toniIII je napisao/la:
Dosta miriše na period Jradia, Formičova, Saida.
Možda se nešto i pogodi ne znam ali meni se više sviđa kombinacija naših mladih uz senatore poput Livaje, Uremovića, Krova, Ivušića(imena su nebitna).
Ne bih ulazio u priču o prevelikim plaćama i nikakvom rezultatu kojeg nam je dala kombinacija koju ja želim ali nekako mi je logičniji smjer sa par iskusnih provjerenih igrača nego skupljati igrače koji će možda nešto uraditi a vjerojatno neće.
Vidi cijeli citat
Ja bi najvise volija sastav koji je igra protiv Istre, prosjek godina 22.5 i puno momaka iz akademije
HAJDUK: Silić - Sigur, Mlačić?, Skelin, Hrgović - Guillamon (od 64. Pajaziti), Krovinović - Skoko (od 64. Pukštas) - Almena (od 90+7. Durdov), Šego, Bamba?(od 72. Brajković).
Ali su tu utakmicu izgubili iako su odigrali jednu od boljih. U nogometu je balans sve, triba iskustva uz mladost. I to je ono sta se nadan da ce Garcia napravit, kombinaciju mladih ih škole i iskusnijih pridoslica.
[uredio Jonah - 27. lipnja 2026. u 10:28]