HNK Hajduk Split 2026./2027.

WallDeNino
WallDeNino
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.01.2015.
Poruka: 2.740
danas u 13:49
NevjerniMitoma
NevjerniMitoma
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.06.2024.
Poruka: 490
danas u 13:55

Tobol Kostanay je napisao/la:

Arena je napisao/la:

Plete34 je napisao/la:

)))ujko((( je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

)))ujko((( je napisao/la:

"Del Moral nije desetka, krilo ni veznjak koji se primarno vrednuje kroz golove i asistencije. Njegov profil je drukčiji. To je centralni vezni za balans, duel-igru, zatvaranje prostora i jednostavnu distribuciju"

I nakon krovinovića, krovinović.

Vidi cijeli citat

Je, Krovinoviću je srednje ime duel-igra. 

Vidi cijeli citat


Jednostavna distribucija, zatvaranje prostora fizičkom prisutnošću i manjak golova i asistencija. 80% krovinović. Pardon. U pravu si.

Vidi cijeli citat

Pa krovinovic i je dobar HNL veznjak za 200iljada

Vidi cijeli citat

Ne , Krovinovič nije dobar veznjak za ništa, a kamoli za prvu ligu, a kamoli da mu se plaća...

Čovjek ne može doslovce ništa

Vidi cijeli citat


Joj kad na jesen krene kuknjava za Krovinovicem, bit ce veselo...

Vidi cijeli citat


Klasicni primjer a jesam vam reka tipa, nakon 2-3 tjedna neprekidnog sranja kako nece doc nitko pa se fulao ceo fudbal, sad prelazak na drugu pricu...

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.177
danas u 13:56

treba nekad i prepoznat trolanje i ne vatat se na pizdarije 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.252
danas u 13:57

NevjerniMitoma je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Arena je napisao/la:

Plete34 je napisao/la:

)))ujko((( je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

)))ujko((( je napisao/la:

"Del Moral nije desetka, krilo ni veznjak koji se primarno vrednuje kroz golove i asistencije. Njegov profil je drukčiji. To je centralni vezni za balans, duel-igru, zatvaranje prostora i jednostavnu distribuciju"

I nakon krovinovića, krovinović.

Vidi cijeli citat

Je, Krovinoviću je srednje ime duel-igra. 

Vidi cijeli citat


Jednostavna distribucija, zatvaranje prostora fizičkom prisutnošću i manjak golova i asistencija. 80% krovinović. Pardon. U pravu si.

Vidi cijeli citat

Pa krovinovic i je dobar HNL veznjak za 200iljada

Vidi cijeli citat

Ne , Krovinovič nije dobar veznjak za ništa, a kamoli za prvu ligu, a kamoli da mu se plaća...

Čovjek ne može doslovce ništa

Vidi cijeli citat


Joj kad na jesen krene kuknjava za Krovinovicem, bit ce veselo...

Vidi cijeli citat


Klasicni primjer a jesam vam reka tipa, nakon 2-3 tjedna neprekidnog sranja kako nece doc nitko pa se fulao ceo fudbal, sad prelazak na drugu pricu...

Vidi cijeli citat

Tobol je onaj lik iz 12 angry men koji će zadnji ostat agitirat

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 523
danas u 13:59

Veliki Reset je napisao/la:

Ne razumijem ovu opsjednutost "hrvatima" u Hajduku.  Kao prvo, nacionalnosti nisu stvarne. Izmislili su ih vlastodršci su prije dvjesto godina kako bi učinkovitije ugnjetavali kmetove nakon što je tradicionalno plemstvo izgubilo moć. Nema razlike u čovjeku iz RH, BiH, SAD-a, NR Kine ili JAR.

Kao drugo, igrači koji su ponikli iz RH, i pogotovo oni koji igraju u HNL-u će tražit u prosjeku veće plaće, a HNL klubovi će tražit veće odštete u usporedbi sa stranima.

Naravno da se trebamo fokusirsti na igrače iz Akademije, ali igrač iz akademije i "hrvat" nisu ista stvar. Dva najveća eksponata akademije predstavljaju SAD i Kanadu, a još dvojica igraju za reprezentacije Ukrajine.

Neki nasumični lik iz Segunde ili nešto koji je Kongoanac nije ništa bolji ili lošiji nogimetaš od nasumičnog lika iz Segunde ili nešto kojem kraj imena stoji zastavica RH samo zbog tih zastavica.

Koja je razlika između Tea Barišića i našega Mathieua? Obojica su mladi bekovi iz Ligue 1 koji su uglavnom igrali u B ekipama svojih klubova. Mathieu je čini mi se igrao malo više za prvu ekipu svoga Nantesa nego što je Teo igrao za OL, iako je bio rezerva kapetana kluba. Obojica su reprezentativci svojih država, Teo U21 Hrvatske, a Mathieu senior Madagaskara. Zašto je Barišić bio top posao Rijeke dok je Mathieu rizičan potez s nedokazanim "pingvinom"? Nije li možda zbog boje kože i zastavice kraj imena? 

Jedina je razlika u tome što je tata posla Mišković platio 500k eura za Tea da bi ovome pukli ligamenti unutar par mjeseci. (Ok, naknadna pamet, Bog zna hoće li Mathieu isto nešto slomit) Naravno nitko neće reći da je to loš posao Miškovića jer se ovaj ozlijedio zato što Teo nosi plavi križ na bijeloj majici, a ne plave hlačice.

Ako želite Hajduku dobro, ostavite se Nacionalizma!

Vidi cijeli citat


Hugo, Edgar, Moufi, Diallo, Odjidja, Benrahou, Bamba, Ferro, Laszlo, Awaziem, Dimitrov, Fossati, Lovrenčić, Anello, Eduok, Kacaniklic, Diamantakos, Jairo, Ruslyn


Koji od ovih su bili pojacanja za Hajduk i koliko je Hajduk zaradio kad su otisli?

 

Nije stvar nacionalizma, samo neki od nas pamte sta su stranci u proslosti donili , malo i nista. Cinjenica je da se regionalni i domaci igraci bolje uklapaju u Hajduk. Vise je donija Hajduku jedan Ismajli na kojem si zaradija 2.5 milijuna ili Mlakar na kojem si zaradija 3 milijuna (obojica regionalni igraci), nakon sta su imali znacajne uloge na terenu, nego vecina gore navedenih stranaca. I na Atanasovu si nesto zaradija, Grgicu isto.

Je, domaci izdajnici Hrvati su ukopali Hajduk zadnjih godina, ali samo zato sta im se dozvolilo. Da smo bili normalan i profesionalan klub, svi bi se oni ponasali ko Melnjak, a ne koristili Hajduk ko privatnu prciju u kojoj mogu radit sta ih volja.



[uredio Jonah - 27. lipnja 2026. u 14:00]
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.177
danas u 14:00

Čitan ovog Halihodzica, Vahu ... hvali ovog našeg s Madagaskara. 

Šta je taj Vaha i koji je on kuradz napravia u životu da sad i on daje neki osvrt ?! Svašta 

Još samo fali da se javi neki iz Španjolske sta ce cili život bavi nogometom i pohvali Dalissona ili De Morala.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
leonida.trolstoy
leonida.trolstoy
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.02.2026.
Poruka: 301
danas u 14:02

Tobol Kostanay je napisao/la:
Pa zasad i nismo jos doveli nijedno pojacanje.

Ovo sto smo doveli bi bila pojacanja mozda za Rudes.

Vidi cijeli citat


jako si sklon lakonskoj relativizaciji i obezvjeđivanju drugih. 

kad je u veljači pobjegao gogi bilo je kako neće hajduk nać sportskoga do ljeta.

onda kad je graf ipak angažiran u travnju bio je da je tudum iz druge poljske.

kad je najavljena opsežna rekonstrukcija igračkog kadra govorilo se da se to ne može.

pa i kad je otpisalo trojicu (samo primjer) teza je bila 'ma igrat će ipak oni i prvu 9.7.'

onda se uvjeravalo hajdučiju da nije moguće dopuniti roster do prve 9.7.

evo samo mali podsjetnik na 16.06.

leonida.trolstoy je napisao/la:
krovinović je izašao protiv tobola na poljud tri dana nakon potpisa ugovora. to mi govori da ima vremena i za krila i za šesticu.

nekako slutim da će roster već 3.7. do kad ga je nužno prijaviti uefi biti poprilično drugačiji nego danas (16.06.). uostalom, transfer window se i ne otvara nego tek za deset dana. 

Vidi cijeli citat

Tobol Kostanay je napisao/la:
3.7. kad sve bude isto kao i sad ces pisati da je prijelazni rok tek otvorio i da si uvjeren da ce roster biti kompletiran do drugog pretkola.

I tako dalje, dok ne dodjemo do onog klasika da pravi igraci vazu do 31.8. i da se ceka kraj prijelaznog roka u Turskoj. 

Vidi cijeli citat

sad kad graf dokazuje da nije lagao kad je na predstavljanju u travnju rekao da 'ima listu igrača po pozicijama' - e sad ni reprezentativci mlade francuske repke nisu pojačanja.

///

poanta ovog upisa: 

još ništa nisi vidio.

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 845
danas u 14:03

kevin je napisao/la:

[kod nas je trenutno, dosadno zato sam spekao kokice, i čitam vas ☺️

 

Vidi cijeli citat

 Kod vas je uvijek dosadno 

CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 379
danas u 14:03

Jameson je napisao/la:

Čitan ovog Halihodzica, Vahu ... hvali ovog našeg s Madagaskara. 

Šta je taj Vaha i koji je on kuradz napravia u životu da sad i on daje neki osvrt ?! Svašta 

Još samo fali da se javi neki iz Španjolske sta ce cili život bavi nogometom i pohvali Dalissona ili De Morala.

Vidi cijeli citat


Procitaj sto je rekao za Mmaeea

Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.634
danas u 14:04

Vaha as, posra se po nama i pohvalio igraca kojeg smo doveli. 

Zadovoljan sam. 

  • Najnovije
  • Najčitanije