HNK Hajduk Split 2026./2027.

jose rene higuita
jose rene higuita
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.06.2013.
Poruka: 3.247
danas u 11:54

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Šta su ove dvi objave od Viste

Vidi cijeli citat


Bolbat ante portas

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 626
danas u 11:54

Također, Del Moral je u drugom razredu španjolskog nogometa bio u samom vrhu oduzimanja posjeda i obrambenih akcija, što puno govori o njegovom igračkom profilu.

Bilićev sin
bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.679
danas u 11:57

Del Moral je doveden kao kompenzacija zbog uključenosti LJPV u rad kluba.

Mate se zahvalio Bogu kad je došao u klub.

Očekujemo da će to smanjiti broj ludih golova koji protivnici zabijaju na Poljudu.

FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 157
danas u 11:58

Čavo Ledeni je napisao/la:

Robert De niro je napisao/la:

Ovo je zasad jako dobro.

Dinamo drhti...

Vidi cijeli citat

javlja mi apotekarka da je Boban naručio veće količine Linex Forte i Enterosgel

Vidi cijeli citat


Evo kako stvari stoje...

1josip1
1josip1
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.02.2018.
Poruka: 511
danas u 11:59

Inače tipa poljaci znaju jako dobro pogodit sa španjolcima iz te druge lige, al naravno mi smo Hajduk pa je pretpostavka da će ako dođe bit flop

Bunker na Subicevcu
Bunker na Subicevcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 1.227
danas u 11:59

Vidim da se 90% ljudi zgraza nad ovim dolascima. Pogotovo u nekim fb hajduckim stranicama, index itd. komentarima. Jel moguce da ljudi stvarno bas u toj mjeri nisu svjesni di smo mi i kakve su nam mogucnosti? Valjda nitko nikad u hajduku nije doveo ovoliko igraca prije prve utakmice. Sprdali smo se na pocetku priprema da nas nema za 2 ekipe. I sad kad se dovodi nesto, opet ne valja. 

Naravno da bi svi bili sretniji s vecim klasama, ali to treba platit, a mi novca za to itekako nemamo. Uopće ne vidim drugi moguci nacin trenutno od ovakvih pokušaja. I je bi volio da je mozda jos netko domaci, ali nase igrace slicne kvalitete treba vise platit. Pogotovo iz hnl.  Tu smo di smo i samo se treba nadat da ce se od ovih 8 sta ce doc pogodit sa 3-4 i to bi bio uspjeh. Svaki drugi pogled na ovo je po meni dosta izoblicen i nesvjestan situacije u kojoj se hajduk nalazi

[uredio Bunker na Subicevcu - 27. lipnja 2026. u 12:01]
U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa koji može označit veličinu Hajduka. Hajduk je, ne samo vječan, neuništiv!
s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.115
danas u 12:03

Hajdukovi navijači su debeli idioti. Daleko je Graf od genijalca, ali ovo što radi, radili bi i najpametniji na svijetu na toj poziciji. čovjek treba smanjiti plaće za 25% i u isto vrijeme ojačati ekipu, živi u teškom oksimoronu gdje je jedini način da uspije taj da proba dovesti nekoga tko je u sjeni, malo se pogubio po putu iz x razloga, ali se jako uklapa u način igre i karakter kakav trener preferira.

Hajduk je trenutno sranje po velikoj većini osnova, ali ne bi bilo loše da se pusti čovjeka godinu dana da se vidi kakav je rezultat ove priče.

 

1josip1
1josip1
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.02.2018.
Poruka: 511
danas u 12:03

Antonio Milić je slobodan igrač, šteta da nismo reagirali

Novaljac
Novaljac
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.07.2025.
Poruka: 27
danas u 12:05

1josip1 je napisao/la:

Antonio Milić je slobodan igrač, šteta da nismo reagirali

Vidi cijeli citat

Njega se među prvima povezivalo s nama i tu je stala priča

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 626
danas u 12:07

ja vjerujem da će i bit pravih pojačanja, nekih malo jačih igrača

za mene će to bit ona šestica iz ferenca ako dođe. 

isto tako kad prodamo igrače šta su višak ili talente ka sigur i puki.

ovo sve dosad su dovedeni sistemski igrači za trenerov stil nogometa, ja Bogu hvala ne patim od toga da dovodimo igrača iz španjolskih niželigaša, ni da ga dovedemo iz treće bugarske. To ovi šta nose majce od livaje i slični oni pate od toga. 

nemogu se sjetit kad smo zadnji put više manje bili kadrovirani do službene utakmice (a da radiš potrebnu rekonstrukciju ekipe, ne ubrajam u to villareal i everton, jer smo više manje tada u evropu ušli s kadrom iz proljeća uz par pojačanja ljetnih, to su već bile posložene ekipe)

Bilićev sin
  • Najnovije
  • Najčitanije