HNK Hajduk Split 2026./2027.

WallDeNino
WallDeNino
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.01.2015.
Poruka: 2.738
danas u 10:18

Update:

Silić(Ivušić)

Acapandie(Hodak)-Marešić(Skelin,Gabrić)-Van Hoorenbeeck(Raci)-Hrgović(Melnjak)

Pajaziti(Brruti)-Del Moral(Žaper)

RW?(Brajković)-Dalisson(Skoko,Šutalo)-LW?(Guram,Bamba)

Šego(Livaja)

Znači out:Šarlija,Sigur,Karačić,Guillamon,Krovinović,Rebić,Almena,Pukštas

Fale još: 2 startna krila

[uredio WallDeNino - 27. lipnja 2026. u 10:34]
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 522
danas u 10:19

toniIII je napisao/la:

Dosta miriše na period Jradia, Formičova, Saida. 

Možda se nešto i pogodi ne znam ali meni se više sviđa kombinacija naših mladih uz senatore poput Livaje, Uremovića, Krova, Ivušića(imena su nebitna). 

Ne bih ulazio u priču o prevelikim plaćama i nikakvom rezultatu kojeg nam je dala kombinacija koju ja želim ali nekako mi je logičniji smjer sa par iskusnih provjerenih igrača nego skupljati igrače koji će možda nešto uraditi a vjerojatno neće. 

Vidi cijeli citat

Ja bi najvise volija sastav koji je igra protiv Istre, prosjek godina 22.5 i puno momaka iz akademije

HAJDUK: Silić - Sigur, Mlačić?, Skelin, Hrgović - Guillamon (od 64. Pajaziti), Krovinović - Skoko (od 64. Pukštas) - Almena (od 90+7. Durdov), Šego, Bamba?(od 72. Brajković).

Ali su tu utakmicu izgubili iako su odigrali jednu od boljih. U nogometu je balans sve, triba iskustva uz mladost. I to je ono sta se nadan da ce Garcia napravit, kombinaciju mladih ih škole i iskusnijih pridoslica.

[uredio Jonah - 27. lipnja 2026. u 10:28]
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 623
danas u 10:21

Dugarry u skoku je napisao/la:

Kažu Španjolci da je Del Moral pivote, odnosno šestica, profilno sličan Busquetsu. Voli loptu u nogama, daje balans ekipi i dobar u oduzimanju lopte.

 

Vidi cijeli citat

Neznam, momak više ima nastupa kao centralni vezni nego zadnji

Bilićev sin
ante_spava
ante_spava
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2023.
Poruka: 3.756
danas u 10:25

Gimli91 je napisao/la:

Bome ima on 1.93 visine, nije mi pario tako visok, onaj uspavani sa samo hajduk će bit zadovoljan, on voli mamlaze od 2m

Vidi cijeli citat


Koji to još spava?

Skužajte! Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum! prinesi tekst, ne daji bagri klikove!!! Lile > ip4. Šta niste zabili 3 komada? Niman straja od sumrežne pogibelji, samo od prezira boljih od mene koji će me nadživit!
ante_spava
ante_spava
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2023.
Poruka: 3.756
danas u 10:26

Nisan upratia btw, jel to dijagrama još nismo potirali?

Skužajte! Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum! prinesi tekst, ne daji bagri klikove!!! Lile > ip4. Šta niste zabili 3 komada? Niman straja od sumrežne pogibelji, samo od prezira boljih od mene koji će me nadživit!
)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.693
danas u 10:26

"Del Moral nije desetka, krilo ni veznjak koji se primarno vrednuje kroz golove i asistencije. Njegov profil je drukčiji. To je centralni vezni za balans, duel-igru, zatvaranje prostora i jednostavnu distribuciju"

I nakon krovinovića, krovinović.

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 623
danas u 10:27

ante_spava je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Bome ima on 1.93 visine, nije mi pario tako visok, onaj uspavani sa samo hajduk će bit zadovoljan, on voli mamlaze od 2m

Vidi cijeli citat


Koji to još spava?

Vidi cijeli citat

Pospane oči sa podcasta samo hajduk

Bilićev sin
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.243
danas u 10:28

Ja sam za razliku od zagadura ili suzdržane objektivne hajdučije siguran i uvjeren da će sve do jedan od dovedenih igrača briljirat i biti pogodak 1/1 i da će Garcia od prvog dana ustrojit ekipu ko postrojbu i da će sve prštat od lepršave igre 

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
bocko11
bocko11
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 153
danas u 10:28

I jos jedna dobra stvar u vezi ovih novih igraca je da je ocigledno da otpisana trojica i ako ostanu u hajduku nece vidit minute.

Pa ako in je draze jos posidit sezonu za tu lovu koju primaju u nas i srusit si pregovaracku moc za iduce lito za neku lovu drugdi onda ok, jer i sarlija i krov virujen da sad mogu nac ugovor negdi vanka za bar 60-70 posto ovog sta imaju u hajduku, bar na racun cv-a. 

Hugo tesko da bi i pola uvatia negdi tkd on vjer nece nigdi. Iako on je najmladi, i ako zeli pokrenit karijeru triba ic negdi di ce igrat

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.507
danas u 10:29

)))ujko((( je napisao/la:

"Del Moral nije desetka, krilo ni veznjak koji se primarno vrednuje kroz golove i asistencije. Njegov profil je drukčiji. To je centralni vezni za balans, duel-igru, zatvaranje prostora i jednostavnu distribuciju"

I nakon krovinovića, krovinović.

Vidi cijeli citat

Je, Krovinoviću je srednje ime duel-igra. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
  • Najnovije
  • Najčitanije