HNK Hajduk Split 2026./2027.

Nicolas Velez
Nicolas Velez
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.05.2024.
Poruka: 419
danas u 13:04

Vahid Halihodžić: “Pa mene to čudi jer je to mlad i jako perspektivan igrač, ne znam kakva je bila situacija s njegovim ugovorom.

Igra desnog beka, može to odigrati u formacijama s tri i četiri u zadnjoj liniji. Ima odličnu brzinu, fizičke karakteristike i moć ponavljanja, ide naprijed i vraća se natrag, ima odličnu fizičku spremu da podnese taj napor. Mlad igrač s Madagaskara, 21 godina… Igrao je kod mene, bio je malo povrijeđen, ali igrao je zadnjih par utakmica sezone. Jako interesantan igrač, nikad nije bilo nikakvih problema s njim. Vrlo fin dečko, radan i ambiciozan.

Igrao je u francuskoj ligi koja je pet puta jača od HNL-a, zašto ne bi mogao igrati tu? U Nantesu je bio kandidat za prvih 11 iako je imao konkurenciju. Ponavljam, stvarno me čudi što je tako mlad i perspektivan igrač došao u Hajduk.”

Nicolas Velez
Nicolas Velez
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.05.2024.
Poruka: 419
danas u 13:04

Vahid Halihodžić: “Pa mene to čudi jer je to mlad i jako perspektivan igrač, ne znam kakva je bila situacija s njegovim ugovorom.

Igra desnog beka, može to odigrati u formacijama s tri i četiri u zadnjoj liniji. Ima odličnu brzinu, fizičke karakteristike i moć ponavljanja, ide naprijed i vraća se natrag, ima odličnu fizičku spremu da podnese taj napor. Mlad igrač s Madagaskara, 21 godina… Igrao je kod mene, bio je malo povrijeđen, ali igrao je zadnjih par utakmica sezone. Jako interesantan igrač, nikad nije bilo nikakvih problema s njim. Vrlo fin dečko, radan i ambiciozan.

Igrao je u francuskoj ligi koja je pet puta jača od HNL-a, zašto ne bi mogao igrati tu? U Nantesu je bio kandidat za prvih 11 iako je imao konkurenciju. Ponavljam, stvarno me čudi što je tako mlad i perspektivan igrač došao u Hajduk.”

Florence23
Florence23
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.06.2022.
Poruka: 195
danas u 13:05

Stvarno je ružno iz dana u dan čitati postove nekih od vas. Vi bi tili da za ovako mal budžet kakav imamo i ovakvom stanju u kojem jesmo radi dobro znanih razloga, dovedemo provjerena imena, imena koja vride po par milijuna €, da se ekipa sklopi na vrime, da već sad ekipa jamči ulazak u grupnu fazu EL ili KL i ravnopravnu borbu za oba trofeja. Žao mi je ali realnost će vas prije ili kasnije udriti.

Dao sam ti dušu, srce sam ti dao...💙
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 4.005
danas u 13:06

kevin je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

 

Zašto dovodenim igračima ne dat par utakmica da ih se vidi  umisto da ih se odmah proglašava upitnima?

 

Vidi cijeli citat
zato sto dovodite igrače iz drugih, trećih, četvrtih liga.

A oduševljeni ko da su Pele i slični 😂

Još kad neko napiše Dinamo drhti pokraj ovakvih "pojačanja" 

Za koji mj. Ćete tjerati Grada i proklinjati ga kakav vam je škart doveo i ostavio na plaći.

A iako su "vrhunski" igrači vjerojatno nisu baš jeftini

 

Vidi cijeli citat


Brini se ti za Dinamo.

Veci si ti pacijent koji komentiras te pacijente koji tako pišu i jos ih ozbiljno shvacas.

 

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.211
danas u 13:07

kemp3 je napisao/la:

Vaha je i nama rekao da je Mmae super😉.

Iako, Graf je za Marica dr.

Vidi cijeli citat

Kakve su šanse da Vaha dva puta zaredom falije? 😅

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
kevin
kevin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.11.2005.
Poruka: 1.450
danas u 13:08

Hajdukovac27 je napisao/la:

 

Brini se ti za Dinamo.

Veci si ti pacijent koji komentiras te pacijente koji tako pišu i jos ih ozbiljno shvacas.

 

Vidi cijeli citat
kod nas je trenutno, dosadno zato sam spekao kokice, i čitam vas ☺️

 

 

Jameson je napisao/la:

 

i ti si bia oduševljen šta Sutalo ide u Hajduk jer kao ne može se u Gnk izboriti za minutažu ni u juiniorima dok nisi shvatia da momak je odbia Gnk i novi ugovor 

 

Postavlja se pitanje zašto se ti uopće uzbuđuješ oko naših "problema "? Dosadno na asfaltu?!

 

Vidi cijeli citat
ponudio.mu se ugovor kao rotacijskom igraču u Dinamu 2 budi realan pa shvati ti to, znači igrač koji je za Dinamo 2 je vama pojačanje 😂 a to da nije igrao stoji, a ako ti je lakše si staviti u glavu da nije igrao zbog ugovora onda vjeruj tome 😂

[uredio kevin - 27. lipnja 2026. u 13:18]
Budi Musko Gledaj HNL!
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.178
danas u 13:09

kevin je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

 

Zašto dovodenim igračima ne dat par utakmica da ih se vidi  umisto da ih se odmah proglašava upitnima?

 

Vidi cijeli citat
zato sto dovodite igrače iz drugih, trećih, četvrtih liga.

A oduševljeni ko da su Pele i slični 😂

Još kad neko napiše Dinamo drhti pokraj ovakvih "pojačanja" 

Za koji mj. Ćete tjerati Grada i proklinjati ga kakav vam je škart doveo i ostavio na plaći.

A iako su "vrhunski" igrači vjerojatno nisu baš jeftini

 

Vidi cijeli citat


i ti si bia oduševljen šta Sutalo ide u Hajduk jer kao ne može se u Gnk izboriti za minutažu ni u juiniorima dok nisi shvatia da momak je odbia Gnk i novi ugovor 

Postavlja se pitanje zašto se ti uopće uzbuđuješ oko naših "problema "? Dosadno na asfaltu?!

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
samohajduk1
samohajduk1
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.09.2025.
Poruka: 24
danas u 13:09

Veliki Reset je napisao/la:

Ne razumijem ovu opsjednutost "hrvatima" u Hajduku.  Kao prvo, nacionalnosti nisu stvarne. Izmislili su ih vlastodršci su prije dvjesto godina kako bi učinkovitije ugnjetavali kmetove nakon što je tradicionalno plemstvo izgubilo moć. Nema razlike u čovjeku iz RH, BiH, SAD-a, NR Kine ili JAR.

Kao drugo, igrači koji su ponikli iz RH, i pogotovo oni koji igraju u HNL-u će tražit u prosjeku veće plaće, a HNL klubovi će tražit veće odštete u usporedbi sa stranima.

Naravno da se trebamo fokusirsti na igrače iz Akademije, ali igrač iz akademije i "hrvat" nisu ista stvar. Dva najveća eksponata akademije predstavljaju SAD i Kanadu, a još dvojica igraju za reprezentacije Ukrajine.

Neki nasumični lik iz Segunde ili nešto koji je Kongoanac nije ništa bolji ili lošiji nogimetaš od nasumičnog lika iz Segunde ili nešto kojem kraj imena stoji zastavica RH samo zbog tih zastavica.

Koja je razlika između Tea Barišića i našega Mathieua? Obojica su mladi bekovi iz Ligue 1 koji su uglavnom igrali u B ekipama svojih klubova. Mathieu je čini mi se igrao malo više za prvu ekipu svoga Nantesa nego što je Teo igrao za OL, iako je bio rezerva kapetana kluba. Obojica su reprezentativci svojih država, Teo U21 Hrvatske, a Mathieu senior Madagaskara. Zašto je Barišić bio top posao Rijeke dok je Mathieu rizičan potez s nedokazanim "pingvinom"? Nije li možda zbog boje kože i zastavice kraj imena? 

Jedina je razlika u tome što je tata posla Mišković platio 500k eura za Tea da bi ovome pukli ligamenti unutar par mjeseci. (Ok, naknadna pamet, Bog zna hoće li Mathieu isto nešto slomit) Naravno nitko neće reći da je to loš posao Miškovića jer se ovaj ozlijedio zato što Teo nosi plavi križ na bijeloj majici, a ne plave hlačice.

Ako želite Hajduku dobro, ostavite se Nacionalizma!

Vidi cijeli citat

Nitko nema nista protiv stranaca ali vec smo imali primjer Osijeka kad je doslo valjda najjace ime po pitanju SD-a u ligu di ju je debelo precijenija i nakrca klub stranim skartom di se oni zadnje dvi sezone bore doslovno za opstanak. Srica nasa pa imamo jaku skolu nogometa pa uvik tu mozemo naci neke unutarnje rezerve pa nam se valjda takve situacije ne mogu dogoditi

[uredio samohajduk1 - 27. lipnja 2026. u 13:09]
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.253
danas u 13:13

kevin je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

 

Zašto dovodenim igračima ne dat par utakmica da ih se vidi  umisto da ih se odmah proglašava upitnima?

 

Vidi cijeli citat
zato sto dovodite igrače iz drugih, trećih, četvrtih liga.

A oduševljeni ko da su Pele i slični 😂

Još kad neko napiše Dinamo drhti pokraj ovakvih "pojačanja" 

Za koji mj. Ćete tjerati Grada i proklinjati ga kakav vam je škart doveo i ostavio na plaći.

A iako su "vrhunski" igrači vjerojatno nisu baš jeftini

 

Vidi cijeli citat

Nađi mi jedan upis oduševljenja oko nekog od igrača koji su došli?

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.178
danas u 13:15

Dokle god dovodimo igrače iz jače lige od HNLa ,nemam problem s time.

Mali Benrahou još može držat lekcije dobrom dijelu naše lige po pitanju tehnike i nogometne inteligencije a i statistički. Danas bi Garciji dosa ka budali pleska pa nije ni čudno šta angazirano Dalissona.  

Većina stavova i pisanja je vezana za neke stereotipe ,još samo fali di su naša dica i te pizdarije .

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
  • Najnovije
  • Najčitanije