HNK Hajduk Split 2026./2027.

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.225
danas u 12:56

Je li odjel za marketing i med. klinika rade vikendom ili moramo čekati ponediljak 😬

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Wickerman11
Wickerman11
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 12
danas u 12:56

karolpraženica je napisao/la:

Evo i Halilhodžić se čudi šta ovaj Mate s Madagaskara radi kod nas nakon Nantesa, očito smo dobro uboli 😄

Vidi cijeli citat

Al smo ga pogodili

Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.175
danas u 12:58

Video predstavljanja ove dvojice, u nekoj španjolskoj kancelariji devetoplasiranog drugoligaša, Dalisson i Moral na razgovoru s direktorom, ovaj im kaže da mu više ne trebaju jer su višak, ovi se vataju za glavu, šta će sad sa karijerama, niti tu ne mogu igrat, tko će ih sad uzet... kad odjednom zabljesne svijetlo sa vrata, ulazi Graf kao Mojsije i nudi im 300 keka po sezoni, ovi pucaju od sreće jer će osigurat još deset godina života na konto ničega.

CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 376
danas u 12:58

gorky16 je napisao/la:

samohajduk1 je napisao/la:

Bog neka nam je na pomoci s ovakvim pojacanjima. Jedino oni s Madagaskara ima potencijal i moze biti dobar trasnfer ovo ostalo ajme majko. Meni ovo izgleda ka slaganje ekipe navrat na nos cisto toliko da se kompletira kadar prije prvih skuzbenih utakmica, to sto stize upitna strana roba nema veze.

Vidi cijeli citat

Zašto dovodenim igračima ne dat par utakmica da ih se vidi  umisto da ih se odmah proglašava upitnima?

 

Vidi cijeli citat


Pa tako je. Samo sto su igraci vec proglasleni sistemskim igraci i igracima bas koji odgovaraju Garciji.

Koja je razlika izmedu te dvije krajnosti?


Emotional_touch
Emotional_touch
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.12.2025.
Poruka: 380
danas u 12:59

MikosGaal je napisao/la:

Pojedinci ode imaju previše slobodnog vrimena. 

Vidi cijeli citat

Imati previse slobodnog vremena nije na odmet (ako se znalacki iskoristi),pogotovo preko vikenda ali visiti na temi po cijeli dan i strapati po 20-30 upisa je fascinantno.

Te kolege ce se sami prepoznati😊

[uredio Emotional_touch - 27. lipnja 2026. u 13:01]
kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.599
danas u 13:00

Vaha je i nama rekao da je Mmae super😉.

Iako, Graf je za Marica dr.

[uredio kemp3 - 27. lipnja 2026. u 13:01]
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.249
danas u 13:01

MikosGaal je napisao/la:

Pojedinci ode imaju previše slobodnog vrimena. 

Vidi cijeli citat

Dosada i višak slobodnog vrimena pokreću svijet

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
kevin
kevin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.11.2005.
Poruka: 1.450
danas u 13:01

gorky16 je napisao/la:

 

Zašto dovodenim igračima ne dat par utakmica da ih se vidi  umisto da ih se odmah proglašava upitnima?

 

Vidi cijeli citat
zato sto dovodite igrače iz drugih, trećih, četvrtih liga.

A oduševljeni ko da su Pele i slični 😂

Još kad neko napiše Dinamo drhti pokraj ovakvih "pojačanja" 

Za koji mj. Ćete tjerati Grada i proklinjati ga kakav vam je škart doveo i ostavio na plaći.

A iako su "vrhunski" igrači vjerojatno nisu baš jeftini

 

Budi Musko Gledaj HNL!
whiteboy
whiteboy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.592
danas u 13:01

Veliki Reset je napisao/la:

Ne razumijem ovu opsjednutost "hrvatima" u Hajduku.  Kao prvo, nacionalnosti nisu stvarne. Izmislili su ih vlastodršci su prije dvjesto godina kako bi učinkovitije ugnjetavali kmetove nakon što je tradicionalno plemstvo izgubilo moć. Nema razlike u čovjeku iz RH, BiH, SAD-a, NR Kine ili JAR.

Kao drugo, igrači koji su ponikli iz RH, i pogotovo oni koji igraju u HNL-u će tražit u prosjeku veće plaće, a HNL klubovi će tražit veće odštete u usporedbi sa stranima.

Naravno da se trebamo fokusirsti na igrače iz Akademije, ali igrač iz akademije i "hrvat" nisu ista stvar. Dva najveća eksponata akademije predstavljaju SAD i Kanadu, a još dvojica igraju za reprezentacije Ukrajine.

Neki nasumični lik iz Segunde ili nešto koji je Kongoanac nije ništa bolji ili lošiji nogimetaš od nasumičnog lika iz Segunde ili nešto kojem kraj imena stoji zastavica RH samo zbog tih zastavica.

Koja je razlika između Tea Barišića i našega Mathieua? Obojica su mladi bekovi iz Ligue 1 koji su uglavnom igrali u B ekipama svojih klubova. Mathieu je čini mi se igrao malo više za prvu ekipu svoga Nantesa nego što je Teo igrao za OL, iako je bio rezerva kapetana kluba. Obojica su reprezentativci svojih država, Teo U21 Hrvatske, a Mathieu senior Madagaskara. Zašto je Barišić bio top posao Rijeke dok je Mathieu rizičan potez s nedokazanim "pingvinom"? Nije li možda zbog boje kože i zastavice kraj imena? 

Jedina je razlika u tome što je tata posla Mišković platio 500k eura za Tea da bi ovome pukli ligamenti unutar par mjeseci. (Ok, naknadna pamet, Bog zna hoće li Mathieu isto nešto slomit) Naravno nitko neće reći da je to loš posao Miškovića jer se ovaj ozlijedio zato što Teo nosi plavi križ na bijeloj majici, a ne plave hlačice.

Ako želite Hajduku dobro, ostavite se Nacionalizma!

Vidi cijeli citat

Moga bi se složit da nisi ovako hrabro pokuša pojednostavnit pitanje kojim se bavi više grana znanosti.

 I da, "Hrvat" se piše velikim slovom, al pretpostavljam da to znaš jer si "Kongoanac" ispravno napisa.

samohajduk1
samohajduk1
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.09.2025.
Poruka: 24
danas u 13:04

gorky16 je napisao/la:

samohajduk1 je napisao/la:

Bog neka nam je na pomoci s ovakvim pojacanjima. Jedino oni s Madagaskara ima potencijal i moze biti dobar trasnfer ovo ostalo ajme majko. Meni ovo izgleda ka slaganje ekipe navrat na nos cisto toliko da se kompletira kadar prije prvih skuzbenih utakmica, to sto stize upitna strana roba nema veze.

Vidi cijeli citat

Zašto dovodenim igračima ne dat par utakmica da ih se vidi  umisto da ih se odmah proglašava upitnima?

 

Vidi cijeli citat

Zato sta su po CVju upitni sta se to ne smi napisat? Ili moramo ka ocajnici pisat bravo Grafe sta dovodis igrace prije prvih sluzbenih utakmica? Nek sam ja u krivu i nek lipo se ti igraci pokazu na terenu da valjaju ja cu se prvi posut pepelom

  • Najnovije
  • Najčitanije