HNK Hajduk Split 2026./2027.

maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.636
danas u 14:19

Florence23 je napisao/la:

Još kad bi objavili da je WhiteBit novi sponzor i doveli još koje pojačanje u idućih par dana i imamo se čemu nadati. Nadan se da ovo neko iz kluba čita😁

Vidi cijeli citat


Čita al ne može ti odgovorit

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.233
danas u 14:19

maestro82 je napisao/la:

Yannick Carrasco je napisao/la:

Što kažu?

Je li ovaj novi Bamba ili novi Eduok 🤣

Vidi cijeli citat

Kralju ovaj je bek

Vidi cijeli citat

I onda kažu u Hrvatskoj nema rasizma c-c-c

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.576
danas u 14:20

Ovi novopridošli će bit kakvi budu al Grafu kapa doli za dovođenja ovako rano. Njegovi prehodnici su znali samo prodat (neki ni to) prije euro utakmica. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.393
danas u 14:20

Ne mogu drugo je napisao/la:

toliko je zlobe i zavisti medju forumasima na temi da nas samo frane moze ujedinit.

Vidi cijeli citat

sve dok ne rastavi neki brak

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
Plete34
Plete34
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.05.2023.
Poruka: 574
danas u 14:24

Tobol Kostanay je napisao/la:

Isti oni koji su zivotom branili tezu da ce Graf do pocetka priprema dovesti par zvjerskih profila, ce mi sad odgovoriti da sta serem kad prijelazni rok jos nije ni poceo.

Pa kad prijelazni rok pocne i ja im ukazem da i dalje nikog nismo doveli, napast ce me da sto serem kad se zna da prava pojacanja vazu do 8.mjeseca i da cemo biti kompletni za 3.pretkolo kad bude najbitnije.

Pa kad dodje 3.pretkolo reci ce mi da sto serem kada se zna da se za prava pojacanja ceka 31.8.

Pa kad dodje 1.9., a mi vec budemo 5,6,7 ili 8 bodova iza Dinama (i Rijeke!) reci ce mi da sta serem kad se zna da moramo cekati da prvo zavrsi prijelazni rok u Turskoj.

Pa kad zavrsi prijelazni rok u Turskoj reci ce mi da sto serem kad Grafinho vec priprema zimski prijelazni rok i iduca sezona je nasa!

Vidi cijeli citat


Jesi nam reka!

Pratit ćemo i daljne prognoze😁 

Florence23
Florence23
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.06.2022.
Poruka: 191
danas u 14:25

maestro82 je napisao/la:

Florence23 je napisao/la:

Još kad bi objavili da je WhiteBit novi sponzor i doveli još koje pojačanje u idućih par dana i imamo se čemu nadati. Nadan se da ovo neko iz kluba čita😁

Vidi cijeli citat


Čita al ne može ti odgovorit

Vidi cijeli citat

Žene sve zaje*ale

Dao sam ti dušu, srce sam ti dao...💙
Plavo Bili
Plavo Bili
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.06.2026.
Poruka: 17
danas u 14:30

Prihvaćena ponuda White bit-a.. 100% provjereno.. Ugovor ide od 01.07

 

Stize zadnji vezni. Trenutno neznam ime

Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.123
danas u 14:32

Jedino pas i Frane znaju sljedeci Grafov potez.

Pametnom dosta !

Revolucija i giljotina !
horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.393
danas u 14:32

Plavo Bili je napisao/la:

Prihvaćena ponuda White bit-a.. 100% provjereno.. Ugovor ide od 01.07

 

Stize zadnji vezni. Trenutno neznam ime

Vidi cijeli citat


ova informacija kad nije od Frane je ko da pereš noge s bicvama

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.168
danas u 14:33

Ovom klubu treba jaka metla, informacije cure na sve strane, kao na cjedilo.

Nikad profesionalnog kluba od ove seoske zadruge.

I onda se javi Gimli da napokon ništa ne curi.

Ovakvog kluba nema nigdje.

  • Najnovije
  • Najčitanije