HNK Hajduk Split 2026./2027.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.232
danas u 17:54

Harisinjo_ze je napisao/la:

Može li neko napisati za tu famoznu sesticu sta je napisao Frane pošto ne mogu otvoriti ovaj njegov profil na x jer nisam registrovan.HZV

Vidi cijeli citat

Ma napisa je samo da će Hajduk razbiti prokletstvo neimanja šestice, nije nikakvo ime spominjao

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.502
danas u 17:55

Harisinjo_ze je napisao/la:

Može li neko napisati za tu famoznu sesticu sta je napisao Frane pošto ne mogu otvoriti ovaj njegov profil na x jer nisam registrovan.HZV

Vidi cijeli citat

Nemamo ime, samo da dolazi šestica. Antuka je doda u komentaru da imamo šesticu, i to kakvu. To je sve šta zasad znamo. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 597
danas u 17:57

Ko zna ko je šestica nek mi pošalje u pp, ako ne udarati ću 159 komentara dnevno 🤣🤣🤣🤣🤏

Bilićev sin
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.108
danas u 17:58

Vrlo provjerena informacija je da Garcia inzistira da mu šesticu igra zadnji vezni.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.502
danas u 18:01

kraajki je napisao/la:

Vrlo provjerena informacija je da Garcia inzistira da mu šesticu igra zadnji vezni.

Vidi cijeli citat

Šta će prevara! 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Garine Van ne gre
Garine Van ne gre
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 20.03.2026.
Poruka: 55
danas u 18:05

Biti ce dobar denilson. Ima dobar video na youtube i statistiku na menageru

 

boggartman
boggartman
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.07.2024.
Poruka: 670
danas u 18:06

Oko Brazilca moram priznat da sam skeptičan, po opisu ni ne djeluje kao krilo nego više desetka ili polušpica. Vidjet ćemo.

Najviše bode u oči to da ima 26 godina a od ozbiljnog nogometa ima sezonu Segunde. Da ima 22/23, okej, ali ovo je već malo, ono...

No, da ne bude sve crno, ovakav moneyball tip transfera je ono što nam treba dugoročno, a i čovjek je možda "late bloomer" i sad tek hvata konce u karijeri, a karijera mu je očito u uzlaznoj putanji. To je ono što smo priželjkivali i prizivali svi ovdje, dovođenje igrača kojima je Hajduk iskorak u karijeri. Nije problem jednom dovest iskusnog veterana s dobrim životopisom, ali mi od ovakvih igrača trebamo živjet.

Ovaj Brazilac, pa Mate Madagaskar, Šutalo, Brutti, ja bi u tu kategoriju svrstao i Racija makar je on od prošlog ljeta ovdje - da samo jedan od svih njih ostvari transfer od recimo 3 milijuna, možda si već relativno blizu nule kad uračunaš ukupne ugovore svih tih igrača skupa.

Evo nadam se da i šestica stvarno dolazi, a uskoro se nadam i krilu.

Edit: my bad, novi bek se uopće ne zove Frane nego Mate ako već prevodim

[uredio boggartman - 26. lipnja 2026. u 18:29]
Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.575
danas u 18:09

Moga bi Garcija igrat tzv. božićno drvo ilitiga pirju; 4-3-2-1 s obziron na trenutne profile igrača?

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 372
danas u 18:14

Loncaru sretno u Belupu

boggartman
boggartman
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.07.2024.
Poruka: 670
danas u 18:14

Bellygunner je napisao/la:

Moga bi Garcija igrat tzv. božićno drvo ilitiga pirju; 4-3-2-1 s obziron na trenutne profile igrača?

Vidi cijeli citat

I meni je palo napamet, to ili romb 4-1-2-1-2, ali tad bi valjda morao startat ovaj Francuz na desnom beku jer ipak mora ti neko držat širinu, Hrgović je dobar za to lijevo ali Hodak mislim da baš i ne.

Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
  • Najnovije
  • Najčitanije