ako ne podržavate NH (gdje se slažemo)
ako ne podržavate upravu
ako ne podržavate sportski dio kluba
navijate li uopće za Hajduk ili samo izbacujete frustracije?
Mislite li vi da Garcia i Graf se vesele da ne mogu dovodit startere iz francuske prve lige? Jel se vesele da im je zadržavanje npr. Almene znanstvena fantastika? Mislite da nisu oba vidjeli ne znam Martineza iz Paname, al znaju da bi ovaj htio milijun eura za odštetu, 400 tisuća za potpis i minimalno 700 tisuća godišnje kroz 3 godine. Želimo li ga plaćati 700k s 33 godine?
Ljudi za početak ne kvocaju po kavama s novinarskom bagrom sve što im se ne sviđa, ne žale se svaku konferenciju kako im je teško. To se zove biti profesionalan.
Ljudi šute i rade svoj posao kako znaju. Nek idu kvragu ove što plaču joj da nema NH ja bi doveo Miereza. Pa ajde sinko platio ti je ovaj klub milijun eura sigurno, pa plati i dovedi ga nek ti kuha doma između treninga.
Sretno onima koji su s nama: Livaji, Marešiću, Bambi i novima. Moju podršku imate kakvi ste takvi ste.
p.s. dabogda propao NH
[uredio bron-yr-aur - 26. lipnja 2026. u 11:58]