Dakle, ako sam dobro shvatio čitajući zadnjih par stranica, osim ovog Del Morala dolazi još jedan zadnji vezni, Brazilac iz Ferencvaroša?
Čitao sam članak na Indexu o ovom Del Moralu, definitivno očekujem više od njega nego od Dalissona. I da, igrači iz druge španjolske nam mogu biti itekako korisni, a to vrijedi još više zato što su došli na vrijeme, 2 tjedna prije prve europske utakmice (koja je nikad ranije).
Nema nikakve garancije da Graf radi dobar posao, ali dovode se igrači koji odgovaraju treneru, na pozicije gdje su novi igrači potrebni, s karakteristikama koje fale ekipi, i to sve konačno NA VRIJEME. Ovo još nismo probali, ili ja ne pamtim kad zadnje jesmo, pa ćemo vidjet jel čemu.
A izgleda da još nije gotovo s dolascima prije Žiline. Nakon tih utakmica očekujem prodaju Sigura, Pukštasa i vjerojatno još jednog od mladih, kao i odlazak možda još kojeg igrača, te još dolazaka.
Ne bi me iznenadilo da Graf, uz dovođenje ovih moneyball igrača, svejedno vreba i "kapitalce" krajem prijelaznog roka, što nije uopće loše ako si već manje-više definirao kadar prije toga.