omalovažavanje.

[uredio majing - 26. lipnja 2026. u 10:51]
samohajduk.com
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.230
danas u 10:53

Ajde ustaj radni narode insajderski, 11 sati je, neće se napaćena hajdučija na ovoj temi sama ložit, ko nam još dolazi

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.413
danas u 10:59

Celtics2607 je napisao/la:

Leglo moralnih vertikala... Qrac moj bi itko dao otkaz u toj situaciji i odrekao se primanja. Momak si je tim ugovorom riješio egzistenciju. 

Šta bi sad trebao igrati negdje za 4-5k mjesečno da se vi ne uvrijedite? Dobro je netko gore napisao-rizik posla .

Vidi cijeli citat

Upravo to, isto kao i kad je Leko uzeo pare, samo se u Hrvatskoj ljudi ne vode onome "papir trpi sve". Kod nas su svi moralne vertikale, a opis drustva u Hrvatskoj je kratko i jasno "sodoma i gomora"

Veliki Reset
Veliki Reset
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.01.2026.
Poruka: 188
danas u 11:00

Taktika je japanskih firmi da, kad se žele nekoga riješiti, jednostavno mu prestanu davati poslovne zadatke. Ideja je da će njemu postati neugodno gledati kako njegove kolege moraju radit više dok on ništa ne radi te da će on sam dati otkaz. Ovo se radi kako bi ispalo da firma nikome nije službeno dala otkaz.

Česta je šala na internetu kad se ova informacija pojavi negdje da bi tri Talijana srušila cijeli ovaj sustav. Neke stvari jednostavno rade samo u nekim kulturnim okruženjima.

Žaperovo je Bogom i Zakonom o radu dano pravo da odradi svoj ugovor do kraja i primi svaki cent koji mu je tim ugovorom zajamčen. Također bih volio dodati kako je Hajduk svoju možda najbolju igru godinama unazad pokazivao s njim na terenu. Jebiga, ozlijedio se, to su rizici s kojima živiš. Kad je već tu i kad je već odigrao polusezonu u Sloveniji, treba vidit da li se išta iskoristit od njega.

Mrijeti ti ćeš, kada počneš sam U ideale svoje sumnjati.
GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.413
danas u 11:01

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Ajde ustaj radni narode insajderski, 11 sati je, neće se napaćena hajdučija na ovoj temi sama ložit, ko nam još dolazi

Vidi cijeli citat

Evo ti jedne imsajderske, radi se na sponzorskom ugovoru izmedu WhiteBITA i Hrvatskoga nogometnoga kluba Hajduk Split iz Splita, treci dres ce nam biti Zuto-Plavi uz naravno natpis HDZ umijesto HZV, a mi kolike smo moralne vertikale necemo imati nista protiv, dok cemo Zaperu, Leki i raznim spocivavati sto zamisli uzimaju pare koje po ugovoru zasluzuju

  • Najnovije
  • Najčitanije