HNK Hajduk Split 2026./2027.

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 593
danas u 11:08

a šta sam uzbudio valove sa žaperom 😂😂

grafe potpiši nekog, da to gurnemo pod tepih 🤣

Bilićev sin
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.106
danas u 11:12

Frane završio u kazamatu zbog jebavanja tuđih žena i odmah apatija na temi... Bez brige, Graf radi punom parom!

#bitćetogajoš

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.996
danas u 11:20

Što se tice Žapera kuko bi kad bi se ozljedio na skijanju, tenisu padelu onda vas razumijem.

Al covjek se slomio na terenu i to katastrofalnom terenu u utakmici koja je vec bila "odlucena" u dresu svog poslodavca.

Što je netko napisao, ozljeda na radu.

 

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Leonian
Leonian
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 24
danas u 11:24

Ovaj transfer iz Ligue 1 mislim da nije za podcjenjivanje 

 

Ja osobno cijenim francuski nogomet i općenito mislim da tamo ima dobrih talenata 

 

Dinamo je na kraju krajeva doveo 2 stopera iz Francuske (Kevin Théophile i Maxime Benrauer) i bili su više nego dovoljno dobri za njih, a Benrauera su iz Ligue 2 doveli 

 

S tim da ne mislim nužno da će sad ovaj iz Nantesa bit ne znam kakva kvaliteta, ali vrijedi pokušati ako se nema velike love 

[uredio Leonian - 26. lipnja 2026. u 11:24]
bocko11
bocko11
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 151
danas u 11:26

Pitanje je koji je plan s desnin bekovima sad?. Nadan se da ne idu na prodaju hodaka, on se tek triba etablirat ove sezone s tin da msn da ima dosta veci potencijal nego npr hrgovic s druge strane

GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.413
danas u 11:28

bocko11 je napisao/la:

Pitanje je koji je plan s desnin bekovima sad?. Nadan se da ne idu na prodaju hodaka, on se tek triba etablirat ove sezone s tin da msn da ima dosta veci potencijal nego npr hrgovic s druge strane

Vidi cijeli citat

Sigur vjerovatno ide, a i Garcia je rekao da ga vidi kao veznoga. Karacic mislim da nije u planovima, pa tako da ostajes samo na Hodaku

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 593
danas u 11:29

bocko11 je napisao/la:

Pitanje je koji je plan s desnin bekovima sad?. Nadan se da ne idu na prodaju hodaka, on se tek triba etablirat ove sezone s tin da msn da ima dosta veci potencijal nego npr hrgovic s druge strane

Vidi cijeli citat

ma karačić vjerojatno ide i to je to. 

sigur se prodaje, a hodak i pingvin će se rotirat

Bilićev sin
Wickerman11
Wickerman11
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 11
danas u 11:33

Gimli91 je napisao/la:

bocko11 je napisao/la:

Pitanje je koji je plan s desnin bekovima sad?. Nadan se da ne idu na prodaju hodaka, on se tek triba etablirat ove sezone s tin da msn da ima dosta veci potencijal nego npr hrgovic s druge strane

Vidi cijeli citat

ma karačić vjerojatno ide i to je to. 

sigur se prodaje, a hodak i pingvin će se rotirat

Vidi cijeli citat

A nije lose ni imat njega ko 3. opciju. Hodak se vec ozljedivao, bekovi su skloni kartonima..

Plete34
Plete34
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.05.2023.
Poruka: 574
danas u 11:51

Wickerman11 je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

bocko11 je napisao/la:

Pitanje je koji je plan s desnin bekovima sad?. Nadan se da ne idu na prodaju hodaka, on se tek triba etablirat ove sezone s tin da msn da ima dosta veci potencijal nego npr hrgovic s druge strane

Vidi cijeli citat

ma karačić vjerojatno ide i to je to. 

sigur se prodaje, a hodak i pingvin će se rotirat

Vidi cijeli citat

A nije lose ni imat njega ko 3. opciju. Hodak se vec ozljedivao, bekovi su skloni kartonima..

Vidi cijeli citat

A možemo ga i koristit ka desnog stopera kad budemo igrali sa 3 zada protiv jačih u evropskoj ligi 😬 

bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.674
danas u 11:57

ako ne podržavate NH (gdje se slažemo)

ako ne podržavate upravu

ako ne podržavate sportski dio kluba

navijate li uopće za Hajduk ili samo izbacujete frustracije?

Mislite li vi da Garcia i Graf se vesele da ne mogu dovodit startere iz francuske prve lige? Jel se vesele da im je zadržavanje npr. Almene znanstvena fantastika? Mislite da nisu oba vidjeli ne znam Martineza iz Paname, al znaju da bi ovaj htio milijun eura za odštetu, 400 tisuća za potpis i minimalno 700 tisuća godišnje kroz 3 godine. Želimo li ga plaćati 700k s 33 godine?

Ljudi za početak ne kvocaju po kavama s novinarskom bagrom sve što im se ne sviđa, ne žale se svaku konferenciju kako im je teško. To se zove biti profesionalan.

Ljudi šute i rade svoj posao kako znaju. Nek idu kvragu ove što plaču joj da nema NH ja bi doveo Miereza. Pa ajde sinko platio ti je ovaj klub milijun eura sigurno, pa plati i dovedi ga nek ti kuha doma između treninga.

Sretno onima koji su s nama: Livaji, Marešiću, Bambi i novima. Moju podršku imate kakvi ste takvi ste.

p.s. dabogda propao NH

[uredio bron-yr-aur - 26. lipnja 2026. u 11:58]