HNK Hajduk Split 2026./2027.

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 598
danas u 17:57

Ko zna ko je šestica nek mi pošalje u pp, ako ne udarati ću 159 komentara dnevno 🤣🤣🤣🤣🤏

Bilićev sin
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.108
danas u 17:58

Vrlo provjerena informacija je da Garcia inzistira da mu šesticu igra zadnji vezni.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.502
danas u 18:01

kraajki je napisao/la:

Vrlo provjerena informacija je da Garcia inzistira da mu šesticu igra zadnji vezni.

Vidi cijeli citat

Šta će prevara! 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Garine Van ne gre
Garine Van ne gre
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 20.03.2026.
Poruka: 55
danas u 18:05

Biti ce dobar denilson. Ima dobar video na youtube i statistiku na menageru

 

boggartman
boggartman
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.07.2024.
Poruka: 670
danas u 18:06

Oko Brazilca moram priznat da sam skeptičan, po opisu ni ne djeluje kao krilo nego više desetka ili polušpica. Vidjet ćemo.

Najviše bode u oči to da ima 26 godina a od ozbiljnog nogometa ima sezonu Segunde. Da ima 22/23, okej, ali ovo je već malo, ono...

No, da ne bude sve crno, ovakav moneyball tip transfera je ono što nam treba dugoročno, a i čovjek je možda "late bloomer" i sad tek hvata konce u karijeri, a karijera mu je očito u uzlaznoj putanji. To je ono što smo priželjkivali i prizivali svi ovdje, dovođenje igrača kojima je Hajduk iskorak u karijeri. Nije problem jednom dovest iskusnog veterana s dobrim životopisom, ali mi od ovakvih igrača trebamo živjet.

Ovaj Brazilac, pa Mate Madagaskar, Šutalo, Brutti, ja bi u tu kategoriju svrstao i Racija makar je on od prošlog ljeta ovdje - da samo jedan od svih njih ostvari transfer od recimo 3 milijuna, možda si već relativno blizu nule kad uračunaš ukupne ugovore svih tih igrača skupa.

Evo nadam se da i šestica stvarno dolazi, a uskoro se nadam i krilu.

Edit: my bad, novi bek se uopće ne zove Frane nego Mate ako već prevodim

[uredio boggartman - 26. lipnja 2026. u 18:29]
Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.576
danas u 18:09

Moga bi Garcija igrat tzv. božićno drvo ilitiga pirju; 4-3-2-1 s obziron na trenutne profile igrača?

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 372
danas u 18:14

Loncaru sretno u Belupu

boggartman
boggartman
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.07.2024.
Poruka: 670
danas u 18:14

Bellygunner je napisao/la:

Moga bi Garcija igrat tzv. božićno drvo ilitiga pirju; 4-3-2-1 s obziron na trenutne profile igrača?

Vidi cijeli citat

I meni je palo napamet, to ili romb 4-1-2-1-2, ali tad bi valjda morao startat ovaj Francuz na desnom beku jer ipak mora ti neko držat širinu, Hrgović je dobar za to lijevo ali Hodak mislim da baš i ne.

Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.202
danas u 18:15

Gimli91 je napisao/la:

Ko zna ko je šestica nek mi pošalje u pp, ako ne udarati ću 159 komentara dnevno 🤣🤣🤣🤣🤏

Vidi cijeli citat

Samo ti nemoj pp slat i sve 5 😅

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.304
danas u 18:16

Garine Van ne gre je napisao/la:

Biti ce dobar denilson. Ima dobar video na youtube i statistiku na menageru

 

Vidi cijeli citat

Dobar je bio Denilson ali dolazi Dalisson.

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
  • Najnovije
  • Najčitanije