HNK Hajduk Split 2026./2027.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.230
danas u 14:33

Bulevar je napisao/la:

Jedino pas i Frane znaju sljedeci Grafov potez.

Pametnom dosta !

Vidi cijeli citat

Niko nije vidio Franu i Grafovog psa istovremeno u prostoriji

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Radio Aktiv
Radio Aktiv
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.06.2023.
Poruka: 102
danas u 14:34

Plavo Bili je napisao/la:

Prihvaćena ponuda White bit-a.. 100% provjereno.. Ugovor ide od 01.07

 

Stize zadnji vezni. Trenutno neznam ime

Vidi cijeli citat


Riskira se ban...

anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.106
danas u 14:34

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Bulevar je napisao/la:

Jedino pas i Frane znaju sljedeci Grafov potez.

Pametnom dosta !

Vidi cijeli citat

Niko nije vidio Franu i Grafovog psa istovremeno u prostoriji

Vidi cijeli citat


Upgradeali smo se s insajderima, nakon višegodišnjeg kraajki prijenosnog frižidera smo prešli na živa bića!

A zlobnici govore da klub ne napreduje!

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.996
danas u 14:35

Plavo Bili je napisao/la:

Prihvaćena ponuda White bit-a.. 100% provjereno.. Ugovor ide od 01.07

 

Stize zadnji vezni. Trenutno neznam ime

Vidi cijeli citat


Još bi i za WhiteBit i povjerovao, al ovo za zadnjeg veznog mora bit laž.

[uredio Hajdukovac27 - 26. lipnja 2026. u 15:11]
No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.106
danas u 14:36

Plavo Bili je napisao/la:

Prihvaćena ponuda White bit-a.. 100% provjereno.. Ugovor ide od 01.07

 

Stize zadnji vezni. Trenutno neznam ime

Vidi cijeli citat


a cartoon character holding a sign that says the end is near

[uredio anetisi - 26. lipnja 2026. u 14:37]
rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
stari starac
stari starac
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2024.
Poruka: 230
danas u 14:38

majing je napisao/la:

horog DP je napisao/la:

moželi Žapica iznit sezonu?

Vidi cijeli citat


Još jednu razočaravajuću? Bez problema!

Vidi cijeli citat


S obziron da dvi sezone ni nije uopće igra za nas, razočaravajuća sezona bi bila čak i nekakav napredak.

horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.393
danas u 14:41

Bila bandira je napisao/la:

Ovom klubu treba jaka metla, informacije cure na sve strane, kao na cjedilo.

Nikad profesionalnog kluba od ove seoske zadruge.

I onda se javi Gimli da napokon ništa ne curi.

Ovakvog kluba nema nigdje.

Vidi cijeli citat

ovom klubu treba Frane Žeravica i raport njegovih ljetovanja i avantura da vidimo je li još tko osim kupresa možda bia ugrožen

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.587
danas u 14:42

majing je napisao/la:

amigo80 je napisao/la:

ne bi ja otpisivao Sigura i Pukija još 
ako će stvano ući Ukrajinci u klub sa nekim parama , prije nego odigramo nešto europe ne vjerujem da će ići ijedan, možda samo jedan ode. Neka Pukstasa jos jednu sezonu s nama. 

 

Vidi cijeli citat


Oni vjerojatno ostaju pomoći izboriti Europu. 

Dovođenje Mathieua je dokaz da Sigur odlazi. 

Puki je u zadnjoj godini ugovora i mi smo klub koji živi od prodaje, tako da dopustiti da ode bez odštete je za u zatvor.

Vidi cijeli citat

Ne bih imao ništa protiv da se Rokasu da novi ugovor sa fiksnom odštetom klauzulom.

Mislim da bi sljedeću sezonu mogao lagano ići 12+ golova pod Garciom.

Sigura bi prodao definitivno.

karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.202
danas u 14:44

Na kraju krajeva šta će nam šestica kad smo godinama usavršavali igru bez nje...sve ćemo razjebat 🤭

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.167
danas u 14:45

horog DP je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Ovom klubu treba jaka metla, informacije cure na sve strane, kao na cjedilo.

Nikad profesionalnog kluba od ove seoske zadruge.

I onda se javi Gimli da napokon ništa ne curi.

Ovakvog kluba nema nigdje.

Vidi cijeli citat

ovom klubu treba Frane Žeravica i raport njegovih ljetovanja i avantura da vidimo je li još tko osim kupresa možda bia ugrožen

Vidi cijeli citat


Sve je to lijepo za raju, ali tako profesionalni klubovi ne rade.

  • Najnovije
  • Najčitanije