HNK Hajduk Split 2026./2027.

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.583
danas u 12:30

CoccoBill je napisao/la:


Po čemu si ti zaključio da su svi dovedeni igrači sistemski za trenerov stil nogomet i koji je to trenerov stil nogometa?

Vidi cijeli citat

Da se malo više pratilo igru a manje sralo po Garciji i tražilo njegov odlazak, možda bi se i vidija njegov stil. 

Sara perče ti amo

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Duje
Duje
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.06.2024.
Poruka: 92
danas u 12:32

Novaljac je napisao/la:

1josip1 je napisao/la:

Antonio Milić je slobodan igrač, šteta da nismo reagirali

Vidi cijeli citat

Njega se među prvima povezivalo s nama i tu je stala priča

Vidi cijeli citat

Virujen da trazi velike pare i misto startera

Stari Swat
Stari Swat
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 296
danas u 12:34

Duje je napisao/la:

Novaljac je napisao/la:

1josip1 je napisao/la:

Antonio Milić je slobodan igrač, šteta da nismo reagirali

Vidi cijeli citat

Njega se među prvima povezivalo s nama i tu je stala priča

Vidi cijeli citat

Virujen da trazi velike pare i misto startera

Vidi cijeli citat

Ako se pored Marešića boji za misto u sastavu nek ne dolazi.

Nek se zavijore bandire od svile
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 843
danas u 12:36

Jedini za kojeg mislim da bi bio pojacanje je onaj Romeu sto ste spominjali, od ovih nista ne ocekujem, ako netko iznenadi super, pozitivno je svakako sto se na vrijeme dovodi, za mene negativno sto su sve stranci, tesko mi je gledati Hajduk koji je legija stranaca 

Inace sam optimist po prirodi ali godine uz Hajduk su to promijenile, bar sto se Hajduka tice, tako da nemogu shvatiti euforiju kod nekih jer smo nekoga doveli, pa nije ni važno koga, meni ce trebat bar koja dobro odigrana utakmica

Lakat broja 91
Lakat broja 91
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2026.
Poruka: 140
danas u 12:38

Umjereni optimist je napisao/la:

Drhti kurac. Ovo je teški moneyball. Nije da se nismo nagledali toga u prošlosti. Ali ovaj pit je u kombinaciji sa masu mladih igrača iz akademije i sa strane. To jos nismo probali. Veselim se vidjeti kako to izgleda

Vidi cijeli citat

Kako nismo to probali od 2013.-2019.? Svaku sezonu smo završavali u dubokome minusu naspram Rijeke i Dinama, ali u Europi smo dosezali playoff EL uzastopno.

[uredio Lakat broja 91 - 27. lipnja 2026. u 12:39]
Harisinjo_ze
Harisinjo_ze
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.05.2021.
Poruka: 590
danas u 12:40

Niko ne treba padati na guzicu dok ih ne vidimo na djelu.Ali konačno nakon dugog niza godina vidim smisao neki,dovodjenja na vrijeme i plus koliko vidim nije kraj.Još tu famoznu šesticu kad bi doveli plus jedno ili dva krila,da prodano Sigura i da sa ovim ukrajincima ozvaničimo saradnju.HZV

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.038
danas u 12:41

kad ce odlasci preplacenih picaka?

 

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
bocko11
bocko11
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 154
danas u 12:42

Ja se nadan da ce to bit u drugoj polovici osmog. Zasto ih ne iskoristit do kraja? 

Onda u deveti ide reprezentativna pauza koja je od ove godine 3 tjedna u komadu i tu ce bit prilike za jace uigravanje pridoslica koji ionako nisu u reprezentacijama

MikosGaal
MikosGaal
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2023.
Poruka: 511
danas u 12:42

Pojedinci ode imaju previše slobodnog vrimena. 

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.583
danas u 12:44

Ne mogu drugo je napisao/la:

kad ce odlasci preplacenih picaka?

 

Vidi cijeli citat

Ima još vrimena do zatvaranja turskog prijelaznog roka. Ove sezone ćemo opet to čekat al u obrnutom smjeru nego prijašnjih godina i da ti buden iskren, drago mi je da je tako. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
  • Najnovije
  • Najčitanije