HNK Hajduk Split 2026./2027.

Duje
Duje
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.06.2024.
Poruka: 97
danas u 14:06

Jameson je napisao/la:

Čitan ovog Halihodzica, Vahu ... hvali ovog našeg s Madagaskara. 

Šta je taj Vaha i koji je on kuradz napravia u životu da sad i on daje neki osvrt ?! Svašta 

Još samo fali da se javi neki iz Španjolske sta ce cili život bavi nogometom i pohvali Dalissona ili De Morala.

Vidi cijeli citat

Meni također nije jasno što su hrvatski mediji opsjednuti njime. Lik se redovno posvađa s upravom ili predsjenikom gdje god dođe i nakon 6 mjeseci dobije otkaz.

samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 307
danas u 14:07

Duje je napisao/la:

samočitam je napisao/la:

Nema ovaj Del Moral skoro nikakve poveznice u karakteristikama sa Pukstasom.Ovaj ako igra osmicu igra defanzivniju osmicu, rijetko njemu uopce pada napamet dolazit pred 16 ili odigrati kombinatoriku da stvori sebi priliku za udarac ili ulazak u 16,a ako igra šesticu bliži je Hugu po karakteristikama, i po brzini i po usmjeravanju igre i po stilu skeniranja terena za progresivna dodavanja, ali naravno obrambeno je angažiraniji ,ali ne očekujte terijera a od Huga sam i ja obrambeno bolji..Čudan izbor profila za dovođenje. E sad, da li ce stvarno dovesti jos jednog klasičnog defanzivca za sredinu ,onaj iz Fetenca je takav profil, što nekako summjam nakon ovog dovođenja, ili ce možda Hodaka prebaciti sa beka u sredinu da bude motorin sredine,da ponudi obrambeni i trkački balans u paru sa recimo ovim Španjolcem,Pajazitijem,Šutalom,Brutijem.Onog Dalissona vidim u ulozi lijevog Almene, krila razigravača koje se ne drži linije već međuporostora. Momka iz Francuske kao prvog beka, a Nizozemca kao prvog lijevog stopera, a nekako smatram da bi Marešić mogao tokom sezone početi gubiti zagarantirano mjesto ako se Skelin trgne, taj mali mi ima neki faktor x.

Čini m se logičnim da se još cilja na nekog krilnog napadača i da bi to moglo biti to za ovu sezonu.Btw, baš mi je čudno da mali Lončar nije barem na pripreme pozvan prije otpisa,zanimljiv materijal.

Vidi cijeli citat

Dolazi još jedna šestica drugačijeg profila od spanjolca

Vidi cijeli citat

Super, takvog veznjaka nažalost nemamo u kadru.Ako ne racunamo današnjeg Žapera, svi znamo da nama baš treba duel igrača u sredini, fizičkih,jakih na nogama i u glavi, tu patimo.Imamo svih profila osim toga, i trkača, i onih sa plućima,i tehničara,i metronoma,i razigravača, polivalentnih, i prgavih i mirnih,ali bome pametnog duel igrača kojem nije strano ni dodati progresivno ni za lijek.Nije problem imati želju za duelom ,ni nabaciti mišiće i masu za duel, za tu poziciju treba itekako znanja ,za tajming,pozicioniranje naspram protivnika, anticipaciju.Trenutno najbitnija pozicija u modernom nogometu, i sve teža pozicija za popuniti, masu momčadi tu radi kompromise ili "izmišlja" igrače, nešto kao za današnje bekovske pozicije.

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.178
danas u 14:09

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Čitan ovog Halihodzica, Vahu ... hvali ovog našeg s Madagaskara. 

Šta je taj Vaha i koji je on kuradz napravia u životu da sad i on daje neki osvrt ?! Svašta 

Još samo fali da se javi neki iz Španjolske sta ce cili život bavi nogometom i pohvali Dalissona ili De Morala.

Vidi cijeli citat

Meni također nije jasno što su hrvatski mediji opsjednuti njime. Lik se redovno posvađa s upravom ili predsjenikom gdje god dođe i nakon 6 mjeseci dobije otkaz.

Vidi cijeli citat


Ma strašno.  Ko je on da priča o igračima Nantesa? Radije bi tražila mišljenje Vlade ili Kruna.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Stari Swat
Stari Swat
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 298
danas u 14:10

Kakvih sve pacijenata ima na ovom forumu.... a forum je obecana zemlja u odnosu na drustvene mreze.

Nek se zavijore bandire od svile
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.517
danas u 14:12

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Davno je bilo kad san pisa da Graf radi punom parom ,da ne staje, da je zatražia dodatnu skrb za pasa od Hajduka, da priča na mobitel arapski ( Kouka ).. i da je zaradia u startu duplu plaću.

#bitcetogajoš 

Vidi cijeli citat

Ali ja sam mislio da se ne može na vrijeme dovesti treneru pojačanja? Tek kad ispadnemo iz Evrope onda slažeš roster, kako to sad? 

Vidi cijeli citat


Pa zasad i nismo jos doveli nijedno pojacanje.

Ovo sto smo doveli bi bila pojacanja mozda za Rudes.

Vidi cijeli citat

Znaci neki igrac nije pojacanje cak i kada nemas nikog na toj poziciji? Ok..

Vidi cijeli citat


Na kojoj to poziciji nemamo nijednig igraca, a da smo doveli novog?

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.517
danas u 14:15

leonida.trolstoy je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:
Pa zasad i nismo jos doveli nijedno pojacanje.

Ovo sto smo doveli bi bila pojacanja mozda za Rudes.

Vidi cijeli citat


jako si sklon lakonskoj relativizaciji i obezvjeđivanju drugih. 

kad je u veljači pobjegao gogi bilo je kako neće hajduk nać sportskoga do ljeta.

onda kad je graf ipak angažiran u travnju bio je da je tudum iz druge poljske.

kad je najavljena opsežna rekonstrukcija igračkog kadra govorilo se da se to ne može.

pa i kad je otpisalo trojicu (samo primjer) teza je bila 'ma igrat će ipak oni i prvu 9.7.'

onda se uvjeravalo hajdučiju da nije moguće dopuniti roster do prve 9.7.

evo samo mali podsjetnik na 16.06.

leonida.trolstoy je napisao/la:
krovinović je izašao protiv tobola na poljud tri dana nakon potpisa ugovora. to mi govori da ima vremena i za krila i za šesticu.

nekako slutim da će roster već 3.7. do kad ga je nužno prijaviti uefi biti poprilično drugačiji nego danas (16.06.). uostalom, transfer window se i ne otvara nego tek za deset dana. 

Vidi cijeli citat

Tobol Kostanay je napisao/la:
3.7. kad sve bude isto kao i sad ces pisati da je prijelazni rok tek otvorio i da si uvjeren da ce roster biti kompletiran do drugog pretkola.

I tako dalje, dok ne dodjemo do onog klasika da pravi igraci vazu do 31.8. i da se ceka kraj prijelaznog roka u Turskoj. 

Vidi cijeli citat

sad kad graf dokazuje da nije lagao kad je na predstavljanju u travnju rekao da 'ima listu igrača po pozicijama' - e sad ni reprezentativci mlade francuske repke nisu pojačanja.

///

poanta ovog upisa: 

još ništa nisi vidio.

Vidi cijeli citat


Evo javno se ispricavam Robertu Grafu sto sam sumnjao u njegovu sposobnost da dovede 4-5 igraca do 3.7.

S obzirom na igrace koje je doveo, bolje za Hajduk bi bilo da sam bio u pravu i da nije doveo nikog.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
El_Presidente2707
El_Presidente2707
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2021.
Poruka: 3.397
danas u 14:17

Mi se cudimo komentarima sa fejsa itd od random ljudi koji nisu uostalom ko ni ja nikad radili u nogometu pa se laprda istrapa svasta itd.

Al sta ocekivat od njih kad evo recimo osobno slusam ljude koji su radili i rade u nogometu,dapace trenirali i neke prvoligase nase i komentar im krece kojeg je ono nizozemskog panja dovea hajduk za stopera!? 

Jebeno smo teska sredina.

pretkolo rappana
pretkolo rappana
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 6.537
danas u 14:20

Tobol Kostanay je napisao/la:

 

Na kojoj to poziciji nemamo nijednig igraca, a da smo doveli novog?

Vidi cijeli citat


Obavljač nevidljivog posla?

Forma de vivir
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.517
danas u 14:20

El_Presidente2707 je napisao/la:

Mi se cudimo komentarima sa fejsa itd od random ljudi koji nisu uostalom ko ni ja nikad radili u nogometu pa se laprda istrapa svasta itd.

Al sta ocekivat od njih kad evo recimo osobno slusam ljude koji su radili i rade u nogometu,dapace trenirali i neke prvoligase nase i komentar im krece kojeg je ono nizozemskog panja dovea hajduk za stopera!? 

Jebeno smo teska sredina.

Vidi cijeli citat


Pa zasto covjek ne bi imao pravo misliti da je Nizozemac panj?

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Florence23
Florence23
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.06.2022.
Poruka: 195
danas u 14:20

El_Presidente2707 je napisao/la:

Mi se cudimo komentarima sa fejsa itd od random ljudi koji nisu uostalom ko ni ja nikad radili u nogometu pa se laprda istrapa svasta itd.

Al sta ocekivat od njih kad evo recimo osobno slusam ljude koji su radili i rade u nogometu,dapace trenirali i neke prvoligase nase i komentar im krece kojeg je ono nizozemskog panja dovea hajduk za stopera!? 

Jebeno smo teska sredina.

Vidi cijeli citat


Slažen se 1/1 s tobon. I onda se pitamo kako nema ovoliko godina europe, trofeja... Zapitajmo se malo jer smo pre trula i nezdrava sredina.

 

EDIT: Nije samo do ovoga, ali od ovoga sve i kreće.

[uredio Florence23 - 27. lipnja 2026. u 14:21]
Dao sam ti dušu, srce sam ti dao...💙
  • Najnovije
  • Najčitanije