HNK Hajduk Split 2026./2027.

Ivan0601
Ivan0601
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.06.2022.
Poruka: 414
danas u 13:43

LazialZD je napisao/la:

Dode li pravi zadnji vezni moga bi se i ponadati dobroj sezoni a ponajvise litnjem Hajduku.

 

- Izuzetno mi je zadovoljstvo poželjeti dobrodošlicu Acapandiéu u naš klub. On je mladi igrač s izvanrednim fizičkim profilom, sjajno atletskom sposobnošću i snažnim obrambenim kvalitetama koje ga čine vrlo prikladnim za zahtjeve moderne igre. Nakon što se već probio u seniorski nogomet u Ligue 1 i predstavljao Madagaskar na međunarodnoj razini, dolazi s vrijednim iskustvom unatoč svojim godinama. Vjerujemo da ima značajan potencijal za daljnji razvoj i uvjereni smo da će mu naše okruženje i jasan put razvoja pomoći da nastavi svoj napredak. Uzbuđeni smo što ćemo ga vidjeti kako započinje ovo sljedeće poglavlje s nama - istaknuo je Hajdukov sportski direktor Robert Graf

- Pozdravljam sve navijače Hajduka! Jako sam ponosan što se pridružujem ovom legendarnom klubu. Dolazim s puno odlučnosti i ambicije te jedva čekam osjetiti atmosferu na stadionu i upoznati navijače. Hvala mom agentu i mojoj obitelji, koji su oduvijek vjerovali u mene. Neka Bog blagoslovi ovu novu životnu i nogometnu avanturu - kazao je Acapandié nakon potpisa za Hajduk. 

Vidi cijeli citat

onda ces se ponadat ubrzo

Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.507
danas u 13:45

LazialZD je napisao/la:

Dode li pravi zadnji vezni moga bi se i ponadati dobroj sezoni a ponajvise litnjem Hajduku.

 

- Izuzetno mi je zadovoljstvo poželjeti dobrodošlicu Acapandiéu u naš klub. On je mladi igrač s izvanrednim fizičkim profilom, sjajno atletskom sposobnošću i snažnim obrambenim kvalitetama koje ga čine vrlo prikladnim za zahtjeve moderne igre. Nakon što se već probio u seniorski nogomet u Ligue 1 i predstavljao Madagaskar na međunarodnoj razini, dolazi s vrijednim iskustvom unatoč svojim godinama. Vjerujemo da ima značajan potencijal za daljnji razvoj i uvjereni smo da će mu naše okruženje i jasan put razvoja pomoći da nastavi svoj napredak. Uzbuđeni smo što ćemo ga vidjeti kako započinje ovo sljedeće poglavlje s nama - istaknuo je Hajdukov sportski direktor Robert Graf

- Pozdravljam sve navijače Hajduka! Jako sam ponosan što se pridružujem ovom legendarnom klubu. Dolazim s puno odlučnosti i ambicije te jedva čekam osjetiti atmosferu na stadionu i upoznati navijače. Hvala mom agentu i mojoj obitelji, koji su oduvijek vjerovali u mene. Neka Bog blagoslovi ovu novu životnu i nogometnu avanturu - kazao je Acapandié nakon potpisa za Hajduk. 

Vidi cijeli citat


Standardni obrazac. Potpisu neki poluigraci i padamo u euforiju. Za par mjeseci onda ide depra i tjeranje tih istih.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.232
danas u 13:46

Ivan0601 je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

Dode li pravi zadnji vezni moga bi se i ponadati dobroj sezoni a ponajvise litnjem Hajduku.

 

- Izuzetno mi je zadovoljstvo poželjeti dobrodošlicu Acapandiéu u naš klub. On je mladi igrač s izvanrednim fizičkim profilom, sjajno atletskom sposobnošću i snažnim obrambenim kvalitetama koje ga čine vrlo prikladnim za zahtjeve moderne igre. Nakon što se već probio u seniorski nogomet u Ligue 1 i predstavljao Madagaskar na međunarodnoj razini, dolazi s vrijednim iskustvom unatoč svojim godinama. Vjerujemo da ima značajan potencijal za daljnji razvoj i uvjereni smo da će mu naše okruženje i jasan put razvoja pomoći da nastavi svoj napredak. Uzbuđeni smo što ćemo ga vidjeti kako započinje ovo sljedeće poglavlje s nama - istaknuo je Hajdukov sportski direktor Robert Graf

- Pozdravljam sve navijače Hajduka! Jako sam ponosan što se pridružujem ovom legendarnom klubu. Dolazim s puno odlučnosti i ambicije te jedva čekam osjetiti atmosferu na stadionu i upoznati navijače. Hvala mom agentu i mojoj obitelji, koji su oduvijek vjerovali u mene. Neka Bog blagoslovi ovu novu životnu i nogometnu avanturu - kazao je Acapandié nakon potpisa za Hajduk. 

Vidi cijeli citat

onda ces se ponadat ubrzo

Vidi cijeli citat

To pod pretpostavkom da BiH ne izvede senzaciju i prođe Amere ili?

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.795
danas u 13:49

Di su pingvini?

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.682
danas u 13:50

amigo80 je napisao/la:

ne bi ja otpisivao Sigura i Pukija još 
ako će stvano ući Ukrajinci u klub sa nekim parama , prije nego odigramo nešto europe ne vjerujem da će ići ijedan, možda samo jedan ode. Neka Pukstasa jos jednu sezonu s nama. 

 

Vidi cijeli citat


Oni vjerojatno ostaju pomoći izboriti Europu. 

Dovođenje Mathieua je dokaz da Sigur odlazi. 

Puki je u zadnjoj godini ugovora i mi smo klub koji živi od prodaje, tako da dopustiti da ode bez odštete je za u zatvor.

samohajduk.com
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.034
danas u 13:50

kada govorimo o umijeću kićenja novopridoslica, samo cu rec da je graf za prevaru nikoliciusa nikola kalinic.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.232
danas u 13:51

MakiST1950 je napisao/la:

Di su pingvini?

Vidi cijeli citat

Pa ovi Apacandie je "pingvin" jer kao Madagaskar

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.034
danas u 13:52

majing je napisao/la:

amigo80 je napisao/la:

ne bi ja otpisivao Sigura i Pukija još 
ako će stvano ući Ukrajinci u klub sa nekim parama , prije nego odigramo nešto europe ne vjerujem da će ići ijedan, možda samo jedan ode. Neka Pukstasa jos jednu sezonu s nama. 

 

Vidi cijeli citat


Oni vjerojatno ostaju pomoći izboriti Europu. 

Dovođenje Mathieua je dokaz da Sigur odlazi. 

Puki je u zadnjoj godini ugovora i mi smo klub koji živi od prodaje, tako da dopustiti da ode bez odštete je za u zatvor.

Vidi cijeli citat

mi smo od "zivota od prodaje" zahvaljujuci musavom dosli do "stecaja bez prodaje".

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.575
danas u 13:53

Dobrodoša Mate! Ča Frane naš sanja danas? Ili da onu Đejmijevu viziju uzmen za dokaz?

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.795
danas u 13:53

Ja samo čekam da nam dođe još Robert Gusić na temu pa da izgori sve 

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
  • Najnovije
  • Najčitanije