HNK Hajduk Split 2026./2027.

Adriano10
Adriano10
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2025.
Poruka: 570
danas u 13:33

Suzdržavam se komentara u zadnje vrijeme, ne želim žugat ni širit negativu, a i više posla imam.

Šta vi očekujete kakav je budući Hajduk?

Da li se ide na moneyball kao Rijeka, ili se stabilizira financije i bori za 3.mjesto sa free igračima, hoćemo opet ubacivat 3,4 juniora svake godine, bitno da se napuni roster pa će masa nešto izbacit, idemo se potuć s Dinamo i Europom?

Ili nema neke logike?

[uredio Adriano10 - 27. lipnja 2026. u 13:34]
15 godina. Nismo prvaci, nismo u Europi, kampa nema, dug isti.
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.039
danas u 13:34

FraneZeravica je napisao/la:

Ne mogu drugo je napisao/la:

kad ce odlasci preplacenih picaka?

 

Vidi cijeli citat


Tako po kapetanu...

Vidi cijeli citat

s njim tria prvo sist.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.176
danas u 13:34

Gimli91 je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

ja vjerujem da će i bit pravih pojačanja, nekih malo jačih igrača

za mene će to bit ona šestica iz ferenca ako dođe. 

isto tako kad prodamo igrače šta su višak ili talente ka sigur i puki.

ovo sve dosad su dovedeni sistemski igrači za trenerov stil nogometa, ja Bogu hvala ne patim od toga da dovodimo igrača iz španjolskih niželigaša, ni da ga dovedemo iz treće bugarske. To ovi šta nose majce od livaje i slični oni pate od toga. 

nemogu se sjetit kad smo zadnji put više manje bili kadrovirani do službene utakmice (a da radiš potrebnu rekonstrukciju ekipe, ne ubrajam u to villareal i everton, jer smo više manje tada u evropu ušli s kadrom iz proljeća uz par pojačanja ljetnih, to su već bile posložene ekipe)

Vidi cijeli citat


Po čemu si ti zaključio da su svi dovedeni igrači sistemski za trenerov stil nogomet i koji je to trenerov stil nogometa?

Vidi cijeli citat


stil nogometa je visok posjed i presing, "spori" build up sa stoperima gdje privlačimo protivnika u presing na našu polovicu, tako da ostave više prostora u svojoj polovici i onda kroz par brzih dodavanja idemo u neku kao polukontru i stvaramo šanse, ili presing i postizanje golova iz pogrešaka protivničkih kad im ukrademo loptu blizu gola ili posjed protiv bunkera gdje radimo izolacije za krila koji onda centriraju na prvu stativu ili oko penala na povratnu.

to sam ja primjetio u garcijinom stilu.  

edit a igrači dovedeni dosad

belgijac- brži stoper, livak, tehnički potkovan

del moral-box to box igrač odličan u defenzivnoj tranziciji u kojoj smo mi živo sranje, tj. ne postojimo, neće protivnici neometano moć pucat s 20m (kao albanci npr)

francuz- mlad potencijal, polivalentniji desni bek, nije samo pravocrtan bek

brazilac- međulinijski igrač, može igrat krila, desetku, neznam točno za koju ulogu ga dovode, momak je nešto kao benrahou

 

 

Vidi cijeli citat


Gimli, ja te pitam jel imas nesto konkretno na čemu temeljis ono sto pises i donosi zakljucke. Nešto da nije chatgpt.


Vidi cijeli citat

O čemu ti pričaš, kakvi jebeni AI? A mislim dobro, ok, graf dovodi bezveze igrače, boli ga kurac jel se uklapaju ili ne garciji, ima zubarinu od toga. Vjerojatno je to "prava"  i jedina istina

Odo na posa,  mislite šta oćete, teren će sve pokazat.

Vidi cijeli citat


Ma uopce se ne primjeti da je post napisan nakon umjetne inteligencije 🤣

Duje
Duje
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.06.2024.
Poruka: 95
danas u 13:37

samočitam je napisao/la:

Nema ovaj Del Moral skoro nikakve poveznice u karakteristikama sa Pukstasom.Ovaj ako igra osmicu igra defanzivniju osmicu, rijetko njemu uopce pada napamet dolazit pred 16 ili odigrati kombinatoriku da stvori sebi priliku za udarac ili ulazak u 16,a ako igra šesticu bliži je Hugu po karakteristikama, i po brzini i po usmjeravanju igre i po stilu skeniranja terena za progresivna dodavanja, ali naravno obrambeno je angažiraniji ,ali ne očekujte terijera a od Huga sam i ja obrambeno bolji..Čudan izbor profila za dovođenje. E sad, da li ce stvarno dovesti jos jednog klasičnog defanzivca za sredinu ,onaj iz Fetenca je takav profil, što nekako summjam nakon ovog dovođenja, ili ce možda Hodaka prebaciti sa beka u sredinu da bude motorin sredine,da ponudi obrambeni i trkački balans u paru sa recimo ovim Španjolcem,Pajazitijem,Šutalom,Brutijem.Onog Dalissona vidim u ulozi lijevog Almene, krila razigravača koje se ne drži linije već međuporostora. Momka iz Francuske kao prvog beka, a Nizozemca kao prvog lijevog stopera, a nekako smatram da bi Marešić mogao tokom sezone početi gubiti zagarantirano mjesto ako se Skelin trgne, taj mali mi ima neki faktor x.

Čini m se logičnim da se još cilja na nekog krilnog napadača i da bi to moglo biti to za ovu sezonu.Btw, baš mi je čudno da mali Lončar nije barem na pripreme pozvan prije otpisa,zanimljiv materijal.

Vidi cijeli citat

Dolazi još jedna šestica drugačijeg profila od spanjolca

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 628
danas u 13:37

Hahahahahahahja a jebote život, jel me trolaš ili? 🤣🤣🤣🤣🤣

Bilićev sin
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.513
danas u 13:40

Gimli91 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Davno je bilo kad san pisa da Graf radi punom parom ,da ne staje, da je zatražia dodatnu skrb za pasa od Hajduka, da priča na mobitel arapski ( Kouka ).. i da je zaradia u startu duplu plaću.

#bitcetogajoš 

Vidi cijeli citat

Ali ja sam mislio da se ne može na vrijeme dovesti treneru pojačanja? Tek kad ispadnemo iz Evrope onda slažeš roster, kako to sad? 

Vidi cijeli citat


Pa zasad i nismo jos doveli nijedno pojacanje.

Ovo sto smo doveli bi bila pojacanja mozda za Rudes.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
redibastioni
redibastioni
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2025.
Poruka: 268
danas u 13:41

Bice zanimljiva ova sezona to je sve sta mogu zakljucit

wizardwedry
wizardwedry
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.07.2024.
Poruka: 73
danas u 13:42

Samo serete, pustite Grafa nek radi pa sudite kad zavrsi bar polusezona.

GOSPE SVETA SAČUVAJ NAS MUKA - BUDI S NAMA MOLI ZA HAJDUKA
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.513
danas u 13:42

Arena je napisao/la:

Plete34 je napisao/la:

)))ujko((( je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

)))ujko((( je napisao/la:

"Del Moral nije desetka, krilo ni veznjak koji se primarno vrednuje kroz golove i asistencije. Njegov profil je drukčiji. To je centralni vezni za balans, duel-igru, zatvaranje prostora i jednostavnu distribuciju"

I nakon krovinovića, krovinović.

Vidi cijeli citat

Je, Krovinoviću je srednje ime duel-igra. 

Vidi cijeli citat


Jednostavna distribucija, zatvaranje prostora fizičkom prisutnošću i manjak golova i asistencija. 80% krovinović. Pardon. U pravu si.

Vidi cijeli citat

Pa krovinovic i je dobar HNL veznjak za 200iljada

Vidi cijeli citat

Ne , Krovinovič nije dobar veznjak za ništa, a kamoli za prvu ligu, a kamoli da mu se plaća...

Čovjek ne može doslovce ništa

Vidi cijeli citat


Joj kad na jesen krene kuknjava za Krovinovicem, bit ce veselo...

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.252
danas u 13:43

Tobol Kostanay je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Davno je bilo kad san pisa da Graf radi punom parom ,da ne staje, da je zatražia dodatnu skrb za pasa od Hajduka, da priča na mobitel arapski ( Kouka ).. i da je zaradia u startu duplu plaću.

#bitcetogajoš 

Vidi cijeli citat

Ali ja sam mislio da se ne može na vrijeme dovesti treneru pojačanja? Tek kad ispadnemo iz Evrope onda slažeš roster, kako to sad? 

Vidi cijeli citat


Pa zasad i nismo jos doveli nijedno pojacanje.

Ovo sto smo doveli bi bila pojacanja mozda za Rudes.

Vidi cijeli citat

Znaci neki igrac nije pojacanje cak i kada nemas nikog na toj poziciji? Ok..

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
  • Najnovije
  • Najčitanije