HNK Hajduk Split 2026./2027.

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.584
danas u 14:21

Tema je bila čista uživancija zadnja 2 dana. Jutros su preuzeli trolovi a odgovaranje istima im daje snagu. Samo mirno, Žilina je za 12 dan a ima i SP za zabavit se. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Sledge
Sledge
Dokazano ovisan
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 14.648
danas u 14:24

ovo šta sad imamo i u šta smo se doveli možemo sve zahvaliti domaćim momcima, hajdučkoj struKi i hajdučkoj pameti...

nedovoljno se cijeni prilika za minutažu koja se pružala i koja se pruža domaćoj dici, to se počelo uzimati onako zdravo za gotovo...

to su sve veliki profesionalci koji su čitav svoj život posvetili sportu, ne izlaze, ne piju, ne puše, zdravo se hrane ...

jako brzo se vidi razlika ko je šta i kako se odnosi prema poslu za koji je itekako dobro plaćen..

još jednom ću ponoviti, najvridnije šta Hajduk može ponuditi je minutaža... Mathieu sigurno nije doša jer imamo top kamp i odlične uvjete već zato šta zna da su mu vrata širom otvorena za ozbiljnu minutažu već ove sezone...

domaća dica koja zasluže će sigurno dobiti svoju priliku kod ovog trenera...

Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.798
danas u 14:25

Moj osvrt na ovo do sad...

Jako samo zadovoljan, Graf radi sve za što je doveden...

Što se tiče novih igrača, nemam pojma kakvi su, ali veselim se novim igračima i jedva ih čekam pogledati...Mogu biti loši, naravno, ali nadam se da će bar netko biti pojačanje...

Nismo mi koji smo pozitivni u nikakvoj euforiji (ni blizu), samo smo realni i zadovoljni što stvari idu u pravom smjeru...

Za ove nove igrače ne znam kakvi su, ali za one od zadnje 3-4 sezone znam i jako mi je drago da ih puno odlazi, za njih dokazano znamo da su loši, a sad imamo bar nadu...

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.043
danas u 14:25

podrska kolegi tobolu!

samo jako, samo gadit!

moramo malo ozivit i onu bitniju temu.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Duje
Duje
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.06.2024.
Poruka: 96
danas u 14:26

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Čitan ovog Halihodzica, Vahu ... hvali ovog našeg s Madagaskara. 

Šta je taj Vaha i koji je on kuradz napravia u životu da sad i on daje neki osvrt ?! Svašta 

Još samo fali da se javi neki iz Španjolske sta ce cili život bavi nogometom i pohvali Dalissona ili De Morala.

Vidi cijeli citat

Meni također nije jasno što su hrvatski mediji opsjednuti njime. Lik se redovno posvađa s upravom ili predsjenikom gdje god dođe i nakon 6 mjeseci dobije otkaz.

Vidi cijeli citat


Ma strašno.  Ko je on da priča o igračima Nantesa? Radije bi tražila mišljenje Vlade ili Kruna.

Vidi cijeli citat

Ti se prvi ljutiš kada Buljat, Gudelj, Peruzović i ostali krenu komentirati nekoga iz Hajduka, a oni su legende.

CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 380
danas u 14:27

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Čitan ovog Halihodzica, Vahu ... hvali ovog našeg s Madagaskara. 

Šta je taj Vaha i koji je on kuradz napravia u životu da sad i on daje neki osvrt ?! Svašta 

Još samo fali da se javi neki iz Španjolske sta ce cili život bavi nogometom i pohvali Dalissona ili De Morala.

Vidi cijeli citat

Meni također nije jasno što su hrvatski mediji opsjednuti njime. Lik se redovno posvađa s upravom ili predsjenikom gdje god dođe i nakon 6 mjeseci dobije otkaz.

Vidi cijeli citat


Ma strašno.  Ko je on da priča o igračima Nantesa? Radije bi tražila mišljenje Vlade ili Kruna.

Vidi cijeli citat

Ti se prvi ljutiš kada Buljat, Gudelj, Peruzović i ostali krenu komentirati nekoga iz Hajduka, a oni su legende.

Vidi cijeli citat

😬

CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 380
danas u 14:30

Arena je napisao/la:

Moj osvrt na ovo do sad...

Jako samo zadovoljan, Graf radi sve za što je doveden...

Što se tiče novih igrača, nemam pojma kakvi su, ali veselim se novim igračima i jedva ih čekam pogledati...Mogu biti loši, naravno, ali nadam se da će bar netko biti pojačanje...

Nismo mi koji smo pozitivni u nikakvoj euforiji (ni blizu), samo smo realni i zadovoljni što stvari idu u pravom smjeru...

Za ove nove igrače ne znam kakvi su, ali za one od zadnje 3-4 sezone znam i jako mi je drago da ih puno odlazi, za njih dokazano znamo da su loši, a sad imamo bar nadu...

Vidi cijeli citat


Korektan post. 👍

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.175
danas u 14:32

MikosGaal je napisao/la:

Pojedinci ode imaju previše slobodnog vrimena. 

Vidi cijeli citat



zadnja 4 tvoja posta

a i svi ostali su u istom duhu

zašto dolaziš uopce ovod?

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.178
danas u 14:33

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Čitan ovog Halihodzica, Vahu ... hvali ovog našeg s Madagaskara. 

Šta je taj Vaha i koji je on kuradz napravia u životu da sad i on daje neki osvrt ?! Svašta 

Još samo fali da se javi neki iz Španjolske sta ce cili život bavi nogometom i pohvali Dalissona ili De Morala.

Vidi cijeli citat

Meni također nije jasno što su hrvatski mediji opsjednuti njime. Lik se redovno posvađa s upravom ili predsjenikom gdje god dođe i nakon 6 mjeseci dobije otkaz.

Vidi cijeli citat


Ma strašno.  Ko je on da priča o igračima Nantesa? Radije bi tražila mišljenje Vlade ili Kruna.

Vidi cijeli citat

Ti se prvi ljutiš kada Buljat, Gudelj, Peruzović i ostali krenu komentirati nekoga iz Hajduka, a oni su legende.

Vidi cijeli citat


Duje ,iznimno cijenim kad novi kolege poput tebe ili Coca prate moje pisanje i ne kuze moj sarkazam. To je super i podiže dodatno kvalitetu ove teme . Nemojte nikad otići odavde.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Emotional_touch
Emotional_touch
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.12.2025.
Poruka: 382
danas u 14:33

Tobol Kostanay je napisao/la:

leonida.trolstoy je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:
Pa zasad i nismo jos doveli nijedno pojacanje.

Ovo sto smo doveli bi bila pojacanja mozda za Rudes.

Vidi cijeli citat


jako si sklon lakonskoj relativizaciji i obezvjeđivanju drugih. 

kad je u veljači pobjegao gogi bilo je kako neće hajduk nać sportskoga do ljeta.

onda kad je graf ipak angažiran u travnju bio je da je tudum iz druge poljske.

kad je najavljena opsežna rekonstrukcija igračkog kadra govorilo se da se to ne može.

pa i kad je otpisalo trojicu (samo primjer) teza je bila 'ma igrat će ipak oni i prvu 9.7.'

onda se uvjeravalo hajdučiju da nije moguće dopuniti roster do prve 9.7.

evo samo mali podsjetnik na 16.06.

leonida.trolstoy je napisao/la:
krovinović je izašao protiv tobola na poljud tri dana nakon potpisa ugovora. to mi govori da ima vremena i za krila i za šesticu.

nekako slutim da će roster već 3.7. do kad ga je nužno prijaviti uefi biti poprilično drugačiji nego danas (16.06.). uostalom, transfer window se i ne otvara nego tek za deset dana. 

Vidi cijeli citat

Tobol Kostanay je napisao/la:
3.7. kad sve bude isto kao i sad ces pisati da je prijelazni rok tek otvorio i da si uvjeren da ce roster biti kompletiran do drugog pretkola.

I tako dalje, dok ne dodjemo do onog klasika da pravi igraci vazu do 31.8. i da se ceka kraj prijelaznog roka u Turskoj. 

Vidi cijeli citat

sad kad graf dokazuje da nije lagao kad je na predstavljanju u travnju rekao da 'ima listu igrača po pozicijama' - e sad ni reprezentativci mlade francuske repke nisu pojačanja.

///

poanta ovog upisa: 

još ništa nisi vidio.

Vidi cijeli citat


Evo javno se ispricavam Robertu Grafu sto sam sumnjao u njegovu sposobnost da dovede 4-5 igraca do 3.7.

S obzirom na igrace koje je doveo, bolje za Hajduk bi bilo da sam bio u pravu i da nije doveo nikog.

Vidi cijeli citat

Pa doveo je pojacanja bas u rangu dovljno za 3-4 mjesto ,za bolje treba i platiti ili odstetu ili dati izdasnu placu .

 

  • Najnovije
  • Najčitanije