LazialZD je napisao/la:
Dode li pravi zadnji vezni moga bi se i ponadati dobroj sezoni a ponajvise litnjem Hajduku.
- Izuzetno mi je zadovoljstvo poželjeti dobrodošlicu Acapandiéu u naš klub. On je mladi igrač s izvanrednim fizičkim profilom, sjajno atletskom sposobnošću i snažnim obrambenim kvalitetama koje ga čine vrlo prikladnim za zahtjeve moderne igre. Nakon što se već probio u seniorski nogomet u Ligue 1 i predstavljao Madagaskar na međunarodnoj razini, dolazi s vrijednim iskustvom unatoč svojim godinama. Vjerujemo da ima značajan potencijal za daljnji razvoj i uvjereni smo da će mu naše okruženje i jasan put razvoja pomoći da nastavi svoj napredak. Uzbuđeni smo što ćemo ga vidjeti kako započinje ovo sljedeće poglavlje s nama - istaknuo je Hajdukov sportski direktor Robert Graf.
- Pozdravljam sve navijače Hajduka! Jako sam ponosan što se pridružujem ovom legendarnom klubu. Dolazim s puno odlučnosti i ambicije te jedva čekam osjetiti atmosferu na stadionu i upoznati navijače. Hvala mom agentu i mojoj obitelji, koji su oduvijek vjerovali u mene. Neka Bog blagoslovi ovu novu životnu i nogometnu avanturu - kazao je Acapandié nakon potpisa za Hajduk.