Kale9 je napisao/la:
Jucer je Duple reko kako ovaj Brazilac i moze doci ali da prioritet imaju drugi igraci, dan poslje on vec nas.
Uvijek sam nekako volio da dovedemo nekog brazilca na krilo i zelja mi se ostvaruje ali po ovom sto je Svilov napisao da se nije nametnuo ni u drugoj ligi u Spaniji, nesto sam malo i razocaran da nece bit ono sto sam zamisljo, doduse mozda sam i ja pucao visoko, a zelja mi je bila da imamo neko krilo kao sto ima Šahtar, a ovaj izgleda bas daleko od tog nivoa, ali mozda nas iznenadi.
Sve u svemu jako mi se svida ovo ciscenje kadra i skroz rekonstrukcija ekipe. Najvise ocekujem od malog Sutala, mislim da bi sa svojom trkom mogao bas biti nesto novo za nas vezni red plus ako dode ta šestica jaka onda sam bas zadovoljan.