HNK Hajduk Split 2026./2027.

Maledetto
Maledetto
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.06.2026.
Poruka: 7
danas u 09:19

A Bože dragi divote, tek se probudio i skuvao kavu i odmah 💣💣

 

Shvatio sam da sam transferoseksualac, najsritniji sam u ovo doba godine

idem kroz grad i mislim na igrače, zaboli me qrac kolike su im plaće
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.171
danas u 09:21

Od Dalissona iman najveća očekivanja i nadan se da nije posudba na kojoj njihov SD inzistira.

De Moral ima povijest ozljeda ,nisu ozbiljne al su česte 

Sretno obojici al prvo liječnički  .

 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.207
danas u 09:22

Hajdukovac27 je napisao/la:

Ako ništa igraci dolaze na vrijeme.

Neke ekstraklase se u ovo vrijeme još ne mogu dovest.

Sretno nam svima skupa, još u ponedjeljak je sve bilo depresivno i Garcia je morao igrat da nas ima 11 na 11.

Vidi cijeli citat


To je trenutno naša realnost. Pretpostavljam da će doć dosta novih igrača uz nizak rizik, a potencijalom da budu pojačanja. Recimo da dovedemo oko 8 novih igrača ka šta se najavljivalo i 2-3 ispadnu top, 2-3 solidni i 2-3 flop, to bi na kraju bija dobar posal. Naravno postoji mogućnost i da imamo samo 3-4 solidna i 4 flopa jbg.

Ekstraklase nećemo ni dovodit bez Nosova. 

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
Robert De niro
Robert De niro
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.07.2021.
Poruka: 2.692
danas u 09:23

Jooj koje bombetine💣

Dinamo spavaš li mirno?

Ježi li se ikoo

ZELJAN UTAKMICA SRIDOM 🎶🏟️
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.243
danas u 09:23

Bila bandira je napisao/la:

Današnji dan će ostat upamćen kao dan kad je zadnji čavao u lijes zabijen.

Navlači se škart sa svih strana svijeta i rasipa im se još ovo malo novaca što nam je ostalo.

 

Vidi cijeli citat

Bili malo hvališ, malo govoriš zadnji čavao, mozes malo elaborirat?

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
023Zadar
023Zadar
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.07.2025.
Poruka: 868
danas u 09:24

Tako ste po Almeni srali. Da što će mlad igrač iz Arabije, da valja ne bi isa tamo, kakva je to liga, ne igra puno, statistika ništa.

Onda ste plakali za njim.

Samo zato što niste čuli za nekog, ne znači da je škart i ne znači da je ka pojedinac najbolji, ali MOZDA su svi ti kad ih bacis na hrpu ono što će stvorit jebenu momčad kad se sve slozi.

Al idemo srat i dalje 

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.243
danas u 09:24

Jameson je napisao/la:

Od Dalissona iman najveća očekivanja i nadan se da nije posudba na kojoj njihov SD inzistira.

De Moral ima povijest ozljeda ,nisu ozbiljne al su česte 

Sretno obojici al prvo liječnički  .

 

Vidi cijeli citat

Primjetio sam jednu diskrepanciju, ti kažeš da je ovo 5/8, a Silov kaže da se očekuju još 2

Tko je u krivu?

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.171
danas u 09:25

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Današnji dan će ostat upamćen kao dan kad je zadnji čavao u lijes zabijen.

Navlači se škart sa svih strana svijeta i rasipa im se još ovo malo novaca što nam je ostalo.

 

Vidi cijeli citat

Bili malo hvališ, malo govoriš zadnji čavao, mozes malo elaborirat?

Vidi cijeli citat


Nemoj da elaborira išta molim te

[uredio Jameson - 27. lipnja 2026. u 09:26]
Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Obični d0d0
Obični d0d0
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.05.2020.
Poruka: 2.040
danas u 09:26

Mene samo zanima koliko će Alfiju trebat dok se sjeti naslova da je ovaj dobio "neMoralnu" ponudu od Hakduka.

Svim pridošlicama dobrodošlica i sretno. Nisam sretan ni s jednim ponaosob, ali za sve pohvale je što se igrači dovode na vrijeme. Hajduku, kojem Europa mora biti apsolutni prioritet, prosječan igrač u šestom mjesecu znači više nego iznadprosječan u osmom. 

Kamp > Stadion 🔴🔵
Maledetto
Maledetto
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.06.2026.
Poruka: 7
danas u 09:30

Ja sam prezadovoljan sa ovakvim dovođenjima, nijedan tu nije levat nego profi igrači iz nizozemske i francuske prve lige i iz druge španjolske u kojoj bi mi bili u donjoj polovici ljestvice

Svi će trčat, svi znaju igrat, ja to gledam iz perspektive da smo mi kao ekipa bili anemični bolesnik na samrti kojem hitno treba transfuzija a s ovim momcima dobijamo svježu krv da bar možemo ustat i namigivat medicinskim sestrama

 

Možda i klepimo koju ako dođu još dvije bombastične doze ginsenga recimo

 

[uredio Maledetto - 27. lipnja 2026. u 09:31]
idem kroz grad i mislim na igrače, zaboli me qrac kolike su im plaće
  • Najnovije
  • Najčitanije