HNK Hajduk Split 2026./2027.

Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 522
danas u 09:30

I cudilo me kako Garcia moze bit onako miran i zadovoljan s obzirom na kadar koji ima u izjavi koji je da prije odlaska u Sloveniji. Zna je da igraci stizu. 
Nisam odusevljen sta nijednog Hrvata i Balkanca nema na vidiku, ali mozda ovaj novi put donese nesto pozitivno, sve drugo smo vec probali i bija je corak.

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.171
danas u 09:32

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Od Dalissona iman najveća očekivanja i nadan se da nije posudba na kojoj njihov SD inzistira.

De Moral ima povijest ozljeda ,nisu ozbiljne al su česte 

Sretno obojici al prvo liječnički  .

 

Vidi cijeli citat

Primjetio sam jednu diskrepanciju, ti kažeš da je ovo 5/8, a Silov kaže da se očekuju još 2

Tko je u krivu?

Vidi cijeli citat


Silov nije računa jednoga šta dolazi posli Zile

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.207
danas u 09:33

Ja virujem Grafu i njegovu odabiru. To je jedino šta ka navijač mogu.  Neman šta bit sritan ili nesritan. Sritan san jedino šta ćemo se ekipirat brže nego zadnjih neznan koliko godina. 

O kvaliteti dovedenih igrača sudit ću nakon određenog uzorka odigranih utakmica ka i Grafu nakon bar 2-3 prelazna roka. Dotad imaju podršku.

[uredio karolpraženica - 27. lipnja 2026. u 09:34]
U našem malom mistu, živi jedan kralj...
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.171
danas u 09:36

Najveći problem je onaj kojeg smo znali i ranije. 

Mi smo u tranzitnom periodu koji je mora doc i nije Hajduk iznimka po tom pitanju.

Garcia mora uigrat jednu potpuno novu momčad a vrimena baš i nema.

Obrana je naravno prva i najteža.  Dobro je da dovodimo igrače koji su sa tehnikom na ti a nogometna inteligencija je na mistu jer za trenere mehanizama su to jako bitne stvari naravno uz fizikalije.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.173
danas u 09:38

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Današnji dan će ostat upamćen kao dan kad je zadnji čavao u lijes zabijen.

Navlači se škart sa svih strana svijeta i rasipa im se još ovo malo novaca što nam je ostalo.

 

Vidi cijeli citat

Bili malo hvališ, malo govoriš zadnji čavao, mozes malo elaborirat?

Vidi cijeli citat


Mali francuz je dobar, ali šta je ovo, igrači od 26 godina koji ne mogu u drugoj španjolskoj igrat.

Smrdi, smrdi, užasno smrdi.

Vrijeme će pokazat, ali poznajući prošlost, nisam optimističan.

FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 155
danas u 09:39

Podrška Robertu Grafu. Podrška Gonzalu Karnišli

boggartman
boggartman
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.07.2024.
Poruka: 671
danas u 09:39

Dakle, ako sam dobro shvatio čitajući zadnjih par stranica, osim ovog Del Morala dolazi još jedan zadnji vezni, Brazilac iz Ferencvaroša?

Čitao sam članak na Indexu o ovom Del Moralu, definitivno očekujem više od njega nego od Dalissona. I da, igrači iz druge španjolske nam mogu biti itekako korisni, a to vrijedi još više zato što su došli na vrijeme, 2 tjedna prije prve europske utakmice (koja je nikad ranije).

Nema nikakve garancije da Graf radi dobar posao, ali dovode se igrači koji odgovaraju treneru, na pozicije gdje su novi igrači potrebni, s karakteristikama koje fale ekipi, i to sve konačno NA VRIJEME. Ovo još nismo probali, ili ja ne pamtim kad zadnje jesmo, pa ćemo vidjet jel čemu.

A izgleda da još nije gotovo s dolascima prije Žiline. Nakon tih utakmica očekujem prodaju Sigura, Pukštasa i vjerojatno još jednog od mladih, kao i odlazak možda još kojeg igrača, te još dolazaka.

Ne bi me iznenadilo da Graf, uz dovođenje ovih moneyball igrača, svejedno vreba i "kapitalce" krajem prijelaznog roka, što nije uopće loše ako si već manje-više definirao kadar prije toga.

Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.579
danas u 09:42

FraneZeravica je napisao/la:

Podrška Robertu Grafu. Podrška Gonzalu Karnišli

Vidi cijeli citat

Koji je to? 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 623
danas u 09:44

Jadni Mate s pjace, sad će morati 3 sata video skautinga napravit za redaljku dovedenih igrača

Del moral  mi pari šestica za u paru s drugim šesticom, ne solo šestica, stabilan igrač, nije drvosječa, a nije ni neki samo play ka Hugo 

Jedino to za ozljede s mišićima me brine, ali dobro

[uredio Gimli91 - 27. lipnja 2026. u 09:49]
Bilićev sin
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.115
danas u 09:51

Robert De niro je napisao/la:

Jooj koje bombetine💣

Dinamo spavaš li mirno?

Ježi li se ikoo

Vidi cijeli citat


Kolega opet ste pod opijatima, ne igramo protiv Dynamo Kieva nego Pafosa, i to ako izbacimo slovačke alkoholičare.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
  • Najnovije
  • Najčitanije