Tobol Kostanay je napisao/la:
Isti oni koji su zivotom branili tezu da ce Graf do pocetka priprema dovesti par zvjerskih profila, ce mi sad odgovoriti da sta serem kad prijelazni rok jos nije ni poceo.
Pa kad prijelazni rok pocne i ja im ukazem da i dalje nikog nismo doveli, napast ce me da sto serem kad se zna da prava pojacanja vazu do 8.mjeseca i da cemo biti kompletni za 3.pretkolo kad bude najbitnije.
Pa kad dodje 3.pretkolo reci ce mi da sto serem kada se zna da se za prava pojacanja ceka 31.8.
Pa kad dodje 1.9., a mi vec budemo 5,6,7 ili 8 bodova iza Dinama (i Rijeke!) reci ce mi da sta serem kad se zna da moramo cekati da prvo zavrsi prijelazni rok u Turskoj.
Pa kad zavrsi prijelazni rok u Turskoj reci ce mi da sto serem kad Grafinho vec priprema zimski prijelazni rok i iduca sezona je nasa!