HNK Hajduk Split 2026./2027.

Bobby Fischer
Bobby Fischer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.11.2010.
Poruka: 1.078
danas u 12:09

Gonzalo ljubavi treba li ti što!?

zaki
zaki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2010.
Poruka: 1.856
danas u 12:11

Nadam se da će najavljeni odlasci ,a tu prvenstveno mislim na amerikanca i kanađanina biti poslije Žiline, a ne na putu za Slovačku.

Unikat86
Unikat86
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2012.
Poruka: 2.584
danas u 12:14

Dobro, di su videa za ove sta dolazu? Ili ce ih sve u jednom predstaviti?

Onako u stilu Con Aira. Dolaze u Sloveniju u novome busu i kako izlaze iz njega onda ih predstavljaju...

Zadnji ovaj Denilson, vezan ka Steve Buscemi, a Graf drsce dok otkljucaje katanac...

WallDeNino
WallDeNino
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.01.2015.
Poruka: 2.740
danas u 12:21

A di su nam krila?

Maledetto
Maledetto
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.06.2026.
Poruka: 9
danas u 12:21

Men' se čini da smo se zainatili

idem kroz grad i mislim na igrače, zaboli me qrac kolike su im plaće
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.249
danas u 12:22

zaki je napisao/la:

Nadam se da će najavljeni odlasci ,a tu prvenstveno mislim na amerikanca i kanađanina biti poslije Žiline, a ne na putu za Slovačku.

Vidi cijeli citat

Prodavat cemo samo pred kraj roka zato jer se na prave igrače čeka

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 376
danas u 12:24

Gimli91 je napisao/la:

ja vjerujem da će i bit pravih pojačanja, nekih malo jačih igrača

za mene će to bit ona šestica iz ferenca ako dođe. 

isto tako kad prodamo igrače šta su višak ili talente ka sigur i puki.

ovo sve dosad su dovedeni sistemski igrači za trenerov stil nogometa, ja Bogu hvala ne patim od toga da dovodimo igrača iz španjolskih niželigaša, ni da ga dovedemo iz treće bugarske. To ovi šta nose majce od livaje i slični oni pate od toga. 

nemogu se sjetit kad smo zadnji put više manje bili kadrovirani do službene utakmice (a da radiš potrebnu rekonstrukciju ekipe, ne ubrajam u to villareal i everton, jer smo više manje tada u evropu ušli s kadrom iz proljeća uz par pojačanja ljetnih, to su već bile posložene ekipe)

Vidi cijeli citat


Po čemu si ti zaključio da su svi dovedeni igrači sistemski za trenerov stil nogomet i koji je to trenerov stil nogometa?

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.249
danas u 12:25

Biti ću malo licemjeran i skroz sam transparentan s time da sam sad licemjeran

Jer inače hejtam kad se Boga i vjeru petlja u nogomet, ali Bože daj molim te, da Hajduk ove godine s Garciom i Grafom i ovom ekipom ostvari pod minimum isti rezultat kao i prošle 

Pa ja mislim da bi razina gušenja u "struci" i na zidićima bila neviđena

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.225
danas u 12:28

Grofe totalno san se izgubia, previše fontova se otvorilo 😅

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 628
danas u 12:29

CoccoBill je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

ja vjerujem da će i bit pravih pojačanja, nekih malo jačih igrača

za mene će to bit ona šestica iz ferenca ako dođe. 

isto tako kad prodamo igrače šta su višak ili talente ka sigur i puki.

ovo sve dosad su dovedeni sistemski igrači za trenerov stil nogometa, ja Bogu hvala ne patim od toga da dovodimo igrača iz španjolskih niželigaša, ni da ga dovedemo iz treće bugarske. To ovi šta nose majce od livaje i slični oni pate od toga. 

nemogu se sjetit kad smo zadnji put više manje bili kadrovirani do službene utakmice (a da radiš potrebnu rekonstrukciju ekipe, ne ubrajam u to villareal i everton, jer smo više manje tada u evropu ušli s kadrom iz proljeća uz par pojačanja ljetnih, to su već bile posložene ekipe)

Vidi cijeli citat


Po čemu si ti zaključio da su svi dovedeni igrači sistemski za trenerov stil nogomet i koji je to trenerov stil nogometa?

Vidi cijeli citat


stil nogometa je visok posjed i presing, "spori" build up sa stoperima gdje privlačimo protivnika u presing na našu polovicu, tako da ostave više prostora u svojoj polovici i onda kroz par brzih dodavanja idemo u neku kao polukontru i stvaramo šanse, ili presing i postizanje golova iz pogrešaka protivničkih kad im ukrademo loptu blizu gola ili posjed protiv bunkera gdje radimo izolacije za krila koji onda centriraju na prvu stativu ili oko penala na povratnu.

to sam ja primjetio u garcijinom stilu.  

edit a igrači dovedeni dosad

belgijac- brži stoper, livak, tehnički potkovan

del moral-box to box igrač odličan u defenzivnoj tranziciji u kojoj smo mi živo sranje, tj. ne postojimo, neće protivnici neometano moć pucat s 20m (kao albanci npr)

francuz- mlad potencijal, polivalentniji desni bek, nije samo pravocrtan bek

brazilac- međulinijski igrač, može igrat krila, desetku, neznam točno za koju ulogu ga dovode, momak je nešto kao benrahou

 

 

[uredio Gimli91 - 27. lipnja 2026. u 12:34]
Bilićev sin
  • Najnovije
  • Najčitanije